• Crni86
    1.2k
    nejasno mi je zapostavljanje perkovica zadnjih par tekmi pa da nam rile igra ljevog stopera. Protiv rijeke nas je upravo to mucilo u izgradnji igre. Perkovic mora biti u prvih 11 i tu mislim da je pozicija lijevog stopera za prvih 11 iduce sezone zakaparena.
  • Jos-Optimus
    313
    to sam se i ja bunio pa se ispostavilo da je ozlijeđen. Iako se tako miksalo i dok je bio zdrav
  • Crni86
    1.2k
    znam da je bio zaradio 3 zuta i da ga nakon toga nema uopce u igri, ak je ozljeden onda moje isprike.
  • Banana 2
    470
    Igrač s normalnom razinom talenta bi dodao u ovoj situaciji Baturini loptu u prostor između dva obrambena igrača, a netko s vanserijskim talentom bi odigrao na Ogiwaru. Špikić je odigrao na Baturinu prema korneru i to kad je već bio u zaleđu. Mislim da on više ne može napredovati kao igrač.rioda

    Fer, ali ovakvih situacija možeš iskopati koliko hoćeš i Baturini. Petkoviću možeš obrnuto, kada na silu gura loptu tamo gdje za nju nema mjesta.

    Špikić možda nema pregled igre i razigravačke sposobnosti desetke, ali nije ni tudum. Može podvaliti loptu jednako dobro kao i bilo koje drugo Dinamovo krilo.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Meni kod Maxa čak i nisu toliko problem te greške, dogode se svakom stoperu. Njegov najveći nedostatak ko stopera je ta skok i duel igra. Taj njegov nedostatak se može sakriti protiv nekih slabijih protivnika, međutim protiv jačih protivnika u EL ili LP to će se svakako pokazati kao veliki hendikep.
  • Banana 2
    470
    Kod oba francuska stopera su problem neobjašnjivi kiksevi. Spoticanje o vlastitu nogu, zujanje kada je lopta u zraku i slično. S tim stoperskim parom smo kanta za napucavanje u LP.

    I dalje stojim iza tvrdnje da nam je Perković najbolji stoper i ne bi me zaćudilo da ga stvarno prodamo na ljeto.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Pa upravo se Perkovic popiknuo protiv Lokse :lol: Opcenito su i Maks i Perkan pokazali dost slabosti u igri bez KTCa sto znaci da nam je nuzan jedan pravi iskusni stoper i Teo u rotaciji.
  • Paggini
    7.4k
    Da, slažem se da nam trebaju dva bezgrešna stopera, ako je moguće za do milijun eura.
  • Zagi
    5.2k
    dva bezgrešna stopera, ako je moguće za do milijun eura.Paggini

    Puno je to, do 700k max.
  • Banana 2
    470

    Treba nam kvalitetan stoper, ali osobno bih ga upario sa Perkovićem. Max je solidna rotacija, pogotovo za HNL. KTC treba biti zadnji stoper i tu za svaki slučaj kada su mu već produžili ugovor.
  • Ludovic IX
    5.6k
    ti si stvarno lud. KTC je i dalje 50% bolji stoper od Perkovića.. i točka. KTC zasluzuje postovanje od takvih kao ti koji tjeraju svoje agende a nemaju pojma o čemu pričaju
  • Banana 2
    470
    ti si stvarno lud. KTC je i dalje 50% bolji stoper od Perkovića.. i točka. KTC zasluzuje postovanje od takvih kao ti koji tjeraju svoje agende a nemaju pojma o čemu pričajuLudovic IX

    Najbolje da ga onda prodamo ispod cijene pa gledamo KTC-a i sljedeće sezone. Ako podigne formu, možda će kiksati tek u svakoj drugoj.
  • Ludovic IX
    5.6k
    pitaj Šutala i Gvardiola koliko bi oni imali pogrešaka da im nje KTC iza leđa bio. Njemu se broje greške a onih stotinu puta kad je postavljanjem spriječio gol zbog greške drugog stopera jer nije na pravom mjestu ali to se ne vidi jer je on bio tamo a to što su trebali bit j.šutalo ili perić ili još prije gvardijol
  • Ludovic IX
    5.6k
    kad ti nitko neće reći, reći ću ti ja.. bilo je ljepše kad si se samobaniro i nisi dizao živce ostalima svojim glupim komentarima
  • Banana 2
    470
    pitaj Šutala i Gvardiola koliko bi oni imali pogrešaka da im nje KTC iza leđa bio. Njemu se broje greške a onih stotinu puta kad je postavljanjem spriječio gol zbog greške drugog stopera jer nije na pravom mjestu ali to se ne vidi jer je on bio tamo a to što su trebali bit j.šutalo ili perić ili još prije gvardijolLudovic IX

    Ovo se može prebaciti na nepopularna mišljenja, ali za mene su te priče o razvojnom KTC-u teška mitomanija. Normalno da će naši klinci nahvaliti KTC-a kada ih se za to upita, ali to je sasvim drugi par rukava.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.