• Dudu
    2.6k
    Idi Lirime i ne osvrći se :fire:
  • marcio amoroso
    33.5k
    Majki jedini ima amnestiju u tugovanju za ovim transferom, svi koji sad vele "kaje, prodaja, tko igra krilo" - nek se sjete kako se radi o najvećem antitalentu u Dinamu od CarlosaKwedi

    Sto je najgore Majki će reći da je to super potez i da možemo samo profitirati od toga :grin:
  • xavier
    11.3k


    Ne vidim tko bi osim Majkija moga žaliti zbog ovog :wink:



    Majki će jedino žaliti što umjesto njega nije doveden neki "prljavi" igrač s oportunističkim razmišljanjem :cool:
  • deda
    29.1k
    Puno nas je igrača napustilo, no kadar je još uvijek dovoljno velik. Ja čak nisam ni nezadovoljan jer nismo i dalje pustili nikog iz kičme momčadi, a to su za mene Liva-Teo-Kapetan-Oršić-Petković.
  • Jurki
    9.4k
    Kastratijev odlazak je odlicna stvar.. kao prvo dobit ce šansu Špikic, Baturina i Šaranic. Drugo rijesili smo se igraca koji osim brzine nema nista..bolje centrira moja pokojna baka nego on. I kao trece Dinamo nije na njemu puno izgubio. Lirime hvala, sretan put i molim te ne vracaj se.
  • vjeko1701
    6k
    Sad bi ja Majkija trebalo dovest nekoga iz akademije dramskih umjetnosti, specijalizacija - scene smrti.

    dramatic-fall.gif
  • Majki2111
    2.8k
    Nisam zadovoljan, al ak će se igrat trojica u obrani onda ćemo lakše prebrodit to kaj ga nema. Šteta. :sad:
  • NORTE
    9.7k
    NK "GNK DINAMO", ZAGREB i igrač Jakić
    Kristijan potpisali su aneks (931/21)broj ugovora
    604/20 od 11.08.2020 (ugovor o profesionalnom
    igranju).
    deda

    ? Kad je to potpisano?
  • deda
    29.1k
    Vjerojatno petak ili ponedjeljak
  • superhik
    10.6k
    Plot twist: Majki je Lirimov manager :rofl:
  • Krizy
    38.2k
    Ako Torino otkupi Brekala, Dinamu ide 1.5M €.
  • Eduardo
    18k
    ne bi trebalo biti ako - moraju.
  • Krizy
    38.2k
    A nisam znao da je s obvezom otkupa, na TM-u pisalo "opcija kupnje", :up:
  • xavier
    11.3k


    TM pomalo kaska s pravim informacijama...koliko vidim, ovog ljeta su ne znam koliko transfera "ispravljali" više puta. Od "obične" posudbe, preko opcije kupnje do obveze kupnje.

    Mislim to je i razumljivo. Pa nemaju oni uvid u nekakve dokumente nego sve rade na osnovu dostupnih informacija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions