• bbb medimurje
    3k
    Villareal je prodao svoju spicu i rekli su da tada krecu po LivijaOlmic

    Nije ga prodal nego su ga poslali na posudbu bez mogucnosti otkupa ugovora
  • blackbully
    4.5k

    Veli Čačić jučer nema više odlazaka...
  • Oluja
    3.8k
    ti vjerujes kad netko iz kluba nesto kaze da ce to bas biti tako?
  • BBBaranja
    2.1k
    Omeragić danas odigrao svih 90min u prvenstvenom ogledu svog Zuricha protiv Luzerna..
    Na ljeto mu ističe ugovor a oni ga koriste i dalje,nije mi jasno osim ako nisu blizu dogovora za nastvak suradnje..
  • Ali
    2k
    Ako sam koga bitnog izostavio neka me netko nadopuni. U svom mandatu Cacic je od svog dolaska otpisao/prodao :
    Tolic, Gojak, Juric, Andric, Orsic, Burton, Dilaver, Marin...
    Prihod cca 7m€ od prodaja i nesto rasterecenja kod posudbi ali vjerovatno zanemarivo.
    A doveden je Ljubicic koji btw igra na krivoj poziciji.
    Potroseno cca 2mil €.

    Plasim se da ako ode netko od Livia, Petka, Ivanuseca , Ademia. A sa druge strane nema u najavi dolazaka...
    Mogle bi kvalifikacije za LP se ovo ljeto igrat izvan maksimira a ne radi potresa ili obnove nego da mi nebi igrali za Konferencijsku
  • xyz
    840
    Nama treba krilo pod hitno. I to krilo koje radi razliku jer u ovoj ekipi, nakon Orše, nema igrača za kojeg možeš reći da će izvući neku utakmicu.
  • NORTE
    9.7k
    Omeragić danas odigrao svih 90min u prvenstvenom ogledu svog Zuricha protiv Luzerna..
    Na ljeto mu ističe ugovor a oni ga koriste i dalje,nije mi jasno osim ako nisu blizu dogovora za nastvak suradnje..
    BBBaranja
    Zurich se bori da ne bude zadnji na tablici i ne ispadne iz lige.
    Tad nema gledanja kad kome ističe ugovor.
  • dzg7
    275
    Šta se uopće dogodilo sa zurichom, prošle godine prvaci sa +14 ove godine samo 13 Bodova iz 17 tekmi
  • Patak
    2.5k
    Prošle godine je igrao Ćorke za njih, to je sigurno ta razlika
  • Beowulf112
    301
    Doekhi zabio danas treci gol ove sezone vec za union berlin...kako smo se zeznuli sto nismo njega zakaparili i traorea..uglavnom prepoznamo dobre igrace na trzistu ali rijetko kad realiziramo taj transfer
  • blue heart 72
    1.5k
    tko prepoznaje? Ta sva imena su se prije povlačila ovdje na ZD forumu, a onda su ih odavde novinari ubacili kao u igru. Ja iskreno sumnjam je klub ikada te igrače ozbiljnije razmatrao
  • BBBaranja
    2.1k
    Anes Krdžalić raskinuo ugovor s Dinamom,potpisao za Kustošiju i ide na posudbu u Olimpiju Lj.
    Kakvi su ovo poslovi
  • SAS1987
    13.8k
    Anes Krdžalić raskinuo ugovor s Dinamom,potpisao za Kustošiju i ide na posudbu u Olimpiju Lj.
    Kakvi su ovo poslovi
    BBBaranja

    Nisam siguran kaki su to poslovi al Olimpija je u ozbiljnim financijskim problemima pa ime je ovo možda jedini način za nekoga dovesti.
  • deda
    29k
    Očigledno je Bara preuzeo Kustošiju. Manageri postaju važniji od igraca, klubova i samog nogometa.
  • Armagedon13
    958
    Sindrom Miško Ražnatović i u nogometu.Meni je nejasna naša nova politika sa mladim igračima,sele ih svaku polusezonu,
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions