• Zagi
    5.8k
    Nemamo točnu info ali možš isčitati između redaka.
    Već su prije nekoliko mjeseci i Miško i Jakir priznali da moraju prodati Frigana. Sad shvačaju da im to nije bilo baš pametno pa je neki dan Miško izmislio tajnovitog investitora pa im sada odjedanput prodaja nije pod mus.
    Investitora u kaj, budžet Rijeke za plaće? S kojom garancijom povrata uloženog?
    Frigan lupa u plafon izlaznog transfera iz Rijeke. Svakih 6 mj je 6 mj stariji i time jeftiniji.
    Ulazak u europu nije realan cilj.

    Tko će ti u to investirati?
  • Orc123
    6k

    Kuzim...slazem se da moze ali on i tako se ne dovodi da bi bio instant pojacanje, bit ce dobra zamjena za Petka za Hnl i da da dodatnu energiju u europi kod ulaska s klupe ...
  • Orc123
    6k

    Sve stoji da, vidjet cemo kako ce se to razviti samo ne ocekujem to bas tak skoro...ovaj ima jasan stav da zeli puno vise nego Dinamo nudi....vidjet cemo...
  • Nino Bule
    12.1k
    Treba mu dati i minute na spici ali po meni ga se mora probat s krila, pogotovo jer je petko tip napadaca koji se spusta i razigrava i taman bi frigan punio taj prostor odma ispred gola koji bruno ostavlja a i trazio dubinu u tranzicijama, mislim da bi njih dva na terenu dobro funkcionirala, naravno rile bi imo pun kufer posla ali uz pomoc desne osmice (ljube) mislim da bi to i defanzivno klapala skroz dobro
  • Armagedon13
    958
    Što je sa Kačavendom i Stojkovićem,sigurno i Šika ima "ponude"
  • Zagi
    5.8k
    Razumijem ja tebe Ojeda kada želiš da nam ekipa bude u najboljem mogućem stanju za dvije PO utakmice lige prvaka samo se ne slažem da je potpisivanje lošijeg igrača ali dostupnog odmah sada bolje od čekanja i potpisanja boljeg pa makar zadnji dan prijelaznog roka kada je kasno za LP kvalifikacije.
  • Ivdzo11
    3.4k
    iz pouzdanog izvora sam cuo da nam ga Lokomotiva nudi za 4mil, a da je se Dinamo naljutio kako je to puno i previse... Te da nece dugo jos Lokomotiva cekati.... Izgleda da slijedi i tu neka sapunica... Mislim na Stojkovica
  • Orc123
    6k
    Malo mi cudno da su Japancima nudili bas iste novce i isti deal kao i za Bakrara, ali postoji mogucnost da je Olivari opet izmislio detalje posla samo da napise clanak....
  • emilperska
    4.4k
    Moguce da je ovaj clanak u Lequipeu dio tzv. protuofenzive na ovo sta Misko i Šika rade preko SNa i Germanijaka gdje Kacavenda s Pjaca koljenima vec godinu dana odlazi za 4-5 milja u neki famozni klub iz Serie A ili gdje ce Frigan kak ti za 5 mil EUR otici u MLS i zakucat si reprezentativnu (repstativnu kak bi dalcic rekao) karijeru na par godina kao Biuk. Hocu rec, ako oni preko svojih agenata u raznim tiskovinama mogu dizat cijenu svojim eksponatima, mozemo i mi udarat kontru taman da nijedno i drugo nije istina, a mozda je i sve istina..
  • Zagi
    5.8k
    U svijetlu ovog "dana D" na francusko tržište, transfer Maxija ima još jedan bonus.
    Francuzi su notorno loši u govorenju stranih jezika...
  • Neki tip
    19.6k
    Ma meni se čini da sam svojim otkrivanjem sad već svima poznatog van den Bommena pokrenuo lavinu i sad svi shvaćaju da se u 2. francuskoj ligi mogu naći odlična pojačanja za Dinamo.. :snicker: :cool:
  • Captain America
    15.2k
    Francuzi su notorno loši u govorenju stranih jezika...Zagi

    Trebat će onda i invazija na japansko tržište s obzirom kolko su Japanci tek loši.
  • SAS1987
    14k
    Moguce da je ovaj clanak u Lequipeu dio tzv. protuofenzive na ovo sta Misko i Šika rade preko SNaemilperska

    Simić nazvao Thurama da mu sredi clanak :lol:

    Ma meni se čini da sam svojim otkrivanjem sad već svima poznatog van den BommenaNeki tip

    Unistit ces hrvataki nogomet :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions