• Mihaljević
    8k
    Bernauer samo prolazan, Emreli loš, za ostalo se slažem.
  • Orc123
    5.1k
    prolazan? Salis se? Nakon kaj je sikaniran od pocetka sezone i bacen u najvaznijim tekmama u vatru koje je odigrao odlicno! Nakon kaj nam s njim konacno Misic prodisao i koji se vise nije trebao spustati iza 2 stopera ko na jesen!? Da, samo prolazno....mene samo zanima do kad ce se Max omalovazavati?
  • Mihaljević
    8k
    Ja sam rekao da je Max prolazan... Ako su tebi ovakvi igrači pun pogodak, onda nam se ne smiješi dobro na ljeto. Pogodak su Theo i RPG za koje vidiš da su mrcine, Max nije pružao partije poput Thea i RPG-a. Simpa dečko, daleko od top pojačanja.
  • Orc123
    5.1k
    daj Boze jos igraca tipa Max, karakternih, relativno mladih, jeftinih i kvalitetnih, Da!
  • Izet Hajrović
    858
    bio nam je i Kaneko pun pogodak na jesen pa sad više baš i nije. Treba malo smiriti euforiju, Max ima predispozicije da ispadne pun pogodak ako neće raditi kardinalne greške koje su se događale prosječno jednom po utakmici izuzev jučerašnje koja je bila top. Za RPG-a vrijedi obrnuto, nismo ga puno vidjeli pa treba malo pričekati s osudom, ali ono što je do sad pokazao me jako veseli i vjerujem da će se i on ispostaviti kao pun pogodak.
  • Izet Hajrović
    858
    upravo to, karakter, to me kupilo kod njega. Lik je već naučio nešto hrvatskog (u intervjuu za SN s RPG-jem je navedeno da je Bernauer prevodio nešto na hrvatski i tako ugodno iznenadio novinara te poručio Kenu, prevoditelju za Japance, da počinje učiti i japanski haha), lik raspoređuje suigrače po terenu, daje upute Sučiću prije ulaska protiv Rudeša, navodno je i "zabavljač" u svlačionici.
  • jedan u nizu
    5.9k
    Mislim da svaki ovogodisnji transfer treba uzeti sa rezervom dok nam je ovaj trener na klupi. On je doslovno svakog igraca kojeg je vodio u dinamu ucinio gorim. Barem sto se tice starih igraca. Od novih je uspio ugasiti neke poput Kaneka, ali vjerujem i Vidovica.

    Jedino cu za Perkovica reci da je napredovao, ali ne bih rekao da je zasluga trenera, vec unatoc treneru.

    Volio bih sve nove igrace vidjeti pod drugim trenerom pa da vidimo.

    Kada bi Max ovakve igre pokazivao i pod novim trenerom sljedecu sezonu, rekao bih da je pojacanje.
    Kada bi Kaneko i pod novim trenerom izgledao lose kao zadnja 2 mjeseca, onda bih rekao da je los.

    Nisam siguran da pod Jakirom igracu mogu pokazati i dokazati svoj potpuni potencijal
  • Mihaljević
    8k
    Relativno mlad je bio prije 2 sezone, sljedeće sezone ulazi u najbolje igračke godine, 1.2M€ nije jeftino za koji sa 25g igra tek treću sezonu u seniorskom nogometu, kvalitetan je ako u protivničkoj ekipi nisu Mierez, Bakambu, Chory i ostali igrači koji su fizički jači od njega. Pogodak bi bio da smo sad na zimu doveli Galešića bez ugovora, Omeragića prije dvije g, Lovrena itd... Dečko je solidan, ništa više od toga, svaka čast za karakter i jezik to je respect.
  • Crni86
    1.1k
    teo je dobar slazem se, ali teo isto tak znamo da ima par kikseva kroz sezonu. Imao je isti takav kiks i jucer, dok recimo Max je jucer odigrao savrsenu tekmu. Sad da si reko da su teo i max na istoj razini jos bi i mogao prihvatiti, ali rec da je teo razinu iznad maxa mi je totalno neshvatljivo. Navodit Maxu kao manu igru na fizikalije, pa jucer je cuvao Livaju na jako lukav nacin, cuvao je williana josea isto na pametan nacin. Nije sve u fizikalijama pa kad je neko mrcina je pogodak. Obojica su okej i dogodit ce im se poneki kiks, a to u dinamovoj obrani nesmije biti dopustivo jer ti se desi shakhtar npr. Za dinamo kakav ja zelim nisu ni jedan ni drugi za prvih 11. Ali max je kljucni stoper trenutno u nasoj igri. Bez njega mi se nebi mogli otvorit.
  • scooniepenn
    1.8k
    Cekaj, dogodit ce im se poneki kiks kazes? Ja stvarno imam osjecaj da se neki forumasi vode FiFA-om i slicnim nogometnim igricama kad procjenjuju stopere. Dajte vise shvatite da ne postoji stoper na svijetu koji ne grijesi. Grijese i stoperi Arsenala i Cityja, ali jedino Dinamovi navijaci misle da postoji stoper koji igra bez greske. Stvarno malo realnosti ne bi bilo naodmet. Teo i Max funkcioniraju jako dobro, a sto se tice one situacije kad je Teophille pogrijesio stvarno cudno uz onaj vjetar da se desi pogreska u 90 minuta utakmice. I Gvardiol i Josip Sutalo su grijesili pa nisu zbog toga bili manje klase u nastajanju u vremenu provedenom u Dinamu. Teo je njih dvojicu odgojio i toliko je donio Dinamu da mi je vise smijesno ga stalno braniti.
  • Jaro
    5.5k
    neki forumasi vode FiFA-omscooniepenn

    Yep, totalni playstation sindrom... Uzmi samo ovu sezonu, i mos Gvardiolu slozit kompilaciju da ispadne najveca truba na svijetu... Isto mozes i Van Dijku, i bilo kojem igracu koji igra... Jel Max klasa Van Dijka i Gvardiola - nije. Jel KTC to? Nije... Ali recimo KTC je najbolji stoper dinama u kontinuitetu od kad ja pamtim... Pa cak i sa sporednom ulogom prosle sezone, i "godisnjim" od pol godine. Max otkad je upao u prvih 11 (pa i ono sitno na pocetku sezone) sudjeluje u itakmicama gdje je i Dinamo statisticki najbolji obrambeno u sezoni... Pa cak i u ovim tekmama kaj igramo "bez veznog reda" kao jucer... Za mene pogodjen transfer...
  • scooniepenn
    1.8k

    Ovaj dio za vezni red si dobro poentirao. Mi smo jucer igrali do 60 i neke minute bez 6-ice. Ajmo samo zamisliti kako bi ionako cvrsta obrana izgledala jucer da je recimo Jakic stajao ispred njih. Samo da jos dodam da ce valjda i Gabriel, koji nije do sad izgubio niti jedan duel i covjek igra briljantno, kod prvog kiksa biti rupa i promasaj.
  • Orc123
    5.1k
    1,2mil eura je kikiriki u danasnjem nogometu! Tak da je Max placen kikiriki i vec je sad opravdal ulozeno....jedva cekam njegov neki kiks da ga neki ovdje proglase promasajem....s druge strane neke smo platili 4 puta vise i sad nam griju klupu....i s ugovorima duplo vecim. Bas mi fascinantno kak se samo stranci seciraju....tak su za RPG-a ovdje pisali da je prevara.....
  • veselko tenžera
    1.3k
    možda nisam u pravu, ali mislim da je kod onog Maxovog čišćenja s crte baš Max zeznuo offside zamku. Ispravio se i zdravo, samo nije baš bio bez greške. Tea je ispravio Nevistić, ali to i je timska igra.

    Normalno da ljudi griješe, stoperi pogotovo, ali ne smije biti previše kardinalnih grešaka.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Sto je najbolje, Galesic je trenutni hype, ima i on svojih kikseva, ali Rijeka najbolje stoji trenutno u HNLu, pa eto Galesic :lol:
    Montpellier sa Omeragicem je 3 boda izvan zone ispadanja, stvarno svemirski igrac, a kakvi su se avioni i kamioni vezali uz njega bio bi skuplji od Maxa frisko poslije teske ozljede. Mihaljevic lupa ko otvoren prozor na buri i to ne prvi puta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.