• mlinchica
    1.1k
    U Dinamu ima i bit će mjesta za Maru i Šokotu. Znate zakaj? Zato kaj to navijači žele. I ne treba nam nikakav referendum za to.
    Ako ste u nedjelju bili pod zapadom, to ste mogli i vidjet.
    To kaj će se netko u komentaru pokenjat po njima u nadi da ako se više puta spomene, možda se i prihvati, ne prolazi kod svih.
    Malo manje “brige”, malo više ljubavi! :victory:
  • Patak
    2.2k
    Vidim tema transferi, mislim si doći će Oršić, a priča se o Mari i Šokoti. Ja sam za njih, mislim da im se može naći adekvatno mjesto, npr. u školi nogometa.
  • Droljo
    5k
    a priča se o Mari i Šokoti.Patak

    Kad odu petko i baturina stavit šokotu na 9 i maru na 10. Prvaci s pol snage
  • superhik
    10.3k
    Koliko god se kao moderatori trudimo odvajati svoje vrijeme na što bolje moderiranje i održavati Zonu kao kvalitetno mjesto rasprave i upisa, s vremenom smo primijetili kako je kvaliteta upisa u određenim temama u silaznoj putanji.

    I sami smo sigurno tolerirali ovakve upise zbog uvažene slobode mišljenja, ali vjerujemo kako ste i vi svjedoci kako određeni upisi sa sobom kvare kvalitetu tema, konverzacija, informiranja i upisa i pretvaraju se u mjesto za ispucavanje broja komentara ili pak međusobne obračune te pretvaraju Zonu u WhatsApp.

    Oduvijek nam je cilj bio da Zona bude prije svega kvalitetno, a ne samo kvantitetno mjesto svih navijača Dinama.
    Stoga u sljedećem periodu možete očekivati rigoroznije brisanje nekih komentara i upisa za koje moderatori procjene kako ne doprinose dobroj i suvisloj raspravi ili temi.

    Pozivamo vas i da sami dva puta promislite da li upis kojeg planirate objaviti doprinositi tom cilju i pomognete nam u održavanju istog.

    I na kraju, molimo vas da se držite Pravila foruma i uvjeta korištenja.


    Hvala.
  • Orc123
    5.1k
    Moram rec da tko god dosao na funkciju SD ceka ga ogroman posao! Baturina je svijet za sebe, eksplodirao je i gotovo je nemoguce da ostane nakon ljeta, Petko ima izlaznu klauzulu koju moze aktivirati bilo koji klub a on je vec proslo ljeto zelio ici...to su igraci koji rade razliku i koje je gotovo nemoguce nadoknaditi. Nadat se da cemo nekako osvojiti ligu pa bi bilo financijski nesto lakse ali moramo imati i plan B. Zato je kljucno dovesti covjeka sa velikim vezama i iskustvom. Trener? Ma Jakiru treba u zracnoj luci uruciti otkaz jer to nije trener s kojim mozes dugorocno ocekivati neki iskorak. On i ovu nesto skromniju ekipu kakva jesmo limitira u svakom pogledu. To je ko ono kad na mixeti ukljucis limiter i moze se pjevac truditi kolko zeli ali limiter ne pusta iznad određene frekvencije. Da mi je i brat na toj poziciji, sutra bi ga otpustio nakon ovog deja vu-a u Grckoj. Jesmo gospodski klub ali ne mozemo se zadovoljiti sa prosjecnim, slabim....to nije Dinamo! Isto tako vidi se da mladi igraci igraju promjenjivo sta je i normalno, igrao je i Baturina tako, igraju tako sad i Perkovic, Sucic i ostali... Moramo na ljeto osvjeziti ekipi pravim igracima naucenim na igranje jakih utakmica, jakih liga, potegnut cu paralelu sa Gabrijelom jer se vidi da je kvalitetan igrac koji je dosao besplatan ali bez brige on pod Jakirom nikad nece dobiti predanost pred Ristom. Isto tako trebat ce se zahvaliti nekim igracima, a i odluciti dal ce se ici u otkup nekih. Puno je izazova, vremena malo ali siguran sam da nasi ljudi to mogu samo nek ne budu sramezljivi i nek ne pokusavaju svima se svidjeti jer interes u prvom redu mora biti Dinamo, pa cak i ako treba zagrmiti nekad! Vjerujem u njih!
  • Zagreb1992
    1.2k
    Inače onaj Finac kojeg se povezivalo s Dinamom trpa u zadnje vrijeme dosta ...Trenutno je na 18 golova u Seria B ..Iskreno šteta da nismo doveli takvog igrača
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    Joel Pohjanpalo, ako se sjećam priče Šimić ga je predložio ali smo u tom periodu štedili pa je iron lady poručila kako imamo Drmića na klupi. Srećom kasnije dolazi SD Jakir koji vraća Kulena i kupuje Brodu pa je i taj problem riješen, btw. di je Drmić?
  • Zagreb1992
    1.2k


    E taj .A čak nije niti koštao puno u to vrrijeme ..Šteta stvarno da nismo takvog igrača doveli jer sam siguran da bi s njim i u LP uspjeli ući
  • Captain America
    13.7k
    Na Tottenhamovom subredditu na tier listi insidera nema spomena tog portala ni novinara koji je prenio vijest o Stojkoviću.
  • dzis
    575
    Nema ta vijest smisla. Tottenham koji je inace oprezan sa novcima da dovodi ozlijedenog klinca
  • Facke
    2k


    sportsport je jedan od najlosijih portala koji postoji...
  • Droljo
    5k
    Tottenham koji je inace oprezan sa novcimadzis
    Onaj mali stoper iz hajduka?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.