• ZGBhoy
    1.7k


    U vezi ovoga ?

    "Navodno Dinamo tvrdi da im on ne treba imaju Arija i Moru a tu moze igrati Gojak a ako zaskripi i Gjira"

    To mi kolega poslao koji je čuo iz kruga Dinama
  • Papastrumf
    10.4k

    Nema logike. Sigurno da bih prije za 7 milja u ovom trenutku prodao Ademija nego Šunjića.
  • The Undertaker
    4.4k
    Moro od lani ne može stati u istu rečenicu sa Šunjićem. Moru od ove godine tek treba viditi.
  • dinamo vitez
    214
    Prije bi prodao kapetana sa 9 godina igranja u Dinamu nego njegovu rezervu? :gasp:
  • MM17
    224

    Sorry na neshvaćanju istoga onda... Živio!
  • Papastrumf
    10.4k
    Šunjić nije rezerva. Prošle godine je odigrao više minuta nego Ademi. U jačim utakmicama obojica bi bili starteri, ali da, kad bih birao, sigurno bih prodao Ademija prije Šunjića.
    Prošlo ljeto ne bih tako govorio...
  • Jaki
    100
    Prodali smo jedinu zamjena za Ademija Gjira je jos premlad znaci mora se kupit zamjena za Šunju a to je klasicni zadnjo vezni nikakav Moro ni Gojak oni nisu taj tip igrača i nemogu odigrati zadnjeg veznog to smo vidjeli prosle sezone pogotovo Moro kojeg spominju za europu se mora dovesti kvalitetna zamjena jer smo ostali samo na Ademiju.
  • Mr Blue
    3.4k
    ali frende, koga boli neka stvar za lovu?? Zašto se na silu mora prodavati nešto i to zakamuflirati kao vrhunski posao??? U klubu govore kako novaca ima, napada se kao Liga prvaka, a onda se prodaje igrača s praktički ključnom ulogom u europskim utakmicama gdje ti je potreba i veća širina klupe, igrači s iskustvom i igrači s taktičkim znanjem! A priča je kao da nam ne treba i da će njegovu poziciju pokriti Moro ili Gojak?? Super, radujem se kako će to izgledati kad se iole ozbiljnije ekipe krenu spuštatina šut. Neka sad prodaju Petkovića i slobodno neka sve prodaju. Ide mi na kurac razmišljanje većine vas ovdje - uvalili smo ga za super lovu, postotak od budućeg transfera, super... Ma boli me kurac! Složili smo ekipu očito samo da bi je rasprodali, amo sad opet u prvi razred kako je netko ovdje rekao i idemo iz početka gradit ekipu. Fuj! Prodajom Sunjica izgubila je ekipa i izgubio je Dinamo.

    Dasoviću, ako čitaš ovo - prisjelo ti opančaru!!!
  • Jaki
    100
    Ako ne dovedemo zamjenu sa Gojakom i Morom na zadnjim veznima nemamo sta trazit u europi pogotovo u lp ako bi usli.
  • dinamo vitez
    214
    Perić je odigrao više od Dilavera ako se ne varam pa ne znači da nije rezerva ovome. Šunjić u ove prve tri utakmice nije startao nijednu mislim. Ademi je u ovom trenutku sigurno debelo ispred njega. Dinamo za manju lovu može sigurno naći dobru zamjenu, a i gužva je u sredini svakako. Ne trebamo pljuvat samo radi pljuvanja. Sreća pa Englezi ne štede. Vjerujem da se ovime otvara prostor mlađima a možda sad ni prodaja bitnijih igrača ne bude imperativ. Na kraju krajeva, ako ništa ovo bi trebao biti siguran pokazatelj da se ide do kraja sa Ademijem.
  • Mr Blue
    3.4k
    Otvorimo prostor mlađima kako bi ih dogodine prodali i dobili 30% budućeg transfera, ajmo ajmo, još malo pa nestalo!
  • Mali dioničar
    15k
    Šunjić u ove prve tri utakmice nije startao nijednu mislimdinamo vitez

    Nije ni Olmo startao ni jednu.
  • Kwedi
    3.8k
    jel
    Perić je odigrao više od Dilavera ako se ne varam pa ne znači da nije rezerva ovome. Šunjić u ove prve tri utakmice nije startao nijednu mislim. Ademi je u ovom trenutku sigurno debelo ispred njega. Dinamo za manju lovu može sigurno naći dobru zamjenu, a i gužva je u sredini svakako. Ne trebamo pljuvat samo radi pljuvanja. Sreća pa Englezi ne štede. Vjerujem da se ovime otvara prostor mlađima a možda sad ni prodaja bitnijih igrača ne bude imperativ. Na kraju krajeva, ako ništa ovo bi trebao biti siguran pokazatelj da se ide do kraja sa Ademijem.dinamo vitez

    kaj ti je bitnije, rezultat, uspjeh ili da se otvori prostor nekome?
  • Majki2111
    2.7k
    24 sata objavio i sportske objavile. 24 sata kažu da je Šunjić pak trenirao jutros.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Mogu ja probati to kaj ti uzimaš? Vidim da dobro udara.
    Ali slažam se, ne treba pljuvati radi pljuvanja, samo pozitiva, samo nogomet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions