• Nino Bule
    11.9k
    Ne volim ni ja forum insajdere ali evo prenosim tu sta je nogo pisao na snetu, ne bi rekao da je manje pouzdan od ničote i ekipe

    - Laž je da je brko odbio Brekala i oca i da su kao tužni napustili Maksimir.
    U kontaktu su svi i problem je cijeli sistem te naravno plaća. Brekalo traži puno što bi Dinamo kroz bonuse htio rješiti, a sada je pitanje želi li Bara popustiti. Provizije su u igri isto a nema Maminja.

    - Ademi ima ponudu arapa od 2 mil eura
  • Beowulf112
    301
    Joj opet se pretvara to u sagu...nijedna saga nije dobro zavrsila za dinamo...sjetite se jos od huga rodallege pa sve do franca,ojede i slicnih
  • Ali
    2k
    Nepisano je pravilo da kad se puno pise i prica o transferu da od toga u 99% nema nista.
    Pravi dolasci se rade u tisini i objave kad jw gotovo
  • Captain America
    14.8k
    Vjerojatno je puklo na plaći koju mu ni od Dinama bogatiji Talijani ne žele dati. Ovo je sjajan primjer kako si osoba smanjenih intelektualnih mogućnosti potencijalno uništi ostatak karijere jer od drveta ne vidi šumu.

    Neko mu vjerojatno nudi milijun eura i gotovo sigurnu Ligu prvaka/Europsku ligu i biser će vjerojatno završit u Udineseu koji je zadnji put igrao Ligu prvaka u sezoni kada je tovare napunio Debrecen zbog par stotina tisuća eura više. Očito mu nisu bili dovoljni primjeri Petka, Orše, Mišića i Livaje koji su si revitalizirali karijeru povratkom u HNL i došli do reprerezentacije, a neki i do daljnjih transfera.

    Svakim ovakvim potezom još više cijenim Olma i njegove roditelje koji su vidjeli da se do uspjeha na top razini ne dolazi prečicama.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Ljudi moji, Wolfsburg ubija, masina doslovno, hrvatski trener na klupi i to onaj koji je u zivot vratio Rebica. Znaci, kompetitivna ekipa koja ide prema vrhu, trener koji prica tvoj jezik i gdje si ti? Otpisan u potpunosti jer pod 1) nisi spreman i pod 2) ocigledno nisi spreman za moderan nogomet u oba smjera.
    Svaka njemu cast na talentu, ali da se njega toliko ceka i vabi, a on se necka radi par sto tisuca kao da je reinkarnacija Orsica & Mandzukica u jednom..
    Meni je tesko zamislit da se on vrati s nekom motivacijom i da promijeni taj mentalitet kao sto je Bjelica promijenio Petku. Uostalom, tko bi to u klubu trebao napravit?
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Znaci trener i ujedno SD kluba je uvjeren da je momčad dovoljno kvalitetna i da mu ne triba zamjena za odlazak najboljeg igrača. Njegova je procjena da sa trenutnim snaga može obranit naslov. Dosljedan je u izjavama da ne triba kupovat samo da bi se kupilo. Isto tako je reka jesenas u kontekstu livog beka da neće kupovat samo da ga se kupi nego će pažljivo pročešljati tržište i dovest pravog beka u zimskom prijelaznom roku. Od tog niti rici vise. Nez šta da mislim, bolje ništa..Loksa će već pokazat u kojem smjeru idemo
  • SAS1987
    13.8k
    Tko stvarno misli da se Brekalo nudio Dinamu po prihvatljivim uvjetima a da je Čačke to blokirao?
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Bara iskace iz pastete, menadzerske igrice, a ako usput povuce na stranu medugorske vidjelice koja dijeli sakom i kapom gdje je steta?
  • Mlađi referent
    11.3k
    Ma Bara je po meni imao sasvim ok istupe u vezi ovog transfera

    Ovu tezu da Čačić odbija dovest njega ipak guraju novinari koji nisu za Mamića, ali… ima li boljeg?

    Ne kažem da nije istina, ne bi me potpuno iznenadilo, ali ovo mi se čini jako pojednostavljeno da se gura jedan narativ koji paše jednoj od dvije struje
  • deda
    29.1k
    Mene zanima jel Brekalo uopće u treningu. Kovač je rekao da se totalno zapustio. Baš nam treba igrač koji će u svibnju ući u formu.
  • Mali dioničar
    15k
    Ja sam čuo da je Jude Belligham zvao Vlatku i rekao da bi došao u Dinamo jer se zasitio Bundeslige, ali ga Čačić ne želi jer Jude doma ima televizor koji Čačić ne zna popraviti.
  • Eduardo
    18k
    CNN Turska - Fenerbahçe želi Livakovića.

    Inače njihov golman je ujedno i kapetan kluba. Ima 24 godine i na TM-u vrijedi 13M€. Međutim, uprava Fenera s njim je prekinula pregovore oko novog ugovora zbog visokih potraživanja. Ponudili su mu 15 milijuna TL godišnje, dok on traži 25 milijuna.

    Također, navodno su zanimanje za njega pokazali Inter i Roma i izvjesno je da će na na kraju sezone napustiti klub. Uz to su ga i navijači uzeli na zub...

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions