• jedan u nizu
    6.8k
    ne znam zasto je Iago dokazani igrac i kapitalac?
    Taj se u Augsburgu nije nametnuo, a za Dinamo je top igrac?
    Ako ima 9mj do kraj ugovora kako to pa ga netko drugi nije uzeo? Pa makar prosjecan europski klub.
  • Jurki
    9.6k
    da nije zalosno, bilo bi urnebesno smijesno.. pravi teletabisi su ogledalo inteligencije za nasu upravu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    a da skupi zona novaca i kupi igraca, jos potpisemo menadzerski ugovor s njim :D
    radili bi bolji posao od uprave :D
  • Mr Anderson
    6k

    Ma super, svako malo je ozlijeđen, rezerva je u Augsburgu...ajmo dat za njega 2 milje da se može družiti s Mikom po terapijama. Gluposti.
  • blackbully
    4.5k
    RM13 upravo viđen kod Arena Centra... :chin:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    tko je sad taj ? :D mučite me tim kraticama
  • Captain America
    15.1k
    prije se govorilo kako ne mozemo dovesti igraca iz lige 5 jer im nismo atraktivniOrc123

    Ovo je isto jako upitno. Kako sad nije problem želje inozemnog igrača za dolaskom, a bilo je prije? Bacio sam pogled na Krizyev popis. Odbili su nas možda Gunter (čini mi se da je neko od insajdera spomenuo da su se sramotili s pokušajem posudbe pa da je tu propalo), Amavi, Khaoui i Satriano i još ranije Doekhi. Vidiš i po popisu igrača da se ne radi o velikom uzorku da možeš izvući zaključak. Tko zna što su zločinci u upravi nudili pa da igrači nisu htjeli doći.

    Sve je to bjegunčeva škola. "Jebeš klub i navijače, bitno da su nama džepovi puni."
  • Laugreano
    1.7k
    Mierez je zavrsena prica
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    najlakše je reći, nisu igrači htjeli doći, drugi klubovi su primamljiviji itd...svali odgovornost sa sebe

    ne zelim spominjati klub iz druge države, ali Zagreb je sigurno privlačniji, sigurniji i ljepši grad za život nego Bg. Samo uprava treba odraditi svoj posao i isprsiti se.

    Jebale vas mjere štednje
  • Facke
    2.7k
    Ljudi, pa kinezi znaju da nam je danas zajni dan transfernoga roka. Oceju za Ademija zvleci maksimalnu sumu i bonuse. To su te transfer igrice. Ak ga nasi oceju, dogovor bu pal.
  • Jurki
    9.6k
    nasa vrla uprava je imala nekaj mrvicu manje od 3 mjeseca da se dovedu ozbiljni igraci. I nema bas nikakvog opravdanja za ovaj rusvaj kaj su napravili.
    I za to nisu krivi ni Kinezi, ni Švabe ni kurci ni palci kaj nama niti jedan iole ozbiljan transfer nije uspio.
    Najlakse je reci.. druga strana povecava svoje zahtjeve.
    Nesposobni su i tocka.
  • Orc123
    6k

    Ali zato Trabzon dovede onoga iz Arsenala koji je placen bio 80mil eura...sve se svodi kako zainteresiras igraca i koje mu uvjete ponudis, koliko ga jako zelis....ni jedan nece doc i igrat za 300-400tis...alu mi zato imamo Brodice, Jurice, Stefulje koji ce se uhljebit ovdje i nece im bit problem grijat klupu za tw novce...
  • Joza
    368
    Slazem se, al mi se isto pravimo iznenadeni kaj nam propadaju tranferi u zadnji cas, a uprava se ponasa ko student koji krene ucit 2 3 dana prije roka pa mu nije jasno zasto nije prosao
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    nek se svi danas istresu na ovoj temi i kažu što im je na srcu, od sutra idemo fokus na neke druge ( a i bitnije stvari )

    ugodan dan svima
  • deda
    29.5k
    Kad će više ponoć :monkey:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions