• Olmic
    2.7k
    Kad malo razmisliš, tko je nama trenutno stručan u klubu da uopće procjeni nekog igrača?

    Nemamo SD, nemamo trenera..

    Vlatka, Amra, Krešo ili ipak Božica i Mirkec?
  • Olmic
    2.7k
    Oprostio se Tolić od Dinama na instagramu..
  • Keyser Soze
    8.1k
    Šteta, odličan igrač kojeg nismo koristili na pravi način.
  • SAS1987
    13.5k
    Samo se nadam da ga idioti nisu pustili u neki klub HNL.
  • thomas22
    256
    Kruzi prica da ide u rijeku, a pavicic nama.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Idioti ako je to jer dobivaš ništa a odlazi dobar igrač za zadnjih 30min..

    Iskreno, Tolić meni osim bljeskova kojih je bilo nije pokazao da je igrač koji može bit pojačanje
  • jp23
    2.2k
    Ne znam šta je gore.... Takva razmjena ili činjenica da su svi kriminalno malo koristili Tolića u utakmicama. Čovjek koji je imao taku lošu minutažu a gotovo uvijek imao gol ili asistenciju ili barem pokrenuo utakmicu....

    Užas.
  • miro
    3.2k
    kriminal, ako je istina
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ako stvarno ide u Rijeku u zamjenu za Pavičića ozbiljno odustajem više. Pa koje mi idiote imamo u klubu, ja ne mogu vjerovat...
  • Captain America
    13.9k
    Pavičića možemo uzet besplatno na ljeto u paketu s Murićem, oni 6 mjeseci ranije daju igrača koji bi bio najvažniji igrač u svim ostalim klubovima velike četvorke.
  • NORTE
    9.3k
    Pavičića možemo uzet besplatno na ljetoCaptain America
    Tolića su predugo škartirali, a istovremeno dinamo nema kreacije u igri. Nikad u trampama s Rijekom ništa nije bilo u korist dinama.
  • Chuck Norris
    10


    pa nije ni igrao ,, kako onda možeš donositi takve zaključke. Čovjek je ulazio na kapaljku i suma svega toga je 2-3 gola i 2-3 asistencije. Gojak je igrao praktički svaku evropsku utakmicu i njegov doprinos je jedna velika nula. Nek se onda javno kaže,, glavonja ima tal sa gojakovim starim i ovaj mora igrat da bi se prodal..
    - ovo za Pavičića ne bi ni komentiral jer je to komedija od igrača..
    sve u svemu DNO DNA
  • Pop corn
    5.1k
    Oprostio se Tolić od Dinama na instagramu..Olmic

    Odakle ti to? Meni više djeluje od 2021. godine da se oprostio
  • Olmic
    2.7k


    Od Dinama..
  • Ali
    1.9k
    Sad kad nam Tolic na proljece sa deset asista Drmicu i tri gola uzme naslov ispred nosa...

    Sramota, skroman decko, od rodjenja dinamovac i talentiran i odlicnih fizickih predispozicija... bas sramota.
    Ali kad nemamo SD i trenere nego pomocnike pomocnika nista cudno.

    Od generacije juniora koja je dobila Bayern u 1/16 finalu LP smo samo Franjica ubacili u prvu ekipu i tu ga sa klupe na mrivu poziciju forsaju...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.