• NORTE
    9.3k
    Murić igra dobro, a treba nam desno krilo...Zagi
    Novi Kadzior nam pred očima, iako vjerojatno dosta skuplji.
  • NORTE
    9.3k
    Uvjeren sam da će se dinamo dosta pojačati tijekom ove zime. Titula je jako važna zbog LP i ne smije iskliznuti, a Sevilla je samo dodatan 'mamac' za pojačavanje kadra.
  • deda
    28k
    Prvenstvo apsolutno, ali Sevilla je u tom kontekstu nebitna. Male su šanse za proći kako god okreneš.
  • blue heart 72
    1.4k
    Naravno da je apsolutni prioritet prvenstvo, a protiv Seville kak se veli "kaj dragi Bog da". Ne vjerujem da neki povezuju Murića u kontekstu Dinama. Svaka čast njegovom talentu, ali jednostavno nije igrač za jače tekme, tu prije svega mislim na europske tekme. Kod njega je obvezna igra strani pojam, fizički ga doslovno pojede svaki malo ozbiljniji igrač. Dosta je dovođenja popuna kadra. Ono kaj mi trebamo su prava pojačanja, a pitanje je jesu li ljudi koji vode klub spremni "odriješiti kesu" za dva, tri pojačanja + trenera. Ja, nekako baš ne vjerujem previše u to
  • NORTE
    9.3k
    Sevilla je u tom kontekstu nebitna. Male su šanse za proći kako god okreneš.deda
    Moram reć da se apsolutno ne slažem. Sevilla je tek na penale prošla nekakvog Antraxa u kupu. Atalanta je pala s Bjelicom, Mourinhov Tottenham s Krznarom, uz prava pojačanja mislim da dinamo ima šanse za biti konkurentan Sevilli više nego Villarrealu nedavno.
  • Olmic
    2.7k
    Piše se da želimo Jakoliša.. Nikakav upgrade u odnosu na Menala i Špike
  • Mulec86
    389
    Jel vide oni dalje od HNL-a? Sramota o kakvim se imenima špekulira
  • blue heart 72
    1.4k
    Hahahaha Jakološ, da ne bi još i takvi bili kandidati za naš klub. Mislim, svaka mu čast na brojkama ove sezone, ali......
  • Carrasco
    4.1k
    Čovjek leti ove sezone, da igra u Hajduku vjerojatno bi dobio i pretpoziv za reprezentaciju. Nemam ništa protiv ako bi transfer bio do pola milijuna eura. 10 golova i 5 asistencija u 19 nastupa za Šibenik nije mala stvar, u HNL-u bi sigurno bio od pomoći, a možda i u Europi za protunapad jer je nenormalno brz.
  • thomas22
    256
    Vec videno 100 puta, pomogni klubu s financijskim problemom da izgura sezonu kupnjom igraca koji ti nije potreban i nije kvaliteta za dinamo
  • Nolifer
    6.7k
    Ja bih radije igrače poput Abassa, Ampema ili Obregona, brzi i žestoki strijelci, da nije sve na Orši ili Petku.. Trebaju nam jednostavno takvi za Europu. Moramo povećati kadar, kako bi mogli rotirati momčad
  • Armagedon13
    958
    Jakoliš je igrač hajduka na posudbi,Šibenik ima pravo otkupa,e sad dali će, imaju li lovu?
  • xyz
    840
    Šibenik ima pravo otkupa za 200K eura do kraja ove godine.
  • flexXy
    1.9k

    Bulati su u kombinaciji da mu otplate klauzulu i uzmu prava na lovu od transfera
  • Baneki
    728
    Ovo dolje je zanimljiva priča o Marco Neppeu, glavnom skautu Bayerna. Nije imao neku nogometnu karijeru, zaposlio se onda u niželigašu za 450 EUR, došao do Bayer Leverkusena i Bayerna. Doveo Comana, Goretzku, Kimmicha, Daviesa, Musialu, ...Sad su mu dali bolju funkciju, a vjerojatno i poziciju sportskog direktora uskoro. Kad imaš takvog čovjeka, onda je pozicija trenera manje važna, i njima je pomoćni trener bio dovoljno dobar.

    https://sportsport.ba/fudbal/hasan-salihamidzic-marco-neppe-bayern-promjene/414727
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.