• xavier
    11.4k
    Bolje dopeljat dobrog desnog beka koji moze pokriti lijevu stranu nego da gledamo mucenje Ljube na beku ili jos gore ŠtefuljaJurki

    Znači predlažeš da dovedemo desnog beka i da onda on igra...lijevog beka kako ga ne bi igrao netko kome to nije pozicija? :chin:
  • Infinity
    15.5k
    Nema smisla, onda se moze dovesti pravi lijevi bek.

    Vjerojatno nikad nisam vidio igraca koji je procentualno odigrao toliko utakmica na jednoj poziciji kao ovaj. Pozicija mu je zabiljezena na 244 utakmice, a cak 229 (94%) je igrao kao desni bek. Kao lijevi ima svega dvije utakmice, 12 kao stoper i jednu kao vezni.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Nakon toliko godina patnje, mislim da se ići kockat s igračem koji je u karijeri odigrao možda 10ak utakmica ili koliko već na lijevom beku, i to za dobre novce, nema baš smisla.
  • Ivdzo11
    3.5k
    Cristian Ramirez lijevi bek iz Krasnodara na meti Dinama... Ima ugovor do 2025... Uz Dinamo zainteresiran i Olympiacos
  • Jurki
    9.7k
    velim da moze pokriti tu poziciju..
    Ovo kaj gledamo zadnjih par godina na toj poziciji je mucenje.
  • Neki tip
    19.6k
    Za rečenice poput "klub mu neće stvarati probleme" bih slao u zatvor.

    Čitam sad Olivarijevo drobljenje o transferu Petka i ajde što pogađa i navija za transfer, jer eto Trabzon je u istom hotelu pa će to biti prilika za pregovore (bolje nego osmijeh na licu, doduše), ali kakve mrtve "probleme". Ili nam trebaš pa igraj po ugovoru ili smo zadovoljni odštetom i mislimo da za te pare možemo dovesti adekvatnu zamjenu, a ne želimo nezadovoljnika.

    Da neće mu stvarati probleme.. :rage:
  • plavi67
    921
    ne sviđa mi se što su u igri većinom stranci. ne želim dinamo gdje će pola momčadi bit od stranaca
  • Neki tip
    19.6k
    velim da moze pokriti tu poziciju..Jurki

    Pa Ljubo može "pokriti tu poziciju", na to ti @xavier ukazuje. Nije rješenje igrač koji može pokriti tu poziciju kako bismo zamijenili igrača koji može pokriti tu poziciju, nego igrač koji igra tu poziciju. :smile:
  • Orc123
    6.1k

    Taj je dobar, a ovaj desni bek nema nikakvog smisla osim ako Risto ide na stopera kaj opet nema smisla ....nezz....ovaj iz Krasnodara je dobar...
  • xavier
    11.4k
    ne sviđa mi se što su u igri većinom stranci. ne želim dinamo gdje će pola momčadi bit od stranacaplavi67

    Prilično sam siguran da bi i u klubu uvijek radije doveli domaćeg igrača, ali postoji ipak ograničeni broj Hrvata koji su dostupni i zadovoljavaju uvjete da nam budu pojačanja na nekoj poziciji. Vjerujem da nekad nije problem ni platiti malo, ključan je taj "malo", više kako bi doveli domaćeg igrača.

    No ako su opcije Frigan za 5, Stojković i Kačavenda za 4...onda što da radiš nego da nađeš stranca?
  • Orc123
    6.1k
    Cim ne pisu nasi novinari ili Turci ima sanse da se zavrsi....
  • Jurki
    9.7k
    ma znam da je tak, al ako se ne moze bolje rjesenje naci onda barem to..
  • xavier
    11.4k
    al ako se ne moze bolje rjesenje naci onda barem to..Jurki

    Ako se ne može naći bolje rješenje nego da kupimo desnog beka kako bi nam igrao lijevog, onda nek radije tu poziciju pokriju Ljubo, Bočkaj, Štefulj ili prije svih njih Perković.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Lijepo je vidjeti da imamo oči na raznim igračima iz raznih liga, pretpostavka da se onda radi i traži. Valjda bu se nešto i završilo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions