• deda
    32.6k
    Da ne ispadne da sad moderator trola evo mog konstruktivnog razmišljanja. Što znači pojačanje? U kontekstu 22 igrača to znači da dovedeš jednog igrača koji je bolji bar od dvadesetdrugog. Moj prvi prijedlog su opet unutarnje rezerve. Ako je Topić 22. igrač vratimo Kuleta, on je bar 18. Time smo pojačali momčad.
  • Orc123
    7.9k
    Sve to stoji, ali je Kule dokazano igrac sire rotacije i kao takav ce samo zakociti razvoj mozda trenutno 23. Igraca. Jasno je ko dan da nije kvalitet za Dinamo i onda cemu placati njegov ne đali ugovor jos 2 godine, ko sto ga vec placamo 3 god da igra za druge momcadi a njegov razvoj u te 3 godine je malen do nikakav. Pozdravljam dovođenje jeftinih potentnih mladih igraca jer dovoljno je da od njih 5 jedan ispliva. Nesto tipa ovaj Yacine Titrauoi, igrac na kojem ne gubimo nista. Potpisat ce ugovor koji je zanemariv u odnosu kakve su ugovore dobivali prije oni koji su dolazili, pa samim tim je i rizik jako mali do nikakav, a korist moze biti visestruka. On iza sebe ima 2 seniorske sezone i reprezentativac je i jedan on najvecih talenata Alzira, sto je velika stvar. S druge strane u hr takvog igraca moras platiti 2 + mil eura, ili vise...a decko nema ni 20g. Drugo pojacanje Kaneko? Ako je tko gledao zadnje 3 utakmice od kad se poceo spominjati u kontekstu dinama onda zna o cemu pricam. Mislim da boljeg igraca za te novce nismo mogli pronaci a da je jos relativno mlad, pogotovo za Japance koji kasnije dolaze u top klubove. Odlican igrac da se nadopunjuje sa Spikom a opet da ne zagusi Spiku nego da dobimo 2 razlicita tipa igraca za jednu poziciju koja vi sad stvarno bila jako dobro pokrivena. Naravno ukoliko nam ode nerko od terceta Petko, Ivanusec, Sutalo onda ocekujem kapitalca na toj poziciji ili ukoliko se plasiramo u LP onda imamo mogucnost jos ojacati kadar.
  • emilperska
    5.5k
    Ajmo na konkretne stvari..
    Gdje su Japanac i Alzirac? Vec u srijedu ulazimo, jos ih nismo vidli da su sletili hahaha
  • Orc123
    7.9k

    japanac sređuje neke dokumente i trebao bi biti tu do petka, a Alzirac dok dobi Vizu...
  • Maki17
    217
    Hahaha, ti je pisalo u sportskima, već vidim kako Japanac stoji u redu i čeka potvrdu o nekažnjavanju. Valjda dokaze do petka
  • Droljo
    8k
    Da japan je poznat kao jedina zemlja u svijetu koja ima lošiju i veću birokraciju od nas. Jadan mora još jedan papir donesti teti na šalteru. :lol:
  • Lynx17
    4.1k

    Prema njima:

    - sve je dogovoreno
    - potpisat ce 3-godisnji ugovor
    - transfer ce biti 1m eura + mali %
  • OsamŠest
    3.3k
    Još viza kolko sam čuo.
  • Patak
    2.9k
    Ak se za tog malog alžirca ima milja za Petka ne bi trebalo biti problem dvije milje.
  • Mališan
    1.8k


    Kontaktirali ga i mi i tovarija, oboje ponudili premalu lovu
  • Mališan
    1.8k

    Najizglednije Turska, al sve je u zraku još
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ne znam koliko Dinamo daje, ali iz Dinama se uvijek poslije lakše prodaš nego iz neke Konye ili tako. Sumnjam da ga traže neki od istanbulskih velikana. Realno bi ja radije igrao za 500 u Dinamu nego za 800 u Konyasporu, i to ne samo jer volim Dinamo nego jer je jednostavno financijski isplativije i što je bolje za karijeru.
  • Mališan
    1.8k


    Najveća prepreka u svim pregovorima je Hertha koja traži priličnu odštetu
  • Facke
    3.6k
    Vise od jednog miljona Hertha nebu dobila osim ak bu isel arapima. Pa i Tousarta su za kikiriki prodali. Hertha je v uzasne lose situacije, jedva dobili licencu za drugu ligu. Nemaju oni kaj puno traziti, njima bu bitne da ga se resi zbog place. Placa Uremovicu je oko 900.000 godisnje u Herthe. Ali po meni ga ja nebi dovel. Jake ceste je ozleden. Male male mu neke na noge cvika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions