• Mortiis
    68
    Vraćamo se u ona stara dobra vremena, vremena rasprodaje igrača i teško stečenog ugleda.
  • Crusades1986
    9.7k
    Toliko o vjerovanju u preokret kad se Majera (ponajboljeg igrača ove sezone) pušta prije uzvratne utakmice.
  • superhik
    10.3k
    Nije to ništa. Za 3 milijuna je doveo trećeg golmana s kojim ne zna što bi.
  • SAS1987
    13.4k
    a tko bi stao na gol da je Livi otisao ili ako ide za tjedan, dva?
  • superhik
    10.3k
    Pa očito Zagorac ako je prva zamjena Livakoviću
  • Carrasco
    4k
    Jedino pozitivno od ovoga je da Ivanušec ide u sredinu gdje je duplo bolji nego na krilu.
  • Krizy
    35.8k
    Bolje da igra netko drugi nego da se Majer čuva duela zbog transfera kad se već zna da ide.
  • Carrasco
    4k
    Klubu kao Dinamu se uopće ne bi smjelo dogoditi da se prije utakmica za LP priča o transferu jednog od glavnih igrača... i tu su zakazali. Kao da lipe nemaju u blagajni, a tko zna možda i nemaju kako posluju.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Sve više miriše na iz međugorja dirigiranu akciju pod imenom: POSLIJE MENE POTOP.
  • Eduardo
    17.4k
    Prema dogovoru između klubova, Francuzi su pristali ostaviti Majera Dinamu do kraja kvalifikacija za Ligu prvaka pa bi mu uzvratni susret sa Šerifom trebao biti zadnja utakmica u plavom dresu.
  • miro
    3.1k
    Velika šteta za Majera, ali bilo je za očekivat. Da smo normalan klub, kojeg vode normalni ljudi, nama bi ovu sezonu desnog beka igrao Tomečak, a desno krilo Murić, samo jbg, nema puno normalnih. Nadam se samo da će Špikiću dat pravu šansu na desnom krilu
  • Ludovic IX
    5.3k
    Previše pesimizma ovdje ali neka..bilo je i nakon Mađara pa je završilo kak je završilo. Ja ću se nadati da će ove godine završiti i bolje. A ako ne bude i izgubimo i ugled i prvenstvo, reset će dobro doći
  • SAS1987
    13.4k
    Pa očito Zagorac ako je prva zamjena Livakovićusuperhik

    Ako Livi ode onda je prva zamijena Nevistić. Ako ostane on ide na posudbu jer nema nikakvog smisla da sijedi na klupi.
  • LovroZG
    1.3k
    Nije Nevistić prva zamjena. Da je, ne bi Zagorac branio protiv Valura.

    A to i samu kupnju Nevistića čini besmislenom. Ja sam podržavao tu kupnju, al nema smisla da kupuješ golmana za tri milje ak ti je prva zamjena za Livija već u klubu. Kao zamjenu za Zagorca se moglo uzet i onog Filipovića koji je bio u Belupu, a ne trošit tolke pare na Nevistića koji je već i u Rijeci pizdio na posudbe u Varaždin na koje su ga slali.
  • BBB Sibenik
    4k
    “Naime, Foot Mercato piše da će Rennes Majera platiti tako da će Dinamu pripasti 15 milijuna eura fiksne odštete, uz bonuse, koji bi, ako se ostvare, također mogli biti izraženi u milijunima. Jasno je, dakle, da će Dinamo zaraditi barem tri milijuna eura više od onog što se prognoziralo.”
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.