• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    više ne znam koju temu čitam i o čemu se piše :lol:
  • San Lorenzo
    12.8k
    Pa tko tu koga jebe. I kad misliš da si vidio sve on ubaci Emrelija umjesto Šutala i opet sve pretumbava. Pa igrači u drugom poluvremenu sami više nisu znali šta tko igra ili treba igratimarcio amoroso

    Ako mi nismo znali što igramo, onda sigurno nisu znali ni naši neprijatelji na bojištu.
    Jakir na Sun Tzu levelu taktičke prosvjećenosti.
  • San Lorenzo
    12.8k
    više ne znam koju temu čitam i o čemu se pišeGražvydas Mikulėnas

    I forum izgleda kao da ga Jakir moderira, svi van svojih pozicija. :rofl:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Razjebali su nas bome dobro, prije mjesec dana se pricalo o osvajanju konferencijske a sad se tresemo radi ceha.... :groan:
  • Zagi
    5.9k
    Prvo , Drmić uopče nebi trebao biti u rosteru pa ga nebi niti trebalo mijenjati usred utakmice.
    Ali je , pa je dao 3 gola amaterima i trener mu mora dati šansu.

    E sad, Drma je kurčina od igrača pa moraš to riješiti usred utakmice.

    Vidović na 9ki ima smisla u teoriji. Nije funkcioniralo i riješio je to ulaskom Emrelija.
    Da je to napravio trener kojeg podržavaš, pohvalio bi brzu reakciju. Nije pa to tretiraš kao lutanje.

    Ovo sve ostalo su logične zamijene kada stižeš rezultat. Neda mi se jednu po jednu opisivati ali jednu ipak hoću.

    Nema jedne jebene utakmice gdje se našim trenerima pri stizanju rezultata ne zamjera mjenjanje igrača "poziciju za poziciju". Gotovo uvijek ekipa traži ubacivanje dodatnog napadača za obrambenog.
    Jakir upravo to napravi, Emreli zabije gol i opet nije dobro.
    E jebiga.
  • marcio amoroso
    34k
    Prvo , Drmić uopče nebi trebao biti u rosteruZagi

    Ali je kod jakira u rosteru i čak često u prvih 11.

    E sad, Drma je kurčina od igračaZagi

    Ali mu naš trener da nekoliko utakmica od prve minute.

    Vidović na 9ki ima smisla u teoriji. Nije funkcioniraloZagi

    Da nešto ne funkcionira se vidi u 16 minuta? Svaka čast na tako oštrom oku, i tebi i treneru.

    Nema jedne jebene utakmice gdje se našim trenerima pri stizanju rezultata ne zamjera mjenjanje igrača "poziciju za poziciju". Gotovo uvijek ekipa traži ubacivanje dodatnog napadača za obrambenog.Zagi

    On uopće nije ubacio dodatnog napadača.
  • scooniepenn
    2.3k
    Protiv Ceha apsolutno moramo poceti s Kanekom i Emrelijem jer prvi ima najbolji postotak minuta i golova by far, a drugi je napokon donio ono sto krilo i treba donositi, a to su dribling i prolazak jedan na jedan, kvalitetni centarsutevi i proigravanja, opasnost po gol te stalna agresija, sto je bitno i kod presinga i kod obrambenog bloka. Sve u svemu, obojica jako potcjenjeni.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Zahvaliti se drmi sad, pol godine prije isteka, neku fer cifru mu dati i doviđenja. Ako je problem njegova plaća. Ja iskreno mislim da je Drma, kad je raspoložen i motiviran i dalje ako nije najbolji onda jedan od top tri napadača u ligi. Motivacija nije naša jača strana kad si konstantno na klupi. Jednu igraš, 5 ne i tako u krug. Ako ne bude boljih opcija, ponudit mu produženje 1+1 ,300 milja je realna cijena. Ako ne želi meka ide pjevati jer nigdje neće dobit više. A sad po nekom mom razmišljanju treba tea iskoristi max dok je zdrav i nije uzljesjen. Sa njim uparit maca ovih nekoliko preostalih utakmica i vidjet da li je max taj. Mislim da ima potencijala i treba mu dati priliku uz iskusnog i dobrog stopera koji se ne bori samo za svoju guzicu
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Mišić je do sad bio dobar na šestici, ali je pod 1. Pročitan, lako ga zatvaraju, a 2. Je 3 puta kvalitetniji na osmici. Jučer igrao vrhunski, ja bi ostavio Sučića na šestici a njega na 8. Sučić će isto bit igračina, fali mu samo malo čvrstine i iskustva
  • Armagedon13
    958
    Šest kandidata za SD,ajmo ranglista
  • Noel
    4.4k
    Jakirovic Jurcic Peras Marić Zajec Petrenac
  • marcio amoroso
    34k
    Jakirovic Jurcic Peras Marić Zajec PetrenacNoel

    +Boromisa kao bonus kandidat.
  • Captain America
    15.3k
    Nakon pročitanog intervjua Lesija s Boromisom, mislim da je favorit iz sjene.
  • marcio amoroso
    34k
    Uglavnom se traži sportski direktor, ali će se dati Jakiroviću da složi momčad po svom ukusu.

    Toliko debilizma i toliko debilnih odluka na jednom mjestu je teško naći.

    Jer koji će ti klinac SD ako će Jakirović slagati momčad po svom guštu.

    I još mi je najjače kad napišu da neki optimisti misle da će se SD predstaviti u sljedeća dva tjedna. Kao da je to brzo i da je to uspjeh.

    Idioti, jednostavno sve idioti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions