• DiddyGuela
    1.4k


    Ne znam odakle ti informacija pa cu nagađati iz privatnih izvora?
    Ako imas prve informacije, mislis li da postoji mogucnost dolaska Krame vec ove zime?
  • Eduardo
    18.1k
    Krama je dao jedan opsežan intervju prije 4 mjeseca pa ću izdvojiti dio koji možda govori puno toga, a možda i ništa. Ovisi kako si interpretirate.

    Momčad nije kakvu biste željeli, razmišljate li o odlasku? Ugovor vas veže do 2025. godine, no za vas su zagrizli klubovi iz Saudijske Arabije, a možda nisu jedini...

    - Vidjet ćemo. Jako se dobro osjećam. Ponavljam riječi Luke Modrića - dok se god jako dobro osjećam, moćno na terenu i bez ozljeda, imam i ambicije. Uživam u nogometu i volim ga, igrat ću ga dok god mi to zdravlje bude dopuštalo. Tako je i s reprezentacijom. Što reći? Legenda sam Hoffenheima, ovdje uživam status Boga. To zapravo nisam mogao niti sanjati. Nisam razmišljao niti da ću dati stotinu golova u Petici, ali to je nešto što igrački može doći, međutim, da imam ovakav tretman u jednom njemačkom klubu kao Hrvat, to nikad ne bih rekao da je moguće. I sad mijenjati tako nešto za možda neki drugi klub? Ne znam. Tu je i financijski aspekt jer nemam baš puno prostora za pregovore. Sretan sam, obitelj je sretna. Samo “nemoralna ponuda” mogla bi me nagnati da razmislim o odlasku iz Hoffenheima.


    Postoji li kod vas ideja da odigrate jednu sezonu u Dinamu?

    - Vidjet ćemo. Kad bih ponovno igrao za Dinamo, volio bih da to bude na visokom nivou, da mogu pružiti dobar nogomet. Ako mi to godine ne dozvole, ne znam koliko je to smisleno... Svjesni smo da u Maksimiru igraju najbolji hrvatski mladi igrači, oni trebaju nositi klub i otvarati si put za budućnost. Nisam siguran koliko je objektivno očekivati da dođem kao stariji igrač i vodim Dinamovu igru, koliko god bi bilo lijepo da ponovno zaigram u plavom dresu. Kao Dinamovo dijete.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    gledajte...ako jakir to fino posloži kroz jesen/zimu, ako momčad odigra dobro, ako u konferencijskoj ligi dinamo bude dobar, osvoji prvo mjesto u skupini, osigura proljeće...to već miriši na lijepu stvar, a i blagajna se poprilično napunila ovo ljeto.

    takva dinamova momčad sa kramarićem i popunjavanjem par kritičnih pozicija može pucati jako visoko u KO fazi...pa jbt lech je prošle sezone igrao četvrtfinale, basel polufinale, nije ni AZ alkmar nekakva SF momčad...zašto dinamo ne bi pucao na najviše domete u tom natjecanju?

    važno je da se priča zakotrljala, krama sam kaže da je dinamovac...ne vjerujem da ga takav scenarij ne bi zaintrigirao...pogotovo jer u prvom mandatu nije sve bilo bajno. ne treba odmah odmahnuti rukom i reći nema šanse...

    ne treba ni biti očajan kao magarad sa perišićem...al nije ludo ni ostavljati tu iskru na životu.
    možda bi se zainteresiralo i još pokojeg bivšeg igrača, tko zna...

    zamislite lavinu da se vrate kramarić i recimo brekalo....spominje se i barišić (već bio dio stroja koji je igrao finale europa lige).

    sa ta tri igrača dinamo bi bio poprilično moćna ekipa za tu razinu!
  • Infinity
    15.5k
    nije ni AZ alkmar nekakva SF momčaddb-izbjeglica

    Taj AZ sigurno nije jaci od Dinama koji je izbacio Tottenham, ali mi sad nismo Dinamo koji je izbacio Tottenham.

    Sto puta sam ovdje ponovio. Dinamo moze daleko u ECL, moze ju i osvojiti, ali Dinamo koji padne do ECL tamo vjerojatno ne moze puno.

    Imamo tu srecu da nam je grupa smijesna i bit ce teska bruka ako ne prodjemo dalje. Imamo zimski prijelazni rok u kojem mozemo dovesti tri igraca i prijaviti ih za proljece. Ako to stvarno budu pojacanja onda mozemo daleko.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Imamo tu srecu da nam je grupa smijesna i bit ce teska bruka ako ne prodjemo dalje. Imamo zimski prijelazni rok u kojem mozemo dovesti tri igraca i prijaviti ih za proljece. Ako to stvarno budu pojacanja onda mozemo daleko.Infinity

    pa to i govorim... ljeto nije bilo bajno, ali proljeće može biti.
    samo pametno i ne treba odbaciti neku ideju, koliko god se ona činila teško dostižnom.
  • vjeko1701
    6.3k
    Pa iskreno mislim da bi u slučaju predstavljanja plana osvajanja ECL i novog europskog trofeja u tribinama, da bi to bio jak argument Krami a i Modriću da dođu (još jedna šansa da donese međunarodni trofej u Hrvatsku)...a bome ovaj Dinamo + njih dva sigurno ulazi u top 3-4 favorita natjecanja.

    Naravno, ovo su spekulacije...i pitanje je koliko u bilo čemu ima trunke istine...
  • Nino Bule
    12.2k
    Ne znam jel imam stomak za procitat ovaj intervju
  • Captain America
    15.3k
    Ne znam jel imam stomak za procitat ovaj intervjuNino Bule

    Ključni dio:

    U kakvim ste danas odnosima sa Zdravkom Mamićem? Čujete li se?
    Rijetko, ali čujemo se. Ja ću s njim uvijek ostati u dobrim odnosima. Vrijeme će pokazati je li bio pozitivna ili negativna osoba u povijesti Dinama. Nakon toga ćemo moći dati ocjenu. Ja sam s njim radila dvadeset godina i znam koliko se on trudio za ovaj klub, a to što je on osuđen…

    Osuđen je, da, ali to je moje osobno mišljenje o njemu. Da, ja sam bila njegova tajnica i ne znam što je u tome loše iako su u klubu u to vrijeme bile četiri tajnice. Čujem da se zaziva njegov povratak u Dinamo, ali ja sigurno nisam ta koja zaziva njegov povratak. To ćete sve jednog dana moći pročitati u mojoj knjizi, koja će svakako biti lako štivo.
  • Zagi
    5.9k
    "Put jedne kuverte"
    jedva čekam ... :roll:
  • DiddyGuela
    1.4k
    Kada nema izjava iz kluba - kukanje i pljuvanje.
    Sada kada Peras izađe pred medije - kukanje i pljuvanje.

    Realnost je da nam u upravi sjede ovi likovi pa prema tome oni jedini mogu govoriti u ime kluba sa "upravljacke" strane. Sta ste mislili da ce vanzemaljci sletit i dat izjavu za medije u kojoj iznose desetogodisnju viziju kluba.

    Ovo je ono sto mi sada imamo. Jebiga.
  • vjeko1701
    6.3k
    Na stranu svega, ima nekih zanimljivih djelova intervjua. Bilo s perspektive "odgovora" na kritiku što barem znači da su je svjesni, bilo na neke narative iz medija. Posebno mi je zanimljiv dio o curenju informacija iz kluba.

    "Put jedne kuverte"Zagi

    Ja sam na prvu pročito nešto skroz drugo xD
  • by-tor
    86
    Falio nam je napadač, a sportski sektor se odlučio za Freya, ali on nije došao većinom glasova uprave. Zašto? Zato što smo u tom trenutku imali Sandra Kulenovića.

    Dosta dobro.
  • Zagi
    5.9k
    Prostak jedan!
  • vjeko1701
    6.3k
    Kaj da ti kažem, moj um xD
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions