• puxigadjurdja
    1.4k
    Da nam barem 2 "napadača" nisu višak, a par njih već na posudbama, bilo bi lijepo Miyu, sad kad je bez ugovora vratit u HNL
  • marcio amoroso
    33.4k

    Miya je ofenzivni vezni ako se dobro sjećam.
  • Krizy
    38.2k
    SN:

    Dinamo "ukrao" Dilavera Hajduku
    Hajduk "ukrao" Katića Dinamu i Rijeci
    Dinamo "ukrao" Jurića i Tolića Osijeku
    ...

    Odlično novinarstvo, kao i uvijek samo neka ina klikova i svađe. Skoro nitko ne radi analize utakmica (osim podcasti), transfera, detaljnije najave utakmica.
  • NORTE
    9.7k
    Dinamu ide 1.5M €.Krizy
    Zanimljivosti radi, Hajduk je za Vlašića u West Hamu dobio 800 tisuća eura.
  • deda
    29k
    Da, lijepa je ta parica za razvojne klubove kad se ovako veliki transfer realizira.
  • Eduardo
    17.9k
    "Bok, ovdje Lirim. Drago mi je što sam u Varšavi. Jedva čekam upoznati navijače."

  • Krizy
    38.2k
    Majki na aparatima
    Ajde napokon jedan dobar transfer ovog ljeta.
  • Majki2111
    2.7k
    Jel to posudba ili je baš prodaja?
  • deda
    29k
    Nije još službeno, ali zadnje što se govorilo - prodaja.
  • Carrasco
    4.1k
    Ma odličan transfer, kupljen za dva milijuna - prodan za jedan, jedan i pol i na to kao bonus dobiješ da ti Duje Čop igra na krilu. Predivno.
  • Jurki
    9.4k
    Za trkaču kokoš milja, milja i pol je odlican novac.. treba forsirati igrace koji su manje participirali do sad
  • Dudu
    2.6k
    Ako gledas iz perspektive da si svjestan svoje greske, ne zelis placat igraca koji nece igrat i pristajes na mali gubitak, nije onda tako ni lose.

    Da bar tako rade sa svim igracima za koje se pokaze da nisu kvalitetni za Dinamo.
  • deda
    29k
    Ne priznavanje vlastite greške je dvostruka pogreška.
  • Carrasco
    4.1k
    Jedino pozitivno je to što će Špikić dobiti više prilika, samo se nadam da neću morati gledati jebenog Čopa na krilu jer ću srčani dobiti dogodili se to još jedanput. Mislim, nadam se da Čopa uopće više neću morati gledati.

    U Kastratija je uloženo oko 2,7 milijuna eura(sa plaćom), a odlazi za duplo manje. Ima 22 godine i reprezentativac je, a uz to bio bi jako koristan u Europi kad igramo ipak nešto povučenije nego inače. Svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali po meni je ovo velika greška. Živi bili pa vidili.
  • Eduardo
    17.9k
    Pavlović ipak ostao u Francuskoj.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions