• xavier
    11.4k
    Ako je u SN-u, mora biti istina...pa tamo smo saznali da KTC sigurno ne produžuje ugovor i odlazi iz Dinama, da je dolazak Keka gotova stvar, pa da dolazi Vaha...oh, wait :wink:
  • NORTE
    9.8k
    Vraća se sigali, a moguće i pivkanMorales7

    Zokini igrači. Prvo dovede Moubandjea kojeg Bjelica nije htio pa vraća Pivarića koji je propao u Ukrajini. Inače Leovac ga je i doveo na klupu Dinama golovima za Austriu na Maksimiru.
  • Morales7
    184


    Sigali Kat kao stoperski par mi se čini odličan. A za domaćeg dečka sam uvijek, pogotovo ako to znači odlazak moubandjea
  • Mali dioničar
    15.1k
    Sigali je svako malo u Zagrebu s obzirom na obitelj tak da to fakat nije iznenadjenje.
  • Majki2111
    2.8k
    Mislim da sam tu pisao i o decku koji je nedavno dosao na skolsko u Retkovcu..Neki tip sa Zapada

    Kod nad se igra baš dobar nogomet. Često dođe ekipa iz drugih kvartova kod nas igrat.
  • Mali dioničar
    15.1k


    I Rangers je nudio prijateljsku utakmicu. :smile:

    Ali za zbilja, htjeli su igrati jučer u Glasgowu i podmiriti sve troškove, Mamić odbio pa su htjeli doći igrati u Zagrebu pa je Mamić i to odbio zbog mega utakmice protiv Varaždina.
  • Infinity
    15.4k
    Ako je ta utakmica trebala biti ovaj tjedan onda sve OK. Ma koliko ta utakmica s Varazdinom bila nebitna, to je i dalje prvenstvena utakmica koja se igra za bodove. Bitnija je od ikakve prijateljske. U subotu cemo srat ako se izgubi, a sad nam treba biti krivo sto se odjebao Rangers.

    Ako je trebalo igrati iduci tjedan i dalje je opravdano, jer ce igraci tad biti na godisnjem koji ce biti jako kratak. Ni prvi, a ni posljednji put da se nekim klubovima ne poklope planovi priprema.

    Nama je taj mec s Rangersom u ovom trenutku jako nebitan. Nije ih se odjebalo zbog prijateljske s Jadranom nego zbog prvenstvene utakmice.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Ma odjebalo ih se jer ovaj želi upisati pobjedu, a protiv Rangersa baš ne bi bilo ugodno.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Kak će onda igrati kvalifikacije za LP - u tjednu će imati dvije natjecateljske utakmice ako ga je sada strah igrati jednu prijateljsku i jednu natjecateljsku koja to i nije?
  • marcio amoroso
    33.8k
    A dobro, najbolji igrači su na odmoru, ovi koji su još tu ili će biti prodani ili posuđeni, eventualno će ih ostati par za rotaciju. Za mene ima logike da se tekma otkazala.
  • Kwedi
    3.8k
    za mene nema. mogli su odigrati, ionako imaju hrpetinu "daničića" u B momčadi pa napraviti totalni mix prve i druge ekipe.

    jebote, ajd da imaju derbi i da nešto odlučuješ nego se moraš fokusirati na varaždin pa ti rangersi dolaze u najzajebanijem trenutku,
  • LovroZG
    1.3k
    Da, jer su Rangersi ziher bili spremni platit nam tekmu protiv naših rezervi i B momčadi...
  • Kwedi
    3.8k
    da, prijateljske su inače utakmice di se ide s udarnih 11 i udri ko da nema sutra...
  • Neki tip
    19.6k
    Ma odjebalo ih se jer ovaj želi upisati pobjedu, a protiv Rangersa baš ne bi bilo ugodno.Mali dioničar

    Pa, po svemu sudeći, neće bit ni protiv Varaždina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions