• Maki17
    218
    Stvarno ne znam zašto takva panika kod nekih. Dok netko ne ode od igrača nema smisla dovoditi. Šta će nam onaj Urugvajac pored Petka i Drmića, vjerojatno skup i morao bi igrati a dal' je bolji upitno je. Netko je dobro spomenuo da smo tako doveli Nevistića i evo ga sjedi na klupi već 3 godine. Eventualno lijevi bočni ili vezni ako će Ljubo igrati beka. Da se nadovežem na intervju Marića da smo ipak klub koji živi od prodaje primjećujem da imamo previše igrača na klupi koje ne možemo više prodati za neke veće novce (Menalo, Bočkaj, Drmić...) Mislim da bi trebali biti spoj starih iskusnih igrača (Mišić ) i mladih na klupi npr kao Sučić sada koji je iskrsnuo. A i ova imena koja su iscurila su uglavnom mlađi igrači i drago mi je d se takve gleda a sigurno ima i iskusnih dobrih koji bi zamijenili senatore da odu
  • Armagedon13
    959

    Pa tko je pregovarao i slao upite tim igračima ?
  • Infinity
    16.5k
    Stvarno ne znam zašto takva panika kod nekih. Dok netko ne ode od igrača nema smisla dovoditi. Šta će nam onaj Urugvajac pored Petka i Drmića, vjerojatno skup i morao bi igrati a dal' je bolji upitno je. Netko je dobro spomenuo da smo tako doveli Nevistića i evo ga sjedi na klupi već 3 godine. Eventualno lijevi bočni ili vezni ako će Ljubo igrati beka.Maki17

    Nisam vidio da itko kuka za spicom, golmanom, desnim bekom, lijevim krilom... Kuka se za igracima koji bi pokrili deficitne pozicije. Kuka se za lijevim bekom i desnim krilom, eventualno se prizeljkuje mozda jos jedan stoper i vezni.

    Bas nitko ne kuka i nece kukati ako propadne transfer igraca koji igra poziciju koju imamo dobro pokrivenu. Tu se cak protivilo takvim transferima, tj. zeljelo se da fokus bude na pozicijama za koje trebamo igrace. Za jednim Mislavom Orsicem vecina nije suzu pustila, jer imamo Ivanuseca. Puno bitnije je zatvoriti desnu stranu na krilu.
  • Ivanmtk
    1.1k
    Baš to. Lani je sam Bišćan rekao da mu fali 5,6 igrača ali na ovaj kadar. Moje mišljenje je da nam sad fale dva, eventualno tri igrača.
  • Infinity
    16.5k
    Dva, eventualno tri da zatvorimo prvih 11, ali bi dobro doslo jos 2-3 s kojima bi dobili na sirini, to bi bilo tih 5-6 koje se spominje.

    Mi s ovim kadrom mozemo osvojiti HNL, ali bi trebali 11 top igraca da bi mogli igrati Ligu prvaka. U istoj ce se cesto dogadjati da nesto ne ide i zato je sirina bitna. Ako je Spikic desno krilo, tesko je od njega nesto ocekivati protiv Benfice. I kad ga ne ide, uvodis Menala umjesto njega. Nit je prvo rjesenje nesto, nit je zamjena. U spicu imas Petkovic - Drmic i tamo se mozes nadati da ce jedan nesto napraviti.
  • keppi
    209
    Pozdrav svima na Zoni !
  • Facke
    3.7k
    Panike nema al nam trebaju igraci. Same si pogledaj kraj prosle sezone kulke smo tenki bili s kadrem. Zamjene nikakve. Koj bi i ove lete igrali HNL s 14-15 igraci? To morez zabiti. Po meni nami treba jos 4 do 6 igrace. Jedne leve i desne krile tu sme tenki. Jeden napadac. Jeden vu veznem redu i levi bek.
  • masacusec
    3.6k
    Talijani: Dinamo je poslao ponudu za 7 milijuna eura vrijednog napadača Intera Satriana.
  • Orc123
    8.2k
    Zwlimo biti konkurentni u europi , a to je nemoguce s aktualnim kadrom, barem ne na dva kolosjeka. Proslu LP smo vidjeli da smo jefnostavno pretanki s kadrom za LP, a ove godine smo jos ostali bez Orse i Ademija....o kojoj sirini pricamo?
  • Facke
    3.7k


    Pise da sme ponudili posudbu s opciju da ga kupimo. Nisme ponudili 7 miljuna eura.
  • OsamŠest
    3.5k

    Te kolegof ni ni rekel. Me rozmeš?
  • Infinity
    16.5k
    Morat cu uzeti sate za razne dijalekte hrvatskog jezika :lol:
  • OsamŠest
    3.5k

    Hahahaha morao sam.. Cijelo vrijeme imam osjećaj da se lik sprda, al dobro..
  • Facke
    3.7k


    Razmem kak nebi. Te pak talijani sprehaju gluposti. A na stranie Inter News nigde clanka o tomu.
  • Infinity
    16.5k
    Sprdao se on ili ne, sve je vise upisa za koje moram stati i razmisliti sta pise :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions