• Orc123
    5.1k

    Ne bi ni ja to prihvatio ali budu....ja bih stavio 8 stranaca bez obzira na EU..
  • LaznjakProsineckog
    451
    Mislim da ce proljeće biti hendikep svaka tekma, imam osjecaj da smo duplo jaci od svih, gledao sam malo Rijeku i Hajduk danas, Rijeka je bolja od Hajduka, a mi od Rijeke x2, pa ti dalmoši i riječani jednostavno nemogu spojit 5 dodavanja u veznoj liniji, imat ćemo posjed protiv svake ekipe preko 60%, sad Hoxha, Petko, Kaneko i ostatak samo zabijat i bit konkretan, razvalit ćemo svakoga
  • i more je plavo
    891
    pod uticajem ove rasprave nam prodaješ laznjak ili stvarno to misliš ?
  • LaznjakProsineckog
    451
    Stvarno to mislim. Brekalo nam ni ne treba, prodao bi i tog Rukavinu radi atmosfere, sta ce nam nezadovoljan igrac. Premocni smo u odnosu na druge, pa taj Pasalic iz Rijeke, Kaneko je za njega Messi, Livaja ko vepar debel, presing u vezi ni jedni ni drugi nemogu napravit. Ostatak lige samo rasprodaje, Dinamo opet ostaje jedan jedini ozbiljan klub u HNL-u koji nastoji IGRAT nogomet, ne nabijat, izbijat itd. Doveo bi jos RB ili LB ako je moguće, i to je to.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Kaze Index da je Galaxy ponudio 2,5 milje za Rukavinu. Nekako vise njima vjerujem nego tovar.hru.
  • Izet Hajrović
    864
    tim više što je autor Stjepan Mati, on mi se čini kao ok novinar.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    A kao dolari su u pitanju. Ma to je barino maslo, ništa više. Ko će dat ponudu za malog koji misli da treba igrat više a ne želi posudbu. Još stari sa frenkom istom zadnjih 30 godina di mu se dlaka nije pomjerila osigurao 20 posto. Ma Mrs na tribinu do 2028 ili neko iskesira lovu a 20 posto neka si stave u novom klubu. Malo sutra će im bilo Ko to dozvolit
  • blue heart 72
    1.4k
    Mislim da je nakon ove inscenirane trakavice sa Brexom od strane Bare, sada pravo vrijeme da mu se da na znanje kako funkcioniraju stvari što se komunikacije, a i poslovanja tiče. Pa ako je frajer, neka se inati i plaća članke Lesiju i sličnima. Neka zna da i mi konja za utrku imamo
  • Ban
    698
    Mislim da se Bulata sustavno loše koristilo i da je njegova najsvjetlija budućnost uvijek bila na šestici. Možda bi i za njega bilo bolje da ode dalje, ali žao mi je što kod nas nije ispunio svoj potencijal. Cifra od 5-7m bi bila dobra, pod uvjetom da će se taj novac iskoristiti za nova pojačanja i da u taj iznos nije uračunat Borna Barišić. Platio bih Rangersima samo da ne moram Bornu Barišića gledati u Dinamu.
  • Kristijan992
    214
    Čitao sam malo danas Škote kaj pišu o Bulatu i dosta ga uspoređuju s Rakitićem u mlađim danima (dobar udarac, prekidi, box to box igrač, kao manu mu navode da nije nešto motoričan).

    A za Barišića se piše da mu Rangersi nude produženje ugovora, ali i da imaju upita od Leedsa i nekih iz Serije A tako da vjerujem da neće nama
  • serbus
    3.6k
    Zanimljivo da Bara treće ligaške igrače prodaje za 5+ u RB i Barcu a dinamovog "wunderkinda" ne može dalje od Amerike ni za 2 na kraju.
  • Facke
    2k


    Faye je u Barcu otisel za 1,5 miljuna €.
    Ni ovaj Klepija ili Klapija kak vec nebu isel za 5 miljuna € nikam. Na temelju cega?
  • serbus
    3.6k


    Ma znam ali se Bara tako reklamira kao veliki majstor pa ako je Rukavina takav talent kakvim ga pokazuje a dolazi iz dinama poznate škole gdje su igrale top klase kako je moguće da ne može donijeti ponudu barem jednaku onima koje kaže da dobija za svoje treće ligaške igrače ?
  • Time
    532
    Rijeka danas igrala pripremnu sa Sturmom u Čatežu.Gazibegovic igrao drugo poluvrijeme(60 min)...doslovno je u predgrađu Zagreba hmmm
  • Mihaljević
    8k
    Al' zato je Moharami u Tadžikistanu i da sad krene ne može ga se prodat do 15.1.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.