• Krizy
    36.7k
    I da je sve u redu s njima, ima puno boljih opcija. Hvala i doviđenja.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Neka hvala. Takvi likovi nam sto posto ne trebaju. Jebala ga titula.
  • Infinity
    15.3k
    Mozda ih je lozio :lol:
  • Nolifer
    6.7k
    Ja bih radije Erlića. Danas je zabil gol...

    HRVATSKI U-21 reprezentativac Martin Erlić zabio je danas pogodak za svoju Speziju u talijanskom kupu. Njegova momčad s 3:1 je izbacila Pordenone i prošla u osminu finala

    xu7jtwcbofz4aj50.jpg

    Po TM vrijedi 3milke ojra
  • Kwedi
    3.8k
    Futacs sutra potpisuje za Dinamo
  • Infinity
    15.3k
    Na koji salter se treba javiti da bi se postalo igracem Dinama?
  • deda
    28.1k
    Onaj za antigensko testiranje. Ali Futač nije prošao, tako da ništa.
  • Kwedi
    3.8k
    Ma kad se pišu pizdarije oko transfera, želja i pozdrava pa da ja malo prokenjam.

    U međuvremenu
  • SAS1987
    13.5k
    Futacs sutra potpisuje za DinamoKwedi

    To je neka zajebancija ili? Šta će nam on?
  • Dudu
    2.6k
    Sliči malo na Petkovića, pa će biti naš lažni broj 21 da se protivnički stoperi zalede od straha, u Hollywoodu stručni naziv doppelganger, na našem dvojnik :lol:
  • Kwedi
    3.8k
    Zajebancija. Kad se nerealne gluposti pišu.
  • superhik
    10.4k
    "Nepotrebno je naglašavati kakvo pojačanje bi takav igrač bio za Dinamo, ali od toga neće biti ništa. Kako doznajemo, nema nikakve šanse da Iličić dođe na Maksimir, i to iz više razloga. Prvi je što je najbliži ostanku u Atalanti, a drugi što ga drugi talijanski klubovi traže u slučaju da ne ostane u Bergamu. Kad bi sve to čak i propalo, Iličić bi jednostavno bio preskup hrvatskom prvaku, koji si njegovu plaću od gotovo 2.5 milijuna eura po sezoni jednostavno ne bi mogao priuštiti.

    U svakom slučaju, Iličić neće doći u Dinamo."
  • Infinity
    15.3k
    Nema 2.5, ima 1.8, a imao je i Krovinovic milijun pa je dosao u Hajduk za nizu placu.

    Ne razumijem zasto je nemoguce da neki igrac pristane na nize primanje u odnosu na prosli klub. Pa jedan Messi igra sad za valjda 50% prosle place.
  • SAS1987
    13.5k
    Uz sve to navija za Dinamo, mislim da mu je dio obitelju u Zagrebu a pošto je imao jako velike privatne probleme zbog kojih sigurno želi biti blizu obitelji sam siguran da transfer nije baš tako nerealan. Ne kažem da će se dogoditi ali sigurno bi postojao veliki interes sa strane Josipa.
  • superhik
    10.4k
    ma prenio samo novinarska pitanja. Pregovori se vjerojatno još nisu ni zakuhali, a zaključak sa njihove strane je već donešen.
    Mislim da Dinamo igranjem LP ili EL je puno primamljiviji od "još nekih talijanskih klubova"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.