• Infinity
    15.5k
    Trebamo vojsku i za odbijanje i za nagovaranje :rofl:

    Stvarno su mi Turci fascinantni, al oni su svakako izmislili internet ratnistvo. Sjecam se da je tamo nekad prije 2010. bio clanak o najpopularnijim klubovima na Facebooku i prva tri su bili Fener, Galata i Besiktas. I to su bili uvjerljivo ispred top klubova svijeta. Vec tad su ratovali po drustvenim mrezama i ocito je to danas kod njih normalno. Mene bi osobno bilo stid napisati nekome igracu nesto u komentar :rofl:
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Možda je ludo i ne vidi se al moje mišljenje je da kolko god mi jako živimo dinamo ja mislim da oni još jače žive svoje.

    Al da u svakom slučaju pomalo ludo što rade ali možda nekad i pomogne
  • i more je plavo
    891


    Ako je to istina, a nadam se da je, onda ne kuzim ovaj sanjinov post, jer po njemu se Akija dodatno "uvjerava" poslom nakon karijere.

    To hoce li on nakon karijere voditi restoran ili raditi u Dinamu kinezima bas puno ne znaci.
  • deda
    29.8k
    Treba razlikovati ljubav, posesivnost, opsjednutost i shizofreniju.
  • Vrdjuka
    48
    Kad zavrsava prijelazni rok u HNLu?
  • Jaro
    6.2k
    sutra, veselim se tom danu korijetko cemu u zadnje vrijeme...
  • Boycie
    546


    Aki je tu. Koferi su ovaj put svi doma. Kina mu je sjela kao i vecini 15d turisticki. Sve je do klubova...
  • Patak
    2.6k
    Pa jel sad vraća u Dinamo ili ne?
  • morales
    128
    do kad traju ovi prijelazni rokovi u turskoj i s.arabiji neko je neki dan napisao nmg nac
  • morales
    128
    moje misljenje nemora bit tocno ako ovo s brodicem bude slucaj,da je to osiguranje ako petko ode da mogu dignit njega iz lokse drugo objasnjenja nema
  • Mlađi referent
    11.4k
    Moja pretpostavka da je priča o Brodiću još jedna nebuloza u režiji SN-a.

    1. Dinamu transfer nema smisla jer napadača ima i preveć, zašto bi uzimao još jednog za kojeg očito smatra da nema mjesta u kadru ako ga šalje na posudbu?

    2. Varaždinu transfer nema smisla jer gube najboljeg igrača i pojačavaju konkurenciju.

    3. Brodiću transfer nema smisla jer igra nogomet života, i koja mu je korist mijenjat sredinu gdje je uspješan za novi početak u Lokomotivi?

    Jedino tko ovdje profitira je Lokomotiva, taj transfer bi bio čisti mamićev modus operandi.
  • morales
    128
    jedino ak brodić misli da je u loksi blizi dinamu...
  • Facke
    2.8k
    A kaj je ak sme mi Sisicu obecale da ak si mi vrneme Kulenovica mi njemu za uzvrat kupime napadaca i saljeme mu na posudbu? Znate tocne kakve se igre igraju u HNLu kaj se tih transfera u lige tice.
  • morales
    128
    vrlo lako moguce i to
  • Infinity
    15.5k
    Samo u google 'transfer window transfermarkt' i izbaci vam odmah prvu stranicu koja vodi na kalendar. Da lijepim link, i dalje necete znati. Tri rijeci nije tesko za zapamtiti kad sutra opet bude trebalo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions