• Zagi
    5.8k
    Uh grdi su japanci za invazije.
    Francuzi i Talijani, druga priča....
  • Beowulf112
    301

    Ocito su place kudikamo manje u francuskoj 2.ligi od usporednih liga Njemacka,engleska da ni ne govorim tek...talijani mi nisu nikad bili zanimljivi...sad jedino spanjolsko trziste je isto dosta pristupacno..njihovu 2.ligu malo istrazit
  • Ludovic IX
    6.1k
    Naši govore kako parq nemamo a Francuzi nam tepaju da smo bogataši i da krademo njihove igrače
  • SAS1987
    14k
    Francuzi nam tepaju da smo bogataši i da krademo njihove igračeLudovic IX

    Doci cemo i po njihove žene.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Ako se ne varam porezi u Francuskoj su brutalni :grin: Tako da to treba uracunat kad se prica o placama. Neka sto vise ovakvih clanaka, kako je vec napisano, ako moze Misko iskakat iz pastete mozemo i mi..
  • Krizy
    38.4k
    Toliko smo bogati da držimo L'Équipe. Modrić je osvojio Ballon d'Or preko Dinama, koji je pritisnuo L'Équipe :ok:
  • Zagi
    5.8k
    Misliš, Dinamo pritisnuo L'Equipe da Modriću da Ballon d'Or...
  • Mlađi referent
    11.4k
    Hobotnica iz mordora nastavlja pružati svoje krakove pa je sad i L’Equipe pao pod njihov utjecaj.
  • Nino Bule
    12.1k
    Dokad placeni clanci ?
  • emilperska
    4.4k
    Od jednog domaceg medija sam cuo da je trecina ili pola clanaka o transferima dio placenog ili kompenziranog PRa i nabijanja cijene.

    Kad pogledas Francusku kao drzavu s ovim nemirima,ubojstvima neredima, cine se kao veca banana drzava od nas. Tak da ne smatram da ti iz Lequipea nisu nista drugo nego skupina njihovih verzija DO, AL, TN ili koga vec samo uz pokojeg novinara migrantskog podrijetla. Makar velim, moguce i dao Bog da je sve istina..
  • Zagi
    5.8k
    Ništa , platiti članke po Mirroru , SUNu i gdje već da Šutalo ima ponude Citya i UTDa od 500m funti.
    Da dobijemo i petinu od toga , dobro je.
  • Nolifer
    7.1k
    Ma meni se čini da sam svojim otkrivanjem sad već svima poznatog van den Bommena pokrenuo lavinu i sad svi shvaćaju da se u 2. francuskoj ligi mogu naći odlična pojačanja za Dinamo..Neki tip

    Ovog kojeg si spomenuo, mislim da je na kraju završio u Ajaxu
  • Neki tip
    19.6k
    Je, popratili smo to negdje.
  • Nolifer
    7.1k


    Nisam bio u toku, pa naletio na tu info na transfermarktu, jer baš gledam sad neke igrače tamo, pa kad naletim na neš zanimljivo stavim u scout
  • Krizy
    38.4k
    Novi update, 62 igrača u 6 mjeseci :cool:
    Napokon imamo i desnog beka :love:

    Golmani:
    Čavlina, Zelenika

    Desni bekovi:
    Manea

    Stoperi:
    Bernauer, Erlić, Jedvaj, Barišić, Jelenić, Ratnik, Sviatchenko, Dulanto, Arboleda, Satka, Franco, Faye, Iorfa

    Lijevi bekovi:
    Pires, Ramirez, Auer, Wagner, Björkan, Kornienko, Amavi, Sinkgraven, Azarovi

    Zadnji vezni:
    Agoume, Kaba, Žaper, Šunjić, Hodža, Cokaj, Gbane, Colorado

    Središnji vezni:
    Adeline, Rog, Toköz

    Ofenzivni vezni:
    Kačavenda, Stojković, Khaoui, Verschueren

    Desna krila:
    Kaneko, Tekpetey, Pašalić, Parris

    Lijeva krila:
    Oršić, Fruk, Pjaca, Almazbekov, Hoxha, Kramarič

    Napadači:
    Satriano, Vipotnik, Frigan, Beljo, Šimić, Sissoko, Bakrar, Ikwuemesi, Latte Lath, Rrahmani, Robertha, Isaac
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions