• marcio amoroso
    34k
    Ovo bi za mene bio prelazni rok iz snova
    Stojanović 3,0 milijuna- Pinto free
    Musa free- Rafa 2,0
    Perić 3,5- Franjić juniori
    Gojak 6,0- Badelj 2,0
    Kadzior 2,0- Murić 1,0
    Andrić 1,5- Niakate 2,5

    15 milijuna zarade i 7,5 potrošnje.
    Golman: Livaković, Zagorac
    Desni bek: Pinto, Moharrami
    Lijevi bek: Leovac, Rafa
    Stoper: Dilaver, Theo, Rrahmani, Lešković
    Zadnji vezni: Ademi, Šunjić
    Centralni vezni: Badelj, Moro
    Ofenzivni vezni: Olmo, Majer, Atiemwen
    Desno krilo: Hajrović, Murić
    Lijevo krilo: Oršić, Šitum
    Napadač: Gavranović, Petković, Niakate
    Mladi: Horkaš, Franjić, Gjira, Marin
    Ovaj kadar bi stvarno bio premoćan ali to su samo želje naravno.
  • Infinity
    15.5k
    Ramzes je fino naveo i da je Dinamo koristio 35 igraca i kad odbijemo tih 16 onda dolazimo do brojke 19. Ispada da je Dinamu potrebno samo 19 igraca.

    Vrlo je lako naci igrace koji su igrali manje od 30%. Evo ih redom:
    Adrian Semper
    Jan Lecjaks
    Tongo Doumbia
    Armin Hodzic
    Marko Gjira
    Ivan Fiolic
    Bojan Knezevic
    Antonio Marin
    Mario Budimir
    Lovro Majer
    Iyayi Atiemwen
    Luka Menalo
    Marin Leovac
    Komnen Andric
    Izet Hajrovic
    Mario Musa

    Igrace mozes rasporediti u kategorije. Otisli su Semper, Lecjaks, Soumbia, Hodzic, Fiolic, Budimir i Menalo. To je odmah sedam igraca manje, tj. ostajemo na devet s manjom minutazom. Tek su dosli Beli i Andric koji se trebaju nametnuti i ja sam ih ocekivao u punom pogonu tek naredne sezone, mada Andrica svakako vidim kao rezervu. Ostaje sedam igraca. Majera i Izeta su mucile ozljede. Ostalih pet su Gjira, Knezevic, Marin, Leovac i Musa. Od njih odbijes Marina i Gjiru koji su mladi igraci i nisu nesto ni igrali, tek trebaju da budu cesce u prvoj ekipi. Ostaju Knezevic, Leovac i Musa za razmisljanje.

    PS. Ademi i Teophile su odigrali jedva preko 30% :lol:

    Naravno, Ramzes je statistiku napravio na osnovu HNL-a, a ne svih takmicenja, pa sam tako isto postupio i ja. Kad od ove brojke 35 odbijemo sedmoricu koji su otisli ostaje nam 28 igraca. Mislim da je to sasvim OK broj za klub koji u sezoni igra na tri fronta. Moze se eventualno negdje pojacati, npr. zamjene za Knezevica i Musu. Leovac je Bjelici prva opcija za LB, ali je i on bio ozlijedjen pola sezone. Naravno, mogu se zamjene traziti i za neke igrace koji su imali i vecu minutazu.

    Leskovic, Gojak, Moharrami, Livakovic, Kadzior, Peric i Sunjic su tim redoslijedom jedini odigrali preko 50% minuta s tim da je Sunjic odigrao 65%. 50% isto nije nesto puno, al zar mislite da je ovih sedam nasih sedam najjacih igraca samo zato jer imaju najvise minuta? Mislim da ne. Po tome se ne treba mjeriti igrace.
  • Eduardo
    18.1k
    @marcio amoroso riješio bi se Perića, a ostavio Leškovića? Ja bi obratno :zip:
  • marcio amoroso
    34k

    Za Perića bi dobili više a Lešković kao četvrti stoper je apsolutno dovoljan. Inače su mi svi nekako prekritični prema njemu, ja mu ove sezone ne pamtim neki kiks ili neku glupost da je napravio.
  • reziser
    6.5k
    navodno danas PINTO potpisuje za dinamo! po meni odlično POJAČANJE :clap:
  • reziser
    6.5k

    ja se nebi riješio Perića, pokazao se kao jako dobar igrač
    za razliku od Leškovića....
  • LovroZG
    1.3k
    Odakle je ovo za Pinta?
    Ja bi volio da otiđe Moharrami, a ostane Stojanović. To bi bio pravi napredak na desnom beku, pod uvjetom da Pinto nije ispo iz forme.
  • Mr Anderson
    6k
    Vjerojatno to znači da Stojanović ide ako dođe prava ponuda. Ako ga ne prodaju morat će Moharamija negdje utrapiti. Makar na posudbu.
  • BluePhone67
    3.6k
    Znaci mozemo ocekivat prodaju barsunastog ili muhe. Ja, osobno bi radje muhu prodao jer je barsunasti bolji igrac od njega, koliko god nam to cudno zvucalo.
  • Nino Bule
    12.2k
    Za barsunastog se moze sad dobit maksimum i sumnjam da ce mu zelja bit igrat hnl i sjedit na klupi u europi, muha je to spreman odradit + ima mjesta za napredak kod njega, nije mi stoja puno veca klasa od njega a moze se vise dobit od transfera.
  • BluePhone67
    3.6k
    Slazem se da je Stojketu ovo najbolja sezona pa tako mozda i u zenitu karijera, a stime i na najvecoj mogucoj trzisnoj vrijednosti i bolje da ga se sada proda nego nakon sto ce sjediti na klupi iduce sezone, takodjer se slazem da Moharammi ima mjesta za napredak jer ovo sto je pokazao, za mene je vise pobacio nego pokazao neki ekstra super talenat. Al, dobro uzet cu obzir da takvi igraci trebaju vise za prilagodbu novog kluba, kulture i jezika pa neka ga jos ovu sezonu ali mene nije jos kupio.
  • Jaki
    100
    Po meni Stojanovic nije igrač za Dinamo,dignuo se pod Bjelicom ali je i dalje bio daleko najslabija karika.Ćaća Ivo se vraća.
  • Jaki
    100
    Zna netko sta je sa onim portugalcem lijevi bocni navodno bi i on trebao doc.
  • Nino Bule
    12.2k
    Meni je moha bio sasvim ok, naravno nije prodigy kakav se najavljivo i da ce vrijedit 10 milijuna eura za 6 mjeseci, ali u hnlu vise nego solidan, protiv viktorije plzen uzvrat odigrao vrhunski. On i stoja u 10 deka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions