• Krizy
    38.4k
    59 igrača u 6 mjeseci, samo opušteno jer se očito izmišlja punom parom :rofl:

    Golmani:
    Čavlina, Zelenika

    Desni bekovi:
    Manea

    Stoperi:
    Bernauer, Erlić, Jedvaj, Barišić, Jelenić, Ratnik, Sviatchenko, Dulanto, Arboleda, Satka, Franco, Faye

    Lijevi bekovi:
    Ramirez, Auer, Wagner, Björkan, Kornienko, Amavi, Sinkgraven, Azarovi

    Zadnji vezni:
    Agoume, Kaba, Žaper, Šunjić, Hodža, Cokaj, Gbane, Colorado

    Središnji vezni:
    Adeline, Rog, Toköz

    Ofenzivni vezni:
    Kačavenda, Stojković, Khaoui, Verschueren

    Desna krila:
    Kaneko, Tekpetey, Pašalić, Parris

    Lijeva krila:
    Oršić, Fruk, Pjaca, Almazbekov, Hoxha, Kramarič

    Napadači:
    Vipotnik, Frigan, Beljo, Šimić, Sissoko, Bakrar, Ikwuemesi, Latte Lath, Rrahmani, Robertha, Isaac
  • OsamŠest
    2.7k
    Kad se samo sjetim na koji način je Mislav Oršić dočekan kad je dolazio iz Koreje..

    Ako Biščan kao trener želi nekog igrača, onda zna kaj mu donosi i kaj će dobit s njim. Idemo jako!
  • Nino Bule
    12k
    Meni je fruk potencijal za dinamo, naravno nije instant pojacanje ali vise mi je on u gorici pokazao nego špika a mogao bi biti jeftiniji
  • Mlađi referent
    11.4k
    Nije ni meni Fruk toliko loš transfer

    Svi ćemo se složit da nije pojačanje za LP, ali za mene je ozbiljan potencijal i mislim da ga ne bi bilo loše dodat u rotaciju. I ovo proljeće nakon ozljede u Gorici, a i pod Bišćanom u u21 je pokrivao više sredinu i za mene to radio dobro, barem koliko sam ga gledao.

    Nije da imamo neku spektakl širinu na njegovim pozicijama pa ako Bišćan smatra da je Fruk tu nekakav upgrade i to još dolazi za sitne novce ili čak dž, nemam problem s tim.
  • Nino Bule
    12k
    Ja sam mislio da ce fruku trebat vremena nakon ozljede, a on je instant bio najbolji igrac gorice kad se vratio, meni je npr bolji on od jednog teklica (koji je imao bolju sezonu) a o teklicu se pise ko najvecem otkricu hnl-a
  • Zagi
    5.8k
    Goricu sam baš slabo pratio ove sezone.
    Navodno je imao neki spektakularni ne priznati gol, koje kolo?
  • Mlađi referent
    11.4k


    Protiv Rijeke kad su ih tukli 1:0, tam negdje u četvrtom mjesecu

    A i protiv Šibenika je zabio brutalan slobodnjak
  • Captain America
    15.1k
    Igrač poput Fruka će sigurno bit među onih 5-8 najavljenih igrača-low risk, high reward mladi nogometaš. Bišćan sigurno zna dosta o njemu tako da je i to plus. Ako je za nekih milijun eura, pozdravljam njegovo dovođenje.
  • Mlađi referent
    11.4k
    bolji on od jednog teklica (koji je imao bolju sezonu) a o teklicu se pise ko najvecem otkricu hnl-aNino Bule

    Po mom sudu je Fruk puno školovaniji nogometaš od Teklića koliko god ovog drugog pratio hype

    Vjv se to može pripisat nogometnim akademijama koje je ovaj prošao
  • Papastrumf
    10.6k
    Tironi rijetko kad piše gluposti kada se radi o transferima tako da vjerujem da tu ima nešto.
    Fruk sigurno nije trenutno pojačanje za dinamo (možda me razuvjeri kao i Oršić), ali kao neki zalog za budućnost možda i nije loša opcija.
  • Nino Bule
    12k
    Po mom sudu je Fruk puno školovaniji nogometaš od Teklića koliko god ovog drugog pratio hypeMlađi referent

    Jos je dvije godine mlađi

    Meni kvaliteta ovog transfera ovisi o odsteti, ako bude jeftin svakako low risk, high reward a i pokazao se kao difference maker na razini hnl-a
  • deda
    29.5k
    Ako je odšteta do 500 keka dajem mu šansu.
  • Droljo
    6.4k
    Rekli smo dati povjerenje upravi i stručnom stožeru. Ako oni misle da je fruk taj nek dođe. Može otići za koju godinu bez minute odigrane u svetom dresu a može zabiti sa 30 metara u rašlje tijekom playoffa u 93 minuti i donjeti lp. Jedino nam ostaje pričekati dali uopće dolazi i ako dođe (dati podršku dečku) vidjeti di je i kakav je. Uvijek se nadam da takvi budu kod nas poludili kad imaju top igrače i nas iza sebe.
  • deda
    29.5k
    Meni se kod njega svida što je golove zabijao iz situacija koje je sam složio i izborio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions