• Jurki
    8.7k
    Kava nemre jer ima ozlijedenu hrskavicu, ali moze Rog.YasutoWakizaka

    Kavu treba platiti, Rog dolazi na posudbu. Manji je rizik dovesti Roga na posudbu bez obzira kak je strgan nego otkupiti Kavu.
  • plavac173
    2.6k
    Sergej Jakirovic o transferima:

    "Ma radimo, radimo svakodnevno, vidim da izlazi puno informacija ali nije to bas tako, sve je to nekako na dugom stapu, nekad kad mi pokazemo interes nemamo odgovor nazad tako da nam prolaze dani, imamo dvije tri opcije i morati cemo se odluciti na najbolju i mora postojati druga strana tj pokazati interes, ali radi se maksimalno do tog 15.2."
  • Mihaljević
    8.2k
    Navodno,Rog sutra potpisuje,neki izlazak na Kranjču :D ?Peškaman

    Izlaze Rog i Kaneko na Kranjču, Takuro mu sa osmjehom prepušta broj 30, dok on uzima Mahirovićevu jedanjasticu :cool:
  • rioda
    2.6k
    Pa nije isto imati oštećenje hrskavice višeg stupnja zbog čega potencijalno kroz neki kraći period moraš prestati s bavljenjem sportom ili ozljeda od koje se oporavljaš i sve bi trebalo biti ok. Što se Roga tiče, njegov oporavak je praktički i završen, on sad radi na jačanju muskulature prije nego krene s treningom u punom pogonu.

    Po meni okej transfer, jednogodišnja posudba, ne košta nas ništa, možemo samo profitirati.
  • IceMan
    1.5k

    Ne kužim te ništa…
    To nešto možda mene ide?


    Nego, upravo sam dobio informacije da je sve dogovoreno u globalu, neke sitnice se još riješavaju i samo se čeka na potpis. Marko je doletio iz Italije.

    Eto, pa spalite me na lomači :lol:
  • Juznjak
    3k

    Neee hahaha
    Mislio sam kao da je slične stvari i Brekalo govorio pa znamo kako je sve to završilo. Baš si me morao natjerat da ga spominjem. :rofl:
    Sve 5 inače, samo ti prenesi što znaš, nego moji komentari općenito idu u smjeru da se više ne zalijećem s nekim razmišljanjima kad netko kaže da je veliki Dinamovac, da voli Dinamo itd.
  • scooniepenn
    1.9k

    Ne poznam Roga osobno, ali meni karakterno on i Breksit nisu nikad bili usporedivi, baš nebo i zemlja. Jednostavno mi se Rog od prvog dana činio kao super dečko, potpuno na mjestu.
  • Juznjak
    3k

    Lagao bih kad bih rekao da nisam Brekala smatrao (velikim) Dinamovcem. Dosta o njemu, ajde.
    Nadajmo se da ćemo sutra vidjeti Marka na Kranjči, a siguran sam da će on, ako bude tako, osjetit nešto što možda i nikad do sad nije što se tiče Dinama.
  • Captain America
    14k
    baš nebo i zemljascooniepenn

    Marko objavi story obilježen plavom bojom kad su krenule priče o odlasku dolje prije par mjeseci, a juda ode dolje drugom najvećem konkurentu da bi tjerao inat klubu s kojim je javno izmjenjivao nježnosti mjesec dana.
  • scooniepenn
    1.9k

    Ja iskreno od Brekala nisam baš ništa očekivao. Bio sam da dođe, ali mi je jako svježe još kako je forsirao odlazak u Wolfsburg kao tek golobradi klinac koji ništa Dinamu nije dao. Drago mi je da sam ga dobro procijenio, za mene više ne postoji. Što se tiče Roga, neka je zdravlja i puno će nam donijeti.
  • scooniepenn
    1.9k

    Markan, moj imenjak, mi je uvijek odavao dojam pravog Dinamovca, onog iskrenog kakvi smo mi fanatici ovdje kojima je Dinamo neizostavan dio naših života.
  • Ivdzo11
    3k
    Marko Rog u Maksimir stiže na jednogodišnju posudbu (do zime 2025.), a Dinamo i Cagliari nisu ugradili nikakve kaluzule o otkupu njegovog ugovora... 24sata
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Bravo za Marka, ako se neko nadao bøesanu Kentu taj je luđi od njega. Mislim da lik pojma nema di je Grebza, i da ga samo cash interesuje, a to su rekli još davno i klub i navijači Rangersa. Još se nadam nekom iznenađenju sa kraj, pa sam onda i ja lud vjerojatno :lol:
    A najviše se nadam dobroj atmosferi i pobjedi u kranjči
  • Nogo
    1.3k
    Rog i Rebić u istoj agenciji, a mi tražimo lijevo krilo.
    Hm.. :lol:
  • Praskaton
    1.8k
    Uvijek sam za povratak nasih igraca i Rog mi je bas igrac po gustu kad je zdrav al stvarno ne vidim smisao jednogodisnje posudbe bez prava otkupa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.