• Ludovic IX
    6k
    evo ja ću igrati ajd ne za 10% njegovog ugovora ali evo za 20% da se baš ne sjebem. I dat ću 20% koliko je on dao. Sorry, ali ako toliko voli dinamo, neg igra za 3k mjesečno, još uvijek dovoljno za solidan život. Boli me kurac što on toliko voli dinamo. Da ga toliko voli, jeo bi travu kad bi iskrcao a on se vuko po terenu ko crknuta krava. Onih par bljeskova i vrij3de tih 3k mjesečno, ne 25k mjesecno
  • Šteco
    532
    Stiže li lijevi bek, zna li se šta?
  • Gelipter
    3.5k
    Sad dok nema utakmica, trebalo bi ovdje otvoriti transfer prediction league :sweat:
  • San Lorenzo
    12.5k
    Stiže li lijevi bek, zna li se šta?Šteco

    Dolazi, ali putuje HŽ-om, pa će kasnit...dođe valjda do rujna.
    Lijep pozdrav!
  • Šteco
    532
    Dolazi, ali putuje HŽ-om, pa će kasnit...dođe valjda do rujna.
    Lijep pozdrav!
    San Lorenzo

    Hvala na informaciji. Zna li se ime ili bar ko mu je menadžer?
  • Infinity
    15.4k
    Prestanite trolati.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    hahaha istina, evo lajkam brate
  • Rex Ramae
    2.7k
    Pojedinci bi se trebali dogovoriti sami sa sobom je li bi radije da se radi u tajnosti ili da cijelo vrijeme cure informacije iz kluba o mogućim transferima.

    Ne možete "i ovce i novce".
  • NORTE
    9.8k
    Kod Petkovića nije sve stvar vjerojatnosti roi, on vrijedi ostanka godinu dana zbog ta 3 turska milijuna eura, od igranja LP do važnosti titule.
    Nije u turskim šoldima sve.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Ako je istina da mu nisu htjeli ponudit 1,2 mil onda je ovo veliki kiks uprave. on vrijedi te novce i nikakvi Frigani ili Bakrari ga nece nadomjestit.
  • Ivdzo11
    3.3k
    Dinamo je spreman na to da ide s Petkom do kraja ugovora, ne zele ga prodavati za par miliona kojih on moze donijeti s par poteza u kvalifikacijama... Ali isto tako ne zele produzit sa njim trogodisnji ugovor po 1.2mil eura jer bi u 30tim imao prejak ugovor za Dinamo
  • xyz
    840


    Petković trenutno vrijedi te novce, ali ja mu isto ne bih dao dugogodišnji ugovor s tom plaćom. On će u rujnu napuniti 29 godina, ove sezone su bile tu neke ozljede, nikad ni nije bio u vrhunskom tjelesnom stanju tako da će to s vremenom samo još više dolaziti do izražaja. Meni je on jedan od najdražih igrača Dinama ikad, ali mora se razmišljati dugoročno i održivo. Preplaćivanje igrača kojima će se utjecaj na igru vremenom smanjivati nije dobra opcija.
  • Beowulf112
    301
    Da je normalan dogovorio bi se s klubom za milju eura i ako treba prodaja nakon kvalifakacija za LP za 6-7 milijuna...ovako bi i klub i on profitirao..trebao bi biti vise zahvalan jer mu je klub omogucio sve ovo sto je danas..da ga nije bijelica prepoznao i dalje bi se motao po travnjacima 2-3. Talijanske lige
  • Keyser Soze
    8.6k
    Ok, ne treba mu se čak niti dati ugovor, ali ga se ne smije prodat ove sezone nikako.
  • Boysica
    470
    Svi ste ga dizali u nebesa kad je dao gol za repku , u Dinamu je dao golova imao cisti dodavanja za gol , necu nis reci osim ako i ide meni je prvoj zao pozalit ce klub prvi a mozda i on.
    Nije naj sjajniji al Bruno kad igra onda igra jebeno dobro ...
    O Bjelici ne zelim ostajem da je mucko d...re
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions