• Teofil Kateran
    872
    Vjerojatno ćemo dobit ovog potrganog Koffija za par sto tisuća eura manje i to je to. Gazibegovića bi svakako volio vidjet prije Tudora, ali mislim da nećemo vidit ni jednog, a ni drugog.
  • Haza
    537
    Drmića je osobno dogovorio Zdravko Mamić, da se ne lažemo tko ga ne bi doveo bez odštete, nakon što je sezonu prije dao 25 golova u HNL-u.
  • The Undertaker
    4.1k
    Valjda liječnici naprave pregled i daju mišljenje. Kakvo je takvo je. Odluka je na Upravi.
  • Noel
    4k
    Meni pada napamet Gordon Schindelfeld.. Bešiktaš ak se ne varam ,otkrili čorav na jedno oko nema transfera.. itd.
  • Droljo
    5k

    Pa jel nije on otišao tamo pa su ga tužili sudu ili tak nešto
  • Noel
    4k

    Da kao da je to sa vidom i očima njemu bilo kratkotrajno i da nije imao kroničnih problema.. Za theopila su pričali da usred utakmice dobi migrene pa sruši igrača Šahtara bezveze na blef.. Tak da Koffi možda nije bolestan samo na momente haha
  • Haza
    537
    Martin Baturina ima ugovor prema kojem 30 posto odštete od transfera ide njemu i Mariju Mamiću, dakle ako se proda za 20 milja eura, 6 milja eura ide Mamiću i igraču.
  • sanjinlego
    1.9k


    Tako je! Uprava na kraju odlučuje! S Boškom se išlo u rizik, iako se jasno naglasilo da ima problema, i da se može dogoditi ozljeda.

    Bernauer isto ima problema, ali znatno manjih. Kod ovog’ iz Metza oba koljena, visok stepen, i stvarno je rizičan.
  • Jurki
    8.7k
    nemam rijeci. Dobro da mu nisu dali 70% picka im materina.
  • Droljo
    5k
    Martin Baturina ima ugovor prema kojem 30 posto odštete od transfera ide njemu i Mariju Mamiću, dakle ako se proda za 20 milja eura, 6 milja eura ide Mamiću i igraču.Haza
    Ma išao bi mi mali na tribinu dok ne izbaci to iz ugovora pa nek ide kod isteka đaba. 30% od 0 nek si uzmu. :rage:
  • Kaktus Car
    341
    Drmića je osobno dogovorio Zdravko Mamić, da se ne lažemo tko ga ne bi doveo bez odštete, nakon što je sezonu prije dao 25 golova u HNL-u.Haza

    Bilo tko tko je upoznat s njegovom karijerom? Očiti promašaj u startu, ali ljudi to nisu željeli prihvatiti.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Martin Baturina ima ugovor prema kojem 30 posto odštete od transfera ide njemu i Mariju Mamiću, dakle ako se proda za 20 milja eura, 6 milja eura ide Mamiću i igraču.Haza

    :vomit:

    Onaj tko je iz Dinama pristao na potpis ovog racionalno objasnjenje ili zatvor. Neka mali potpise novi ugovor. Mislim 6 milja igracu i agentu.. pa od te svote isplatis cijelu Dinamovu radnu zajednicu za godinu dana.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Po TM mu je ugovor produžen 14.04.2023. U zatvor treba strpati sve i jednog debila koji je to potpisao.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Da nece Baturina ko i Modric za 15tak godina govorit u sudnici da se ne sjeca... Treba ovo u startu sprijecit.

    Ali imam ja dobar model. Ako recimo Arsenal bude zainteresiran prodamo ga za 1 mil + 19 mil bonusa za Arsenalov ostanak u ligi, pa nek se slikaju :cool:
  • Facke
    2k


    Da ociti promasaj u startu. Drmic je u karijere imal dvije / tri dobre sezone. 12/13 (Zurich) 13/14 (Nurnberg) i 21/22 (Rijeka). Izmedu Nurnberga i Rijeke nije odigral bas nis. Em ozljede , em nije imal sanse da igra u tim klubovima.
    A ak je Drmic presel lecnicki pregled onda ga Koffi treba prejti bez jednoga problema...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.