• Infinity
    15.4k
    Kvalifikacije pa prvenstvo su nesto normalno. Igrati prijateljsku prije posljednjeg kola kad svi cekaju kad ce na odmor nije normalno. Tko igra tad prijateljske? Nitko. Odjebao bi ih svaki klub u takvoj situaciji. Rangers je vjerojatno poceo s pripremama i njima ta utakmica znaci. Nama ne znaci nista, jer je kraj sezone, nemas tu sta uigravat, samo se netko moze bezveze ozlijediti. Prosla su vremena kad su klubovi igrali u sezoni 5-10 jakih prijateljski utakmica radi prestiza. Danas se prijateljske igraju da bi se uigralo i zagrijalo za sezonu, a nama u ovom zavrsetku sezone to jednostavno nije potrebno.

    Upravu ne podrzavam, ne svidja mi se Zoran na klupi, al ne mislim da svaki moguci potez treba pljuvati. Smatram da je ovaj potez vise nego logican. Kao sto rekoh, utakmica nam ne bi nista znacila, a riskiras ozljedu igraca. Svi jedva cekaju kraj, jos bi im samo ovo trebalo dodati. Nekad treba biti i psiholog, isti onaj psiholog kakav se nije bilo s Henriquezom sto nam se kasnije savrseno osvetilo.
  • Mali dioničar
    15.1k


    S jedne strane ima logike to kaj veliš, s druge strane pola Europe ljeta provodi u SAD-u i na Dalekom istoku i u skladu sa komercijalnim zahtjevima stručni stožeri planiraju pripreme.

    Znam da nismo u istoj fazi sezone sezone i priprema kao Rangers, ali ima nešto u Dalićevom stavu “daj mi za uvertiru Brazil pa da vidimo gdje smo” za razliku od stvaranja atmosfere kroz nakantavanje nekih jazavaca. Na kraju krajeva i reprezentacija je išla u SAD u nedoba i on je sam riskirao otkaz zbog poraza od Perua pa je na kraju ispalo da je bio u pravu.

    Zato mi se čini da se ovdje ne radi o brizi za igrače nego za trenera. Siguran sam da ga pol svlačionice ne jebe ni pol posto. Ako to piše i u Večernjaku, mogu si misliti kakva je situacija.
  • Infinity
    15.4k
    Kako god, meni nema smisla igrati ovu utakmicu. Mozda iz kluba zele sacuvati Zoranu obraz, ali i dalje tvrdim da gledajuci sa strateske strane ta utakmica nema smisla za Dinamo. To o Brazilu bi bilo usporedivo da ovdje pricamo o utakmici koja je odbijena pet dana prije pocetka HNL-a, a ne cetiri dana prije zavrsetka HNL-a. Potpuno je nebitno u kakvom je stanju Dinamo danas, jer to stanje mozemo mjeriti kroz HNL. Na stranu i HNL, to je stanje u ovoj sezoni, stanje prije pocetka priprema za narednu sezonu. Ta utakmica Dinamu jednostavno ne znaci ni 1%. Vise mi smisla ima otici u neko selo i odigrati prijateljsku s nekim nizeligaskim stogodisnjakom.

    Dinamu sigurno trebaju jake utakmice u pripremama i smatram da je Rangers jedan takav, ali ne danas, nego u vrijeme nasih priprema. Bjelorusi startaju s ligom u trecem mjesecu, zar bi za osmi mart trebali nekog pocastit mecom Dinamo-BATE, jer eto njima odgovara termin, a to sto smo mi u pola sezone, to nema veze. Utakmica Dinamo-Rangers u toku ovog tjedna je meni besmislena. Ajde da smo treca liga, pa dobili jedinstvenu priliku ugostiti Rangers, al s takvim ekipama, pa cak i jacim igramo svake sezone. Puce bruka samo zato jer je to Rangers.
  • Morales7
    184
    Onaj igrač kojeg je spomenuo jučer Mamić da je potpisan je Jakić iz Lokosa
  • The Undertaker
    4.5k
    Jakić je zadnji vezni, što bi onda značilo da Đira i/ili Franjić otpadaju. Da ne spominjem Đuraseka. A kao nećemo gomilati igrače.
  • NORTE
    9.8k
    Đira i/ili Franjić otpadaju. Da ne spominjem Đuraseka. A kao nećemo gomilati igrače.The Undertaker

    Fakine u drugu ligu.
  • NORTE
    9.8k
    Menadžer engleskog tipa: "Dosta igrača će ići na posudbu".
  • xavier
    11.4k
    Menadžer engleskog tipaNORTE

    Netko je na Snetu to dobro definirao...Zoki je menadžer balkanskog tipa.
  • Kwedi
    3.8k
    Jakić je zadnji vezni, što bi onda značilo da Đira i/ili Franjić otpadaju. Da ne spominjem Đuraseka. A kao nećemo gomilati igrače.The Undertaker

    ili ademi ćao jer je zoki trener...
  • marcio amoroso
    33.8k
    Mislim da je Jakić zamjena za Gojaka. Slični su igrači.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Franjić je potpisao ugovor sa dobitnom agencijom pa će ili dobiti prostor u Dinamu ili ide u Lokomotivu pa mu tamo smeta Jakić za njegov razvoj. Jakić će, kao, napraviti iskorak, a Franjić dobiva minutažu.
  • The Undertaker
    4.5k
    Dinamovi vezni igrači: Ademi, Moro, Ivanušec, Majer, Gojak, Đira, Franjić, Đurasek i, po zadnjem, Julardžija. Jakić mi trenutno ne izgleda bolji od većine njih.
  • Plavko39
    34
    Navodno je taj transfer trebao biti jos na zimu, ali je jakic odbio zbog bolje minutaze u loksi.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    to i ja mislim , jer mediji u BiH prenose da je anonimni gigant iz Turske spreman dat 5-6 miliuna eura za Gojaka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions