• Mali Zeus
    9.8k
    Nikak da naučite.

    Klasične Lesijeve divide et impera fore da bi dobio koji klik više.
  • Purgeri
    425
    Ajmo ne derat po Mariću koji je jučer bio s nama, u masi. Vjerojatno čovjek niti ne očekuje da će bit sportski direktor, niti ga itko na to mjesto misli postaviti, debil Lesički piše gluposti po običaju.
  • Zagi
    5.2k
    "Za koga mislim da bi navijači najnegativnije reagirali a da je u krugu ?
    Hmm da , Mara je mjesec dana bio SD rudeša, dio je borbe ali ga navijači nebi htjeli vidjeti na najbitnijoj poziciji kluba.
    "
    članak:
    "Iz izvora bliskih klubu ..."


    Jebi se Lesi
  • Paggini
    7.4k
    Lesi svinjo znojna, znam da čitaš ovo i posebno ti kažem da ODJEBEŠ od Dinama.

    Pipa je zatvorena i više nemaš razloga da pišeš o Svetinji.
  • Noel
    4k
    Sportski direktor će bit Šimić ako ima pravde. Barišić Peras su ga minirali i u takvim okolnostima je doveo Beranuera i Kaneka.
  • Paggini
    7.4k
    Nisam za Šimića kao SD-a, osim za ulogu skauta. Za SD bi nam trebao netko jako jebeno iskusan, tipa ovaj Boto od Osijeka po CV-u se čini kao tip koji bi nama dobro došao.
  • Maximo
    279
    Ni meni se Šimić ne sviđa previše unatoč svemu dobrom...ona izjava di je reko da bi dinamo trebao preuzeti model poslovanja sheriffa iz tiraspola je krajnje zabrinjavajuća...
  • Captain America
    14k
    Dario može s Dapcem raditi kao scout. Ponudio bi istu poziciju i Mikiću i Duduu (ne znam u kojem je statusu s menadžeriranjem igrača).

    SD mora biti kapitalac. Govorim o teškašu kakav je bio Neno na poziciji trenera prije 6 godina. To je čovjek koji svojim potezima nabija vrijednost ekipi i osigurava financije za normalno funkcioniranje kluba.

    Tu ne smije biti mjesta za zapošljavanje na temelju igračkih zasluga ili zasluga van terena. S angažmanom SDa se ne smije fulati i veseli me da su Zajec i ljudi iz IO odmah to označili ključnim problemom.
  • Droljo
    5.1k
    Beppe Marotta bi bio dobar SD.
    A sad ozbiljno. Ako mislimo češljati i dalje francusku možda netko od tamo. Tak nam pol ekipe priča francuski... Ja bi htio stranca koji ne zna puno o hnl kaljuži i nebude pušio fore da štefulj vrijedi 2 mil eura...
  • Laugreano
    1.3k
    Boban predsjednik uprave, Maldini SD. mIslim da nebi imao nitko nista protiv :D
  • Vučko53
    172
    Mari bih definitvno dao neku ulogu u odnosima s legendama/bivšim igračima i VIP geldateljima. Treba sudjelovati u organizaciji evenata, razvoju odnosa s navijačima iz loše i slično jer ima izuzetno visoku razinu socijalne inteligencije, "narodski" je tip te ima jako dobre odnose s bišim igračima.
  • Neron53
    304

    Pa valjda Mara zasluzuje neku ložu
  • scooniepenn
    1.9k

    To je apsolutno pogođena funkcija. Tu i ima nekog iskustva jer je donedavno s Goranom Lukačevićem organizirao najpoznatiju seriju rekreativnih teniskih turnira u HR Stars Open, gdje je super plivao.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Moze Mara biti asistent SD-a.
    Mislim da ce biti dobar, ali mu treba iskustva na razlicitim razinama nogometa. Koji mjesec u Rudesu nije dovoljan.
    Treba iskustvo top klubova iz HNLa poput Dinama i Rijeke, a i nekih europskih klubova.
    Ali ne vidim zasto se nebi 'ucio' poslu uz glavnog SD-a i pomagao mu u poslu.
  • Paggini
    7.4k
    A jebo vas ja, pa necemo sad davati bilo kome da bude bilo tko u klubu. Mara je legenda i jeben tip, ali dajte molim vas, neka dodje kao animator na evente, bude po snimanjima ovo ono, po cemu bi on uopce bio priblizno dobar kao SD ili asistent SD-a?

    Po toj logici moze pola ovog foruma ici na tu poziciju, volimo Dinamo, kuzimo nogomet, ne znam stvarno. Ne zelim da se ovdje predlazu kojekakva uhljebljivanja na konto statusa legende
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.