• Jurki
    9.4k
    svaka slicnost sa Bananom je slucajna..samo je bitno oplesti dal po treneru, igracima, Maricu, Zajecu..sportskoj, financijskoj politici itd.
    Ako sjebu (nadam se da nece) ja bum prvi koji bu oplel po ljudima koji su nekaj zajebali.
    Ali sad kritizirati nema smisla jer PR jos nije ni pocel.
    Nisam niciji advokat, ali kak si napisal piskarala se uzimaju kao provjerene i tocne informacije.
    A znamo svi da jedino Maric i Zajec znaju s kim se razgovara i pregovara. Droljivari sigurno nije osoba cije se rijeci mogu uzeti sa bilokakvom rezervom a kamoli za istinu. Droljivari je lazov i kao takvog ga treba i smatrati.
  • Zagi
    5.7k
    Nije to Ban, kaj vam je.
  • austrijanac
    2.8k
    prije Plavac, nego Ban.

    Skidam kapu kako se da ljudima. Ludost ili genijalnost, nek svako sam procjeni.
  • Chempers
    15
    Na krivom ste tragu skroz :lol: to je jedan jako dobro poznati forumas svakome tko je čitao sportnet nekada, samoprozvan po jednom bivšem igraču Uniteda.

    Teško da može trajati do početka prijelaznog roka koliki je davež.
  • Noel
    4.2k
    @Doktor Kunić mi je šapnuo da je riječ o jednom od njegovih pacijenata..
  • Dudu 9
    218

    Više mi liči na pacijenta dr. Bogo Moljke.
  • scooniepenn
    2.1k

    Mislimo li mozda na Roya Keanea?
  • Chempers
    15


    Ne znam tko bi drugi mogao biti, sve do detalja ista priča.
  • LaznjakProsineckog
    512
    Jel moguće da Baturina ipak ostane još barem jednu sezonu? Ipak je moguća Liga prvaka, a najmanje igramo Europsku ligu. Imalo bi smisla da ostane.
  • LaznjakProsineckog
    512
    Brojke ovog mladića su strašne. Nisam ga gledao moram reći, samo na youtubeu par isječaka. Ako je jeftin, kupit i dat Lokosima na posudbu.

    https://www.transfermarkt.com/drilon-hazrollaj/profil/spieler/986186
  • emilperska
    3.7k
    Ako je Šunka na razini sličnoj 2019. On je pojačanje odnosno dobra nadopuna postojećeg kadra na pozicijama gdje smo ionako solidni. Nije ostvario svoj karijerni potencijal, ok. Ali s 28 godina nakon 5 godina tučnjave po fizički jednoj od zahtjevnijih liga na svijetu, sigurno može zamijeniti Mišića po potrebi i pomoći Sučiću u daljnjem razvoju. Ademi ionako neće dogodine biti za ozbiljan nogomet, jbg to je realnost, ostale fantazije o Ademiju kao ozbiljnom rotacijskom igraču u jakom Dinamu su pizdarije.
    Šunka je rotacijski svakako dobro došao. Prilično sam siguran da nije lošiji nego 2019. A sjetite se koliko smo puta zavapili, da nam je jedan Šunjić sad..

    Nemojte zanemarit da Šunjić ima oba koljena zdrava, da mu fizikalije nisu uništene kao Ademiju radi dvogodišnje suspenzije i da su najbolje nogometne godine pred njim, a dobivamo ga free..
  • miro
    3.4k
    Ja sam za, ako je voljan igrat za 400k bruto
  • Brusa
    952
    mislim da nije. Mislim da je za njega slijedeća postaja turska.
  • Meritokrat
    57

    Naravno ds ne vjerujem svemu što se piše. Pogledaj naslov ove teme, sukladno tome piše se o mogućim pojačanjima, po tebi je zabranjeno pisati dok se igrač ne slika u dresu?
    Navodni navijač Dinama? Nemam komentara na to.
    Rog je došao polomljen, Ogiwara polu polomljen, Hoxha je igrač točno za Slaven Belupo, ni manje ni više. Ako ti ovo smatraš pojačanjima onda ne znam.
    I reci mi kakve veze ima uprava Zajeca s ovim igračima?
    Znaš li zašto je bivša uprava dovela strance? Upravo zato jer smo dobijali košarice od klubova iz Hnl-a, i ponekih koje smo htjeli vratiti, zato smo doveli Maxa, Kaneka, Sosu i Ogiwaru.
    RPG smatram uz Baturinu i Bruna najboljim igračem Dinama, za Ogiwaru smatram da bi možda mogao biti opcija za prvih 11. Max mi je stoper za manje važne utakmice Hnl-a. Kaneko i Sosa su apsolutni promašaji.
  • Maximo
    309


    Kaneka i Sosu staviti u isti koš, svašta ću tu pročitati,jasno da je kaneko pao,ali ovakve izjave...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions