• Orc123
    7.8k

    Jel u igri razmjena s Tolicem i odstetom ili cista odsteta?
  • Orc123
    7.8k

    Realno za njega bi bio najbolji izbor Dinamo, jer je to isti menralitet, jezik, a opet puno veci izazov...ako ga kupi netko poput Citiya utopit ce se u moru posudbi....u Dinamu bi se mogao fino razvijati uz Petkovica.
  • bluelions
    320
    Ne treba zaboraviti da će lagano ući u zadnju godinu ugovora
  • Viola
    422
    Trenutno je u igri 3
    milijuna+Tolić. Čuo sam da je Dinamo to spreman platiti. Ali sada je sve na Toliću. Ako se odluči ostati u Mariboru taj će dogovor vjerojatno proći. No, ako ne želi ostati, morat će se ponovno dogovoriti. Maribor od Dinama traži 3 milijuna samo zbog Tolića. Bit će skuplje bez Tolića. No, Vipotnikov agent rekao je danas da je Dinamo trenutno najrealnija i najaktualnija opcija.

    Slažem se s tobom. Dinamo je trenutno najbolja opcija za njegov razvoj.
  • Orc123
    7.8k

    Meni to izgleda puno, nadam se da vrijedi te novce...ja sam ga gledao na 2 tekme....znam da u toj jednoj zabio 1 gol i da je izgledao dobro....bacio oko na Tolica kako se razvija. Realno i za Tolica bi Maribor bio dobar izbor. Realno Maribor je najveci Slovenaki klub, a u Dinamu ce opet grijati klupu.
  • Captain America
    17.6k
    Vipotnik je obični šbbkbb. Šimić će sigurno dovest sa sobom još neke ljude koji će sudjelovat u sportskoj politici kluba. Sad je zato zadužen Vukelić, a s obzirom da je bio potpisnik zahtjeva za izvanrednu sjednicu, nekako sumnjam da će ostat u klubu. Spominjanje Stojkovića, Kačavende i Vipotnika zadnjih par dana su ispunjavanje kvote koju novinari moraju ispucat.
  • Orc123
    7.8k

    Ako covjek ima info iz kluba onda a se pregovara, i sumnjam da se pregovara bez amenovnja najvaznijih ljudi u klubu...
  • Viola
    422
    Razumijem da se vidi puno, ali mi koji ga pratimo već iz mlađih selekcija znamo da je to prava cijena. Bio je rekorder u mladim selekcijama, i bilo je samo pitanje vremena kada će se mu otvoriti za člane.
    Bit će mi zanimljivo kako će Tolić odlučiti ako u Dinamu na njega ne računaju. Čak i da ga Dinamo ne treba, može otići negdje u inozemstvo dobro zaraditi. Ali uskoro će dobiti dijete i s te strane mu je odlično da ostane u Mariboru. Blizu je Zagreba.
  • Zagi
    7.6k
    Možda, možda ne.
    Vipotnik pokazuje potencijal, a imaš Krznara i Mikića koji ti mogu posvjedočiti o karakteru , radnim navikama itd. Na taj način smanjuješ rizik ponavljanja Mubandje, Atiemwena itd.

    Ne vjerujem da će dolazak Šimića ili nekog drugog značiti neko drastično okretanje strategije.
    Logično je da ostanemo regionalni lideri i nastavimo dovoditi potencijale iz okruženja.
  • Orc123
    7.8k

    Po meni je isto dobeo da smo se okrenuli i na nasu regiju, nase govorno podrucje...lakse se ti igraci prilagode. Najbolje iz hr i regije, mladi, potentni igraci plus ako treba dopuniti neku poziciju kvalitetom izvana...
  • Zagi
    7.6k
    Ha to je jedino logično. Tu imaš poznanstva, a talenta ne fali.

    A sad Vipotnik ili Frigan, to je pitanje za struku.
  • Captain America
    17.6k
    Sam kažem da bi moglo doći do nekih promjena. Deda je jučer napisao da ima vrhunskih profesionalaca u klubu, može biti da su oni koji dogovaraju među njima.
  • Orc123
    7.8k

    Razliciti su tipovi napadaca. Frigan vise igrac dubine i nije mi klasicna spica, cak nam mozda ne bi odgovarao radi toga jer smo nauceni igrati s napadacem koji jr mantinel ko Petko, samo sto pezko uvijek gleda asistenciju prije gola. Vipotnik je stasiti i jak napadac koji kolko sam vidio moze biti i duel igrac ali ima i dubinu....sve ovisi i o cijeni...i Frigan i Vipotnik su potencijali za dinamo....sad ovisi ta cijena jer Rijeka za frigana trazi sigurno 5 mil eura ili vise....Vipotnik je nesto jeftiniji i rasniji strijelac....neka struka odluci na kraju.
  • SAS1987
    14.7k
    Večer kaže da Maribor traži 4.5 milje € (3 milje € + Tolić?).

    Evo članak al je na slovenskom :grin:

    jzzxksjt0osp36cl.jpg
  • Droljo
    8k
    Čitam sad piše se o slaboj slovenskoj ligi itd. Pa čoek je od tam. Kaj je trebao igrat austrijsku ligu? (Koja je isto kurac) Pa prirodno je da mladog, perspetivnog sa dobrom statistikom pratimo i dovedemo. Isto i za frigana mislim. Kao i naši kad su odlazili van iz slabog hnl-a... Kupci nekad dobiju dudua ili mandžu a nekad čorića ili halilovića... Jbga lutrija je to. Koliko su para pokrali i razjebali a mi se tu ciganimo za milju, dve eura..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions