• Eduardo
    18k
    Ako već formiramo mišljenje na temelju medijskih nastupa onda ću se ja uhvatiti za članak iz sportskih. Čovjek došao u klub pitao kakvo je njihovo stajalište u vezi ponuda dobio negativan odgovor i mirno sve prihvatio i napustio prostorije bez ikakvih teških riječi. Ja tu ne vidim apsolutno nikakav problem. Dapače, tako to rade igračine, kapetani i legende.
  • flexXy
    2k
    Hrvatski novinari su svi na necijoj platnoj listi i ne kuzim sta ste potrosili tolko vremena na njihove pizdarije. S Ademijeve strane mi ima smisla zas bi trazio odlazak. Usao je u 32.godinu, pada mu forma i dobio bi u saudijskoj arabiji financijski puno izdasniji ugovor od Dinama. Klub je to odbio i sta sad, otici ce vjerojatno na ljeto ali nigdje nisam vidio da Ademi javno radi neku pobunu. Odradit ce polusezonu profesionalno kao sto je i svaki put do sad u njegovih 10 godina u klubu.
  • Ludovic IX
    5.9k
    teško je sa vama raspravljat - ja imam svoje mišljenje koje može biti i krivo. nitko od nas nezna točan info - dal je ademi inzistirao pa dobio odbijenicu ili je rekao - ma nema veze, ostajem tu do penzije.

    nije moralo biti teških riječi ali on je kapetan i prvi treba stat ispred igrača i reći da je dinamo prvi a antolić, mamić ili zorić 1001. izmedju dinama i njih smo mi za koje igraju. Nije dinamo privatna prčija pa da oni igraju za nekog vlasnika. oni igraju za nas dok god je ustrojstvo kluba takvo.

    istina je da ademi nije navijač i da ne mora volejkti dinamo ko što ga mi volimo ali ako si kapetan, onda postoji odgovornost da u teškim trenucima niti ne pomišljaš na odlazak.

    dal je istina za onu tihu misu u svlačionici, nadam se da nije ali ako je i pola istine, onda smo u problemima jer ono što se događa gore utječe puno više nego što smije.
  • blue heart 72
    1.5k
    Razišli se Bayern i Toni Tapalović. Kaj mislite, imamo li mi tu nekakve šanse i uletiti u igru?
  • Ali
    2k


    Prije svega moje misljenje je da smo svi mi navijaci dinama FRENDOVI . Jer nas ista ljubav spaja, Ti ne dijelis to misljenje i imas na to apsolutno pravo.

    Drugo kaj sam spomenuo je ta nelogicnost da za najboljeg sttijelca u EU natjecanjima kazes "neka ide, kaj bi ga klub drzao" a za Kapetana koji je cijeli sportski zivot podario plavom dresu kazes "kaj hoce, ima ugovor nemoze ici.." . Ok Ti opravdavas to da se jedan dogovorio a drugi nije pa je tu razlika u postivanju dogovora, a to su spekulacije i takvi zakljuci nastaju raznim dezinformacijama kroz medije i po meni nemogu biti opravdani razlozi da se jednog pusti drugog ne. I isto tako kad je Orsa otisao jednoglasno smo rekli kapa dolje zasluzio hvala i sretno, a zakaj bi npr. Kapetanu rekli da nije covjek, da se pokupio itd...

    To su redom velikani naseg doba i treba ih cijeniti prema djelima na terenu, a dali su nam toliko ponosa i radosti kao malo tko jos od davne '82 i netreba i nesmije ih se kritizirati radi nekih novinskih clanaka pocesto izmisljenog sadrzaja sa nekim skrivenim ciljem...
  • Eduardo
    18k
    htio sam postaviti isto pitanje. Bar bi trebalo ispipati teren.
  • Armagedon13
    958
    Po Germanijaku ništa od Brekalo,izgleda da SD ne treba nitko
  • deda
    29k
    Mlađi brat Brekalo definitivno posudba u slovensku Goricu.
  • blackbully
    4.5k
    Izgleda da je Fiorentina skroz prekinula pregovore, a uključio se Udinese.

  • Fanboy
    2.3k
    Sapunica ala Ojeda sa Brekalom...

    Nogomet je postao biznis, tak mi svejedno jel Brekalo hoće ili neće kod nas, jel navija za Dinamo ili navija za Inter Zaprešić, jel će ga ovi otkantati minutu do ponoći i onda će željeti u Zg....
    To je profi sport, realno nisu ni dinamovi navijači puni empatije i razumijevanja kada igrač brlja, koliko smo mi igrača "poslali" na transfer listu jer nam nije sjeo, pa makar mu srce bilo plavo od neba do zemlje.

    Ako potpiše makar u zadnji čas dobivamo vrhunskog igrača, neka zabija golove i igra onako kako očekujemo od njega, a sad jel će ispod dinamovog dresa nositi neki drugi mi tak svejedno.
    Nekima u klubu je do svojih pozicija, igraču je da zaradi i da se probije u jačim ligama, nama je napameti naš klub. Svatko ima svoje interese, ja osobno vjerujem da on može u Dinamu preporoditi karijeru, biti daleko najbolji igrač lige i možda nas voditi u Europi do još daljih ciljeva. Mlad je i imati će vremena za još jače klubove, a to će biti putokaz onda i drugima koji su zalutali.

    U moru ovih sivih vijesti nam treba jedno jače ime i potpis.
  • Nino Bule
    11.9k
    Nek se pandur pohvalio da imaju preko 10 mil eura za trosit, samo je problem zavrsit bilo kakav transfer
  • Captain America
    14.8k
    Bit će za otpremninu Čačiću kako je krenulo.
  • Mlađi referent
    11.3k
    Opustite se, dovest ćemo pojačanja.
    Ionako je velika vjerojatnost da će nas naguzit Lokomotiva pa onda ili je kraj tvrdoglavom somu ili će i on sam prihvatit da se kockice trebaju počet slagati, ne samo za ovu sezonu nego i budućnost.
  • LM1995
    1.7k
    Po Germanijaku ništa od BrekaloArmagedon13
    Ja ne mogu naći taj članak ni na stranici ni na fejsu
  • Olmic
    2.9k

    Clanak o filipu brekalu na dnu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions