• Carrasco
    4.1k
    Imaš Brekala u drugoj momčadi, a dovodiš Čabraje, Štefulje, Miličeviće...
  • The Undertaker
    4.1k
    Morat ćemo uzeti pola Lokomotive. Ako je točno što sam čuo, najveći ulazni transfer do sada.
  • marcio amoroso
    32.5k
    BrekalaCarrasco

    Mene zna oduševiti, a zna i razočarati. Sad sam ga baš pratio protiv Cibe. Ona desetka je pravila budalu od njega. Iskreno sumnjam da on još može pomoći.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ja sam čuo da je naša ponuda 5 mil. EUR + 50% transfera ali mi se čini pretjeranim pa ne vjerujem baš u to.
  • Armagedon13
    958
    Kačavenda prgav,"bezobrazan",zna i ima mu..
  • blue heart 72
    1.4k
    Navodno smo zainteresirani za stopera Šerifa Alboledu. Konkurent za njega nam je navodno CZ
  • NORTE
    9.3k
    Kačavenda prgav,"bezobrazan",zna i ima mu..Armagedon13
    Nikad nisam vidio kako igra, kakav je u usporedbi s Biukom?
  • miro
    3.2k
    usporedivi po talentu, ali Kačavenda ima puno veći radijus kretanja, ima ga posvuda
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ja bi rekao da je Biuk talentiraniji i tehnički dosta bolji, ali Kačavenda je zvijer i fizički neusporedivo moćniji.
  • miro
    3.2k
    njega sam zapazio kad su za Zvezdom igrali, sve duele je dobio i u skoku odličan, mislim da sam ga i na forumu spomenuo, po meni super izbor
  • xavier
    11.1k
    Nisu oni isti tip igrača. Biuk je ofenzivno krilo prema špici dok je Kačavenda ofenzivni vezni koji može pokriti više pozicija i kako je @marcio amoroso napisao, Biuk je tu baš napadački talent dok je Kačavenda prema njemu puno više "all rounder" i odrađuje više posla za momčad.
  • Mališan
    1.7k
    Biuk je više igrač poteza, a Kačavenda radni igrač. Svaki u određenom sustavu može super funkcionirat. Ne bih se iznenadio da Biuk krene putem Halilovića, Čorića i sličnih i ispadne flop, a ako mu karijera ipak krene u pravom smjeru plafon mu je jako visok, viši od Kačavendinog. Ukratko za Kačavendu sam uvjeren da će napravit solidnu karijeru (osrednji klub liga petica), a za Biuka uopće nemrem procijeniti kako će se razvijati
  • xavier
    11.1k


    Slažem se. Kačavenda je po meni puno "sigurniji" igrač za kojeg uopće ne sumnjam da će biti dobar. Biuk ima viši "plafon" i ako ga dosegne, bit če stvarno top igrač, ali isto tako, za njega mi se čini da bi puno lakše mogao "zapeti" putem nego Kačavenda.
  • Mališan
    1.7k
    Ak bi morao birati jednog od njih dvojice ko pojačanje za dinamo, bez razmisljanja bi uzeo Kačavendu, ne samo da je sigurniji odabir od njih dvojice, nego bi nam bolje sjeo po stilu nogometa, pogotovo za europske tekme. (na stranu to kaj je Biuk u hajduku pa usporedba uopće nije realna)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.