• Dinamosaur
    1.1k
    za kaj, za na plac?!hehe
    A skoro svaka recenica je @Orcu123- Oxymoron :point:
  • marcio amoroso
    33.8k
    Ja sumnjam da će doći, a i ako dođe doći će na mjesto napadača. Sumnjam da ga planiraju za krilo. Napad Ivanušec - Frigan? Puno veće šanse su da Ivanušec ode nego da Frigan dođe.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Igor i Dario su sve dobro prostudirali i nisu se bezveze zalijetali s brojkama 5-8 novih igrača.Captain America

    U to su mozda uracunali ove koji se vracaju s posudba i ostaju u momcadi :lol:
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Jedino šta sam siguran a to je da livog beka nećemo dovodit :grin:
  • Sajla
    4.1k
    tko je pojačanje? gdje dinamo treba tražiti igrače?
    evo nešto malo za razmišljanje i stavljanje stvari u perspektivu...

    na final four lige nacija do sada je nastupilo 66 igrača iz 38 klubova. 6 iz Intera, Dinamo je dao 4, kao i Atalanta i Barcelona, a Roma i ManCity 3. svi drugi tek jednog ili 2, a tu su PSG, Real Madrid, Liverpool, ManUtd, Juventus...
    uz ova 4 trenutna, još 6 igrača je igralo za Dinamo u nekom trenutku svoje karijere, a ako računamo i Barišića onda ih je sedmorica. od 66 - 11 bivših i sadašnjih Dinamovih igrača!

    osim iz Dinama, igrači dolaze iz:
    AEK, Ajax, Arsenal, Atalanta, Athletic B, Atletico Madrid, Barcelona, Bayern, Borussia D, Chelsea, Club Brugge, Espanyol, Feyenord, Galatasaray, Glasgow Rangers, Hoffenheim, Inter, Juventus, Lazio, Leeds, Liverpool, ManCity, ManUtd, Napoli, PSG, PSV, Real Betis, Real Madrid, Real Sociedad, Rennes, Roma, Sassuolo, Sevilla, Torino, Tottenham, Union Berlin, Villareal

    zar to znači da su to klubovi otkud bi se mi trebali pojačati njihovim prvotimcima?! :wink: :lol: jer kad vidim kaj ljudi pišu po raznim komentarima i potcjenjuju imena koja se spominju u vezi s Dinamom... svakom igraču s kojim se razgovara treba pokazivati ovakve stvari da im bude jasnije do kud ih igranje za Dinamo može dovesti...

    (naravno, ovo je samo jedan pogled na te stvari, ali pokazuje veličinu našeg kluba)
  • OsamŠest
    2.7k
    @Bosna86 ima kaj novog u vezi transfera nakon nedolaska ovog iz Tunisa?
  • Bosna86
    11.6k
    Sve sto su sportske napisale danas, ja sam napisao ovdje prije 2 dana… Nije sve ni do Dinama
  • IstokKa96
    611
    Gore od propasti transfera Tunižanina je čitati komentare ispod članka u kojima se zaziva bjegunca i izruguje trenutnoj upravi...
  • Patak
    2.5k
    Igrači koje smo dovodili iz inozemstva su bili ili potpuni anonimci ili isluženi igrači na kraju karijere. Dobrim se pokaže svaki deseti. Trebamo se orijentirati na hrvatske igrače i pronaći nove Oršiće, Petkoviće i Mišiće koji igraju negdje po svijetu a kod nas će postati reprezentativci ili kandidati za reprezentaciju i naši nositelji. Koji su to igrači ne znam, ali pretpostavljam da u klubu znaju. Uz to pokupiti najbolje mlade hrvatske igrače iz HNLa (Kačavenda, Frigan, Stojković,...) i eventualno vratiti nekog od naših bivših igrača (Badelj, Brekalo, Šunjić,..)

    Ako ćemo krenuti sa anonimnim strancima onda ćemo završiti kao ovaj dolje klub. Oni dovedu igrača iz druge belgijske lige, mi iz druge francuske lige.
  • Jurki
    9.6k
    istina je da smo dovodili anonimne ili isluzene strance od kojih su se samo rijetki pokazali kao pojacanja.
    Međutim znamo kakva nam je bila skautska sluzba i kakvi su tu dealovi bili u pitanju. Sa Hnl igracima nebumo napravili iskorak u Europi. Danas je nogomet najmanje uvjetovan nekakvim geografskim porijeklom igraca.
    Ima dobrih stranaca za pristojne odstete koje si mi mozemo priustiti.
    Nebremo znati kak se bu pokazal ovaj Francuz.. to bumo tek vidli.
    Sa ocjenama prijelaznog roka ja bi ipak pricekal kraj prijelaznog roka i pocetak sezone.
    Valjda ni jednoj klubskoj garnituri se nije gledal svaki i najmanji potez kak se gleda ovoj.
    Vjerujem da budu Dario i Igor slozili dobru i kompetitivnu momcad.
  • Ludovic IX
    6k
    Mi smo iskorak napravili sa igračem koji je do tad igrao u j.koreji, igračem serie b, slobodnim igračem iz francuske, i svojim snagama..

    Frigan, stojkovic i kacavenda mogu biti i flop ali mogu biti i top tj igrači koji bi nama mogli donesti proljeće preko LP. Ti igrači su bili dobri u svojim sredinama i po logici stvari bi trebali biti i bolji kad igraju sa boljim suigračima. To nije uvijek tako ali tako logika kaže.
  • plavi72
    724
    Još tri dana do početka priprema !
    Najviše nade polažem u Peru i Boška i imam osjećaj da će izboriti prvih 11 !
  • Droljo
    6.2k
    Ak bumo igrali sa tri iza možda bi bočkaj i mogao ving beka derat. Naravno, pod uvjetom da se dovede u red fizički.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Bočkaj se treba dovesti u red taktički. U fizičku spremnost kod Bišćana neću sumnjati, ali Bočkaj je jednostavno taktički neodgovoran igrač i to je veći problem kod njega.

    Ja i dalje mislim da se on na osnovu svojih brojki i ocjena može solidno unovčiti i da treba ići u tom smjeru.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    Pa ne mozemo si mi bas priustiti poznate igrace, barem ne one poznate siroj javnosti. Tko je po tebi anonimus: Theophile? Dilaver? Lauritsen? Sve su to igraci koji sigurno nisu anonimusi za nekoga tko prati nogomet van granica HNLa i najjacih klubova. Sto tek reci za Kadziora?

    Ima dobrih igraca i u Danskoj primjer 1, Austriji primjer 2, Poljskoj primjer 3 :starstruck:, a pogotovo u drugim ligama petice primjer 4 i primjer 5 Zasto ne dovoditi od tamo jer je veca sansa da ce te igrace biti lakse dovesti nego nekog iz Serie A ili Bundeslige?

    Inace Brekalo bi trebao biti prekrizen nakon onoga zimus. Za Badelja se slazem, a Sunjic li-la.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions