• Morales7
    184
    Camacho nije u konkurenciji za tekmu s portom
  • Krizy
    35.4k
    A nije bio ni u jednoj ove sezone
  • Morales7
    184
    Ništa se nigdje ne spominje. U portugalskim medijima ni riječ za camacha.

    Od 3 najavljena doći će 0 i reći će da su 3 najveća pojačanja atienwen, hajro i gavro
  • NORTE
    9k
    Sutra završava rok, hoće li Leško u Rijeku?
  • LovroZG
    1.3k
    Rijeka ima 7 stopera, ne vjerujem da će i Leškovića htjet.

    A i pitanje je dal ga iko oće kad je zadnju tekmu zbog ozljeda odigro prije više od godinu dana.
  • Krizy
    35.4k
    https://www.24sata.hr/sport/dinamo-dovodi-josipa-misica-vjerojatno-i-rafaela-camacha-722833

    Mišić, ako je zdrav, trebao bi biti odlična prinova.
    Kako su navalili na Sporting, ne bi me čudilo da uzmu i lijevog beka ganca jer ovi imaju 4 pa da nam uvale sportskom direktoru najlošijeg
  • Nolifer
    6.5k
    Da, samo da nebude novi Lešković, sve super, kad onda duga pauza zbog ozljeda...
  • Morales7
    184
    Dok ih ne vidim sa dresom ne vjerujem. Ako dođu Mišić bi mogao bit veliko pojačanje pogotovo ako izborimo prolaz u El, Camacho prinova. Treći igrač se ne spominje, možda iznenađenje neko
  • flexXy
    1.9k
    Transfer bomba, izgleda da je ono 3.neocekivano pojacanje Mario Cuze. Dobrodosao u Maksimir i puno srece u plavom dresu.
  • Smotanihaker
    592
    Sigurno su bili teški pregovori oko raskida posudbe. To mi se čini da od Portugalca ništa kada on dolazi.
  • mniokl
    254
    Očekivano.To je ta razina sposobnosti,dovesti igrača iz lokomotive kojeg si tamo poslao prije mjesec dana. :clap:
  • Crusades1986
    9.5k
    Ozbiljno? :lol:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ok, svaki put kad pomisliš dotakli su dno, ne može bit veći cirkus od ovoga što rade, oni ponovno iznenade. Znači da nisam ovisan dođe mi najradije da pošaljem i njih i Dinamu u 3 pm i ostavim se praćenje nogometa na neko vrijeme. (ali nemogu tako da mogu samo pizdit valjda...)
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ovo mi je uljepšalo dan.
  • flexXy
    1.9k
    Kad god bi Zoran Mamić usmeno dogovorio neke parametre, Sporting bi slao neke druge, posve drukčije. Ista je situacija bila i kod Camacha. On je također želio u Dinamo, kao i njegov otac, te zastupnik. Bila je usmeno dogovorena varijanta posudbe na dvije godine, ako ga Dinamo otkupi nakon godine dana, jedna je cijena, a nakon druge godine, neka druga.... Međutim, Sporting je tražio ekskluzivno pravo da ga mogu vratiti već idućeg ljeta, što Dinamu nije odgovaralo. Nisu u Maksimiru 'lajbeki' da razigravaju igrača za drugi klub.

    Olivari, ja ne mogu prestat umirat od smijeha na ovo. Ispada je Mamic neki direktorski mag kojeg svi pokusavaju zajebati vec 10.put ovaj prijelazni rok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.