• Ludovic IX
    6k
    Igrači se nemaju svrstavat ni na čiju stranu. Ako je netko bio loš u ovoj polusezoni, to je bio ademi i cacke je imao sto razloga da ga makne na klupu a o tome se i ovdje pisalo ali ga nije micao ni kad je igrač manje bio. Tako da ne vjerujem da se oni ne podnose.

    Prije mjesec i pol 7:2 u rijeci a sad se svi pickaraju. Ako je tako onda sotona šalje privatne poruke igračima i radi rszdor
  • Mr Anderson
    5.9k
    Evo i službenog priopćenja iz kluba povodom teksta Ivice Mede kojeg je brže bolje i Germanijak kopirao. Mogao bi Medo dobit malo preko ušiju, previše si dozvoljava.
  • Beowulf112
    301

    Pozlatile ti se rijeci hnlfabrizioRomano ...valjda necemo stati samo na njemu..bar jos jedno pojacanje za ovu zimu
  • Ali
    2k


    Daj se frende dogovori sa sobom :

    ovo pišeš danas za Kapetana:

    "Ima pravo tražiti odlazak ali dinamo ima pravo odbiti to. Ima ugovor i nadam se da neće sjebat ugled koji je stekao m2dju navijačima. Kapetan je i on prvi treba bit pricljiv8ji na terenu a ne u uredima."



    a ovo pišeš prije 15 dana za Oršu:

    "Ignoriraj takve..nije orsic rob pa da ga na silu držiš. Mogli su oni ostavit ga i onda bi orsic šutio i igrao Li možda preko kurca.."


    Jeli moguće da se ljudi na ovom forumu okreću protiv našeg Kapetan koji je toliko puta poveo ekipu iz tunela protiv nikad jačih protivnika u povijesti kluba, često i pod injekcijama, stisnuo zube, a opet ih pokazao protivniku (City na korneru, WHU onom napuhancu ispred našeg sjevera, da ne spominjem poljud, itd itd...)

    I sad nakon par PR spinova od priležnice se trebaju ljudi okrenuti i držati Kapetanu lekcija što treba i kako ...
  • Jurki
    9.5k
    Ovih zadnjih desetak stranica nebi ni bilo da se mutavi Medo nije odlucio sposrati na internetu.
  • Ludovic IX
    6k
    @ali , nisam ti ja frend jer takvim ko ti ne želim bit frend.. Oršić je imao dogovor sa klubom da će ga se pustiti ako dođe ponuda i onda je valjda normalno da se držiš dogovora. i taj odlazak je bio planiran od strane svih.

    A ademi je došao sa ponudama bez da je razgovarao sa klubom prije o tome. i da, on prvi treba vidjeti da je situacija u klubu takva da on zadnji smije napustiti brod.
  • Papastrumf
    10.4k
    A ademi je došao sa ponudama bez da je razgovarao sa klubom prije o tome. i da, on prvi treba vidjeti da je situacija u klubu takva da on zadnji smije napustiti brod.Ludovic IX

    To ti znaš ili nagađaš?
  • Ludovic IX
    6k
    koji je vama kurac..nema svetih krava. nije sveta krava ni oršić niti je ademi. jedina sveta krava je dinamo.

    treba poštovati dogovore, to je istina. ali za oršića se pričalo, znalo, izjavljivalo 10 puta da je u dogovoru sa klubom ostao prošle zime ali da će mu se izaći u susret ako dođe ponuda. nemamo takvih informacija o ademiju. i prema tome ja stvaram mišljenje da on treba staviti dinamo ispred te ponude i ostati.

    ako postoji nemir u ekipi onda je to zbog mamića, a ne zbog čačića..
  • Ludovic IX
    6k
    ide mi na kurac svaka relatvizicaja mamića i stavljanje krivnje na druge ljude. Čačić ima krivnju što je kvalitete kakve je ali nismo mi treći na tablici i ispali u 2. pretkolu lige prvaka da bi se nejmu sad spočitavalo da je on uzrok svemu u zadnja tri dana.

    Antolić ima ogromnu krivnju što je čak i on neki dan priznao ali naravno da je rekao da je mislio da sve radi u korist kluba. On se oprat ne može ali bar malo morala je pokupio u zadnjih mjesec dana i ne dopušta da mamić stavi više prste na dinamo. i ako nije rekao dobro jutro vlaku pa se ovaj naljutio, nek bude sretan jer je davno trebao bit izbačen iz dinama koliko je novaca izbio klubu zbog "scoutinga". Legende kluba na mamićevoj sisi drže mu leđa umjesto da budu na strani onoh koji su im klicali prije 40+ godina.

    Antolić mora ići ća, što fala bogu i on kuži izgleda. ali prva borba je ova da se makne mamića,. idemo po redu. ako se sve uruši pa ispadne da su igrači za mamića i da im je bitnije da antolić ode nego da budu prvaci, onda nek se uruši. bit će dinama i nakon ovih igrača.
  • Eduardo
    18.1k
    napisao si puno toga i otišao nepotrebno u širinu, a nisi odgovorio čovjeku na jednostavno pitanje.
  • Ludovic IX
    6k
    odgovorio sam - nemamo takvih informacija o ademiju. i prema tome ja stvaram mišljenje da on treba staviti dinamo ispred te ponude i ostati.
  • Papastrumf
    10.4k

    Ademiju obećavaju već 4 godine da će ga pustit sljedeće sezone. I svaki put kad dođe ta sljedeća sezona dobije odbijenicu. Čovjek svaki put mirno prihvati odluku i ne stvara nikakav problem. Ista stvar se dogodila i jučer.

    Mi navijači smo naravno sretni što ostaje kod nas, ali nije lijepo pisati neprovjerene stvari. Kao što to inače biva, 100 puta ponovljena laž postane istina na kraju.
  • Ludovic IX
    6k
    a odakle tebi taj info jer niej ademi jednom rekao da on dinamu duguje sve i da što se tiče njega, ne mora nikad otići iz dinama..
  • Papastrumf
    10.4k
    Pa duguje mu sve, zato i ne dramatizira i ne glumi uvrijeđenu frajlu nego i dalje igra ovdje.
  • Ludovic IX
    6k
    i ja nisam rekao da je sigurno istina da je on jučer bio ljut zbog odbijenice - oni koji žele razdor - mamić, gol.hr ti kažu da je bio a s druge strane, Antolić koji želi da izvana sve bude lijepo kaže da nije. logično bi bilo da je istina negdje u sredini.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions