• deda
    29.8k
    Bolji je Stojan za klasu ljudi moji. Što se Pinta tiče ako je onaj isti koji je igrao kod nas u redu.
  • dinamo vitez
    223
    Ne bi Bjelica amenovao Pinta da nije upoznat sa njegovim vrijednostima. Iskusan, dobar igrač i profesionalac, nije mogao zaboraviti igrati. Kad prođe pripreme sa nama, bit će zvjerka.
  • Nino Bule
    12.2k
    Meni je pinto bio igracina u dinamu i nikad prezaljen transfer s obzirom na nase muke s bekovima i relativno nisku cijenu za koju je otisao
  • Mr Anderson
    6k
    Stojanović sa svim svojim mušicama je trenutno puno bolji igrač od Moharamija. Pinto sigurno nije doveden da sjedi na klupi, tako da mislim kako Stojke ide. Vidjet ćemo koliko je Pintu škodilo dugo neigranje, nadam se da nije, onaj Pinto kako ga pamtim je boljinod Stojkea, a on sam za sebe kaže da je bolji sad nego prije. Bumo vidli.
  • Jaki
    100
    Ma ja uopce ne sumnjam u Pinta,odlican igrac jos kad prode pripreme,da se razumijemo niti Stojanovic ni Moharammi nisu te klase,ali po meni je Moharammi bolji igrač od Stojke,treba vremena za prilagodbu jos kad se sjetim Sigalija kad je dosao nisam mogao vjerovati sta gledam kasnije znamo kakav je bio igrač.Stojanovic je tu vec 2 godine i nije se pokazao da je igrač za Dinamo.
  • Krizy
    38.7k
    Zapravo, Stojanović je u Dinamu više od 3 godine
  • Mr Anderson
    6k
    Pa dobro, i Stojanović je dosta napredovao ove sezone, jebu ga jedino ti kondori u glavi.
  • Mr Blue
    3.4k
    Ne znam ljudi, Stojke mi ne ulijeva povjerenje uopće. Bez obzira na to što je popravio razinu igre, sami ste rekli da je on možda ove godine odradio zenit svoje karijere, a to za ponavljanje ove europske sezone nije dovoljno. Pinto je tu prava solucija, samo se nadam da će izbjeći ozljede i odraditi vrhunske pripreme. Muha na klupi kao zamjena, rotacija za HNL i više nego dobar. Stojketa prodat, može i nekome u ligi, nema veze.
  • marcio amoroso
    34k

    Pinto je klasa iznad Stojketa i pozdravljam njegovo dovođenje. Ne vjerujem da netko iz lige može kupiti Stojketa niti mu dati ugovor kakav ima kod nas. Ipak mislim da će on naći neki solidan inozemni klub, napredovao je momak pod Bjelicom. U nekom Freiburgu, Caenu ili Gentu može igrati bez problema.
  • LovroZG
    1.3k
    Stojanović sa svoje 23 godine sigurno nije na vrhuncu karijere. Moharrami je mlađi od njega ravno pol godine i stvarno mislim da obojica mogu još napredovat, al ipak se treba uzet u obzir da je Stojanović trenutno bolji od Moharramija, što ga jasno čini boljom zamjenom za Pinta.

    Ključ ove sezone su bile rezerve. One moraju bit dovoljno dobre da mirno možemo odradit HNL i da mogu uletit u prvu postavu kad krenu ozljede i kartoni.

    Al ovo je ujedno i stvar financija. Ak će se prodat Olmo, onda nam više neće trebat druge prodaje pa ne bi imalo smisla prodavat boljeg i skupljeg beka zbog dolaska Pinta. Ak će Olmo ostat, onda bi se definitivno dalo razmislit o prodaji Stojanovića jer, realno, mi bez transfera ne možemo.
  • deda
    29.8k
    Po meni i Stojko i Pinto. Perzijanac posudba.
  • dinamo vitez
    223
    Slovenac je malo skuplja radna snaga od Perzijanca, a nije baš toliko bolji, tako da očekujem izlazni transfer Janeza u Augsburg, Freiburg ili neki drugi 'Burg'.
  • Nino Bule
    12.2k
    Opet ponavljam ne vjerujem da ce stojke u zenitu karijere htjet sjedit na klupi, perzijanac i vise nego dobar za hnl
  • Eduardo
    18.1k
    Kakav zenit karijere? Čovjek ima tek 23.god . Isto mislim da će otići jer ga klupa sigurno neće zadovoljit i tako bi vjerojatno izgubio status reprezentativca kod Keka.
  • deda
    29.8k
    Zenit je 27-29 ja bih rekao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions