• Nino Bule
    11.3k
    pitanje je jesmo li ga uopce pokusavali dovest, dinamo ima 3 jako dobra stopera samo nam treba trener koji bi znao postavit momcad
  • blue heart 72
    1.3k
    Pitanje je, jesmo li mi uopće bili (ozbiljno) zainteresirani za Arboledu. Možda to i njihovi (srpski) mediji potenciraju samo kroz njihove članke, pa da to ispadne kao neka pobjeda CZ-e, nad nama. Na stoperskim pozicijama, nismo uopće loše pokriveni, kao što je i Nino Bule naveo
  • marcio amoroso
    32k
    Arboleda ili bilo tko drugi na mjestu stopera bi se dovodio samo ako bi se prodao Lauritsen. Ja sam čuo da je Matej Mitrović već dogovoren u slučaju da se Danac proda.

    Meni je to ok opcija. Mitrović je još uvijek dovoljno mlad da može Dinamu dati dosta toga, a da ima kvalitete smo se vjerujem, uvjerili svi.

    Meni se općenito sviđa taj Dinamov hrvatski štih u momčadi i između dva slična igrača bi uvijek birao Hrvata.

    Po meni Mitrović puno bolja opcija od Arbolede.
  • blue heart 72
    1.3k
    ne mogu reći da sam nekaj posebno pratili Mitrovića u zadnje vrijeme, ali mi se sviđa tvoje razmišljanje
  • ZGBhoy
    1.7k
    Mene bi zanimalo kaj je sa Dilaverom, dal je ozlijeđen ili zakaj ne igra, zakaj se njega dovelo?
  • deda
    27.6k
    U tom trenutku Perić je bio ozlijeđen, a mislim i Šutalo. Pokrivanje rizika.
  • Neki tip
    19k
    A njemu ljepše ne igrati u Dinamu i živjeti u Zagrebu, nego ne igrati u Rizesporu i živjeti u Rizeu.

    Osim stanovnika Rizea, a i za njih upitno, i drugi bi tako odlučili.
  • Hamed Kone
    29
    Pa taj Mitrović je non stop ozlijeđen .. znači vjerovatno dolazi k nama.. o koja 3 vrhunska stopera mi govorimo. Šutalo je još od juniorske karijere kiks igrač ,, to je dokazao i u zadnjih 5-6 utakmica a Arboleda je fenomenalan u skoku i tehnički vrlo dobro potokovan + slobodan igrač. Sve kaj nama paše.
    p.s. sve kaj smo kupili u zadnjih godinu dana je goli k. , jedini kom bi dao šansu je Tolić a njega čudnovati kljunaš tretira ko umobolno dijete i danas poslije tekme navedeni stvor izjavi da je bila dobra utakmica...
    - kakva bi tek bila da smo pobjedili .
  • Beowulf112
    301
    Imali ikakve sanse da maznemo rijeki drmica na polusezoni odmah sada?mislim da nam treba jedan takav uz petkovica..a andric nek bude treca opcija..kolko sam vidio s norwichem mu istjece ugovor na ljeto
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Vjer. ce potpisat sa Rijekom ugovor. Bar je reka da mu je super u Rijeci. Teško i nikako! Imali smo super igrača vjer. i boljeg od njega plus velikog Dinamovca u Gavranovicu! Notorna glupost se napravila šta smo ga se rješili, nepotrebno.
  • deda
    27.6k
    Na pres konferenciji nakon utakmice između Zrinjskog i Leotara u okviru 19. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine Sergej Jakirović odgovorio je na pitanje novinara o mogućem preuzimanju klupe hrvatskog šampiona zagrebačkog Dinama. 

    “Kada bih komentarisao svaki medijski natpis gdje bih završio. Gdje ima dima ima i vatre, ali ja sam trener Zrinjskog i na tome ću se zadržati” – rekao je trener Zrinjskog. 
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ne znam što bi mislio o takvim trenerima.
    jakir je super lik, čuo sam da je odličan trener, svi koji su radili s njim ga hvale...ali ja bi htio nekog tko ima više iskustva, osvojio je pokoji trofej i ima iskustvo vođenje europskih utakmica...

    u odnosu na jazavca krznara, svakako bi bio ogroman napredak.
  • xavier
    11.1k
    Kako sam već napisao, ja jednostavno ne vidim tko uopće može doći i zamijeniti Kopića, a da je to realno.

    Moja želja je apsolutno Bišćan, ali kako sam rekao, bojim se da je to nerealna opcija. Kek očito nikad nije ni bio opcija i ostaje u Sloveniji.

    Kako se očito ne planira uzeti stranac, tko bi uopće mogao doći, a da bude netko tko je dorastao zadatku? Ja se iskreno ne mogu sjetiti niti jednog imena.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    petkoviću ne ide bajno u bordeauxu...ne znam koliko je to realno, s financijske strane, a i njegovih ambicija.

    iskreno, ne razumijem keka i što on planira sa slovenskom repkom?
    mislim, ima čovjek godina već, ovo mu je drugi mandat na toj poziciji, već ih je odveo na jedno SP, što je ravno čudu...ne vidim nekakvu perspektivu u toj momčadi. eventualno može ciljati plasman na euro sa 24 repke, gdje će ispasti u skupini.

    kod nas bi dobio vjerojatno najjači kadar u svojoj trenerskoj karijeri, finu priliku da napravi nešto u europi...
  • Krizy
    35.5k
    Petković je u Švicarskoj imao 850 000 eura a u Bordeauxu ima 1.3M eura. Bordeaux je u financijskim problemima ali traže način da se raziđu a da ne plate 3M. Možda se dogovore za manje jer pišu da je inače jako aktivni Petković u zadnjoj utakmici bio vrlo miran i pognute glave.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.