• i more je plavo
    891

    Neznam jel imas selektivno pamcenje ili si propustio hrpu pišanja po decku od trenutka kada je pocela shizofrena reakcija oko Brekala, i to na temelju jednog poluvremena koje je cijela momcad odigrala katastrofalno.
    Slicno je bilo sa Kanekom nakon 20-tak minuta u Splitu kada je isto cijela momcad bila u rasulu, prevrti i vidi sto se pisalo o Japancu......a onda je odjednom postao nas samuraj.

    Ja neznam koliko taj decko moze dati Dinamu, ali je minimum pristojnosti dati mu priliku da pokaze jel igrac za Dinamo ili nije, i podržati ga.
  • Nogo
    1.3k

    Da da hvala, ispravio sam.
    Još se ne mogu oteti dojmu oko Brekala.
    Ne da sam razočaran nego sinoć nisam do kasno mogao zaspati od nervoze. :meh:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ako mi osvojimo ligu u ovim uvjetima to će biti čudo Božje i najveća titula ikada. Malo pretjerujem al shvatili ste. Znači sve ukazuje da će oni biti prvi. Rijeka je blizu al mislim da nemaju dovoljno snage.

    Nama dajem trenutno 20 posto šanse, a i to sam puno rekao.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Uvjeren sam da Pjaca npr. nikad ne bi otišao dolje...naša nesposobna uprava nema veze sa beskičmenjaštvom pojedinaca...zakleti Dinamovac koji će otići u hajduk za manje novce nego što je tražio od nas, trebalo bi biti obratno valjda, no...sačuvaj me Bože takvih Dinamovaca.
  • Mali Zeus
    9.8k
    e da. I Pjaca bi nam dobro došao. Još jedan kojeg smo pustili.
  • i more je plavo
    891
    A i linepo je procitati na indexu, da je brižni Brekalo pristao na upola manju placu nego u Dinamu jer je supruga trudna, pa ipak je u Splitu toplije i suncanije.
  • NitkoBitan
    12.4k
    Barino maslo. Osvecuje nam se. Lik je bas patoloski bolesnik.

    Nitko sretniji od Bare ako Dinamo ne bude prvi.
  • Nogo
    1.3k
    Meni je interesatno kad ima neko u vezi s nama Bara je u komentarima, naslovnicama, radio emisajama a dole nikada ništa.
    Mislim da smo se ulovili svraba i sada ćemo se teško iskorjeniti od toga svega.

    Jedva čekam izbore i da se nešto proba riješiti, jer ovo je pakao trenutno.

    Mi se živciramo, nerviramo, "kenjamo", pljuvali bi, gađali bi, a oni iznad nam se smiju kako smo jadni.
    Doći će kad tad sve na svoje.
  • Endeavour
    419
    Otvorim Zonu i vidim stotine postova na ovoj temi i mislim si koga smo sad doveli ili prodali. Kad ono 20 stranica o Hajduku na temi DInamovi transferi. Dobro je Deda napisao, izađite malo vani, lijepo je vrijeme. Kakva šizofrenija vlada jer eto nakon 15 godina možda nećemo biti prvaci.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Prijedlog adminima da se trenutno zaključa registracija novih članova, jer tattićevci screenshotove nekih postova ovod šire po netu.
  • sport
    2.3k
    Poruka za Lesija,mogao si komotno napisati da je za propast transfera Brekala kriv Šimić i da željezna lady tu nije mogla ništa učiniti.Eto prozvao si da se očituje,možda se i smiluje.
  • Haza
    537
    Ovo mi je prvi post. Ono što iz aviona vidim, prateći forum zadnjih 10-tak dana, da nitko nema nikakve insajderske informacije. Ne znam zašto je problem napisati pročitao sam na netu, čuo sam od susjeda i sl.
    Javljam se jer nekoliko navijača komentira da bi Marko Grull iz Rapid Beča trebao doći u Dinamo.
    Evo vam insajderska, prvo menadžer mu je Mario Mamić, drugo na pragu je odlaska u Union Berlin, Bjelica ga jako želi.
    Rapid Beč traži 1 mil eura, obzirom mu ugovor istječe na ljeto. Međutim, obzirom na sranje koje je napravio Bjelica, transfer je na čekanju...
    Rijeka pokušava na posudbu vratiti Mirka Marića iz Monze.
    Martin Baturina nema nikakve ponude, Shaktar je patka za dizanje cijene, menadžer mu je Mario Mamić, koji je veliki prijatelj sa Srnom.
    Tin Jedvaj je bio na pragu povratka u Dinamo ljetos, ali je Uprava odbila transfer jer je malom menadžer Mario Mamić.
    Jedna stvar vam mora biti jasna, Andy Bara i Mario Mamić su dva najjača menadžera u regiji, oni su okrenuli leđa Dinamu, i sve transfere miniraju, nije lako našoj Upravi, ne da ih branim, ali tako je. Brekalo će u Hajduku igrati za manju lovu nego u Dinamu, pitanje je zašto nije za tu manju lovu htio doći u Dinamo kojeg kao voli?
  • BBBaranja
    1.9k

    Misliš Mirka Marića iz Monze?
  • Rakovica1986
    537
    Zbog Graža ću ostat maksimalno pristojan koliko mogu, no ako stoji ova priča da je otišao igrat za upola manje, neka mu tako bude i dalje u životu gdje god bio. U Zagrebu će imati tretman kakav će imati dok je živ, potpuno zasluženo. Što se tiče usporedbe s Kranjčarom mislim da je to suludo, Niko je napravio što je napravio jer je jedini imao muda suprostaviti se glavonji, a ovaj je ovo napravio jer je jedna obična bezvezna p....
    Daleko od toga da je ovo krivica uprave, ali on kao neki, sada zapravo vidimo nikakav dinamovac da je htio bi našao način. Neka ih još 100 takvih ode, preživit ćemo, a na EURO fala Bogu nećeš ić jer će te istisnut Orša, istinski dinamovac i legenda.
  • Haza
    537


    Da sorry, brzo pisao...Mirka Marića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.