• Mali Zeus
    9.8k
    pa prije Ivanušec, al kužim bit.
  • Crni86
    1.2k
    mario mamic kao sin glave mario mamic? Covjek koji je optuzen i koji se nagodio? Ili je to neki drugi mario mamic?
  • Paggini
    7.3k
    Brekalo ce po Zagrebu hodati kao sto je hodao i prije jer osim 2893 osobe koje dodju na Lokomotivu smrzavati se na minusu i gledati onu kataklizmu, nikog nije briga sto je on kao "dinamovac" otisao dolje, al mi se mozemo tjesiti da ce ga Zagreb mrziti.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Dobar dan zonaši, konačno weekend i lagana nervoza pred tekmu. Šta bih dao da mogu biti na tekmi u Puli. Kod kadre ne ćevape prvo i pivo koje dernuti. Pa lagano put stadiona koji uzgred ni koje daleko odatle. Šta se tiče Brekala nek samo ide gdje mu je bolje ak tako misli. I sluša Baru kome uzgred na bi dao prolaz Maksimiru više i ja bih potjerao sve koji imaju bilo kakvu vezu sa njim. Ne bih čekao sa odu. Brekalo je profesionalac i zaradi više za jedan mjesec nego ja za cijelu godinu. Ali nemogu očekivat da će voljet dinamo više nego ja, i mi svi ovdje koji ćemo dati i zadnji cent za klub. Ljudi ne spavaju zbog svoje ga šta se dešava. Nekako sam postao optimist u ovom sivilu. Ništa ne ocekujem više. Absolutno, ništa. Ali mislim da ćemo se mi na kraju radovati. Njih dolje će pojest euforija, a mi nadam se moramo početi pobjeđivati. I hocemo
  • Haza
    537

    Upravo tako, pogledaj na Transfermarktu igrače Marija Mamića u Dinamu, i pogledaj im formu.
    Martin Baturina, Špikić su igrači Mamića. Forma užasna.
    Možda je slučajnost, a možda i nije...
    Marijo Mamić je blizu nagodbe s Uskok-om, tu će lijepa lova kapnuti Dinamu.
    Što se tiče Pašalića iz Rijeke, igračev agent je ljetos molio Marija Mamića kontakt u Dinamu, on ga je usmjerio u Rijeku.
    Niko Janković, isto igrač Marija Mamića, otišao u Rijeku.
  • Logistika
    1.1k
    Kolike bile noci su bile po zg pa nikom dlaka nije pala s glave. Bas ce Brekala netko naganjivati....
  • Rakovica1986
    537
    nebu nebu, budeš vidio

    EDIT: da samo budem jasan, ne mislim ja da će tu bit nasilja. Meni je dovoljno da će on hodat s glavom prema poud, a ne visoko dignute brade.
  • Droljo
    5.1k
    Marijo Mamić je blizu nagodbe s Uskok-om, tu će lijepa lova kapnuti Dinamu.Haza

    Ja sam šokeran, absolutne šokeran!
  • NitkoBitan
    12.4k
    Kolike bile noci su bile po zg pa nikom dlaka nije pala s glave.Logistika

    Da znas kakvo osiguranje imaju, kao da dolazi sef NATOa :lol:
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Brekalo će mirno hodati ulicama Zagreba kao što i Duje Čop, Mirko Hrgović, Joško Jeličić, Igor Štimac i ostala ekipa mirno hodaju Splitom, piju kavice na Rivi i nitko ih ne dira. Pustite internetske provale bijesa, u stvarnosti je potpuno drugačija situacija.
  • Eduardo
    17.6k
    u vrijeme kad je bio naš igrač Duje Čop napadnut je u Splitu u jednom trgovačkom centru.
  • mokoxax468
    379
    Čujem šuškanja u vezi igrača iz španjolske lige na deficitnoj poziciji, posudba uz mogućnost otkupa. Neću stavljati ime/klub radi novinarskih lešinara.
    Mogu adminima poslati preko privatne poruke tko je u pitanju
  • dd29
    241


    absolutne*:D
  • Droljo
    5.1k
    Ispravljeno


    Ma deri samo da i mi doprinesemo u razjebavanju transfera..
  • Georg Koch
    3.7k
    i Brekalo je propao jer je na Zoni, i statisticki, najspominjaniji igrac.
    Pisi covjece ako imas nesto konkretno, nikakvi upisi novinara i slicno ne mogu razjebat transfer ako se nesto zaista dogadja.
    To moze samo nasa Uprava, koja to i radi neovisno o Zoni.
    Tako da, udri!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.