• Orc123
    5.2k
    napisao sam ti mozda 10 puta da bi bio korisniji i da nam takav profil igraca fali a ne da ih uspoređujem!
  • plavac173
    2.6k
    Nisam ni rekao da ih usporedjujes vec si meni rekao da nekoga usporedjujem a nisam.
    Nemamo ni igraca kao Marca Pasalica pa nebi imao di igrat :razz:
  • rioda
    2.6k
    Uvjeren sam da ponuda iz MLS-a, bar s takvom cifrom ne postoji. Više mi liči na pritisak prema Dinamu jer će u medijima ispasti da su imali na stolu 6 milijuna eura, nisu htjeli uzeti, a i dalje će im i dalje sjediti na klupi. Dobre medijske kampanje vodi šiptar.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Ne prodajes kojeg hoces nego onog za kog imas ponudu.
  • Nogo
    1.3k
    Iako je doveo Kosovara, Dinamo je želio i Brekala, što je jasno komunicirao prema njegovom taboru. Jakirović je želio imati dva ozbiljna lijeva krila za nastavak borbe za naslov, a Dinamo je čekao odgovor. I čekao. I čekao... Ni Fiorentina se Dinamu nije javila, ni igračevi agenti.

    Čitava se priča mogla razvlačiti još tjednima, ali Dinamo to nije želio. Stav kluba bio je da nitko, pa ni Josip Brekalo, nije iznad kluba i u Maksimiru su zaključili da je njihova želja za igračevim dolaskom puno veća nego njegova. Budući da i dalje nije dolazio nikakav odgovor, Dinamo je presjekao i odustao od posla.


    Tjeraj njega i zalazinka dalje od svetinje. Što se mene tiče neka propadne u Turskoj i završi u Bosni.
  • emilperska
    3.2k
    Moramo dovest jos jedno lijevo krilo ili jedno univerzalno. Ovo je i dalje pretanko, odnosno ne garantira nista osim sekiranja i trganja zivaca. Iako sam optimisticniji nego na ljeto.
    Cak mi ni Yakir nije toliko mrzak kad vidim Petkovica da grize travu na treningu..
  • NitkoBitan
    12.4k
    i u Maksimiru su zaključili da je njihova želja za igračevim dolaskom puno veća nego njegova.Nogo

    Vise Brekalo treba Dinamo nego Dinamo njega, a to bu se shvatilo vec krajem ove sezone.
  • Praskaton
    1.8k
    Sve da nije doveden niti jedan igrac ocekivao bi u ovoj polusezoni puno bolju igru i rezultate.Jednostavno na jesen je bilo toliko igraca s losom formom da je to bilo nedopustivo.
    Prijelazni rok je za sad ok,po meni imamo dovoljan broj kvalitetnih igraca koji mogu radit razliku i nema opravdanja za neuspjeh.Dovedena su dva igraca na kriticnim pozicijama po zelji trenera.Eventualno ako prodamo Bulata il Mohu reagirat.
  • Teofil Kateran
    876
    Mislim da nema potrebe da plačemo za Brekalom, ima još puno vremena u ovom prijelaznom roku, a iako je teško očekivati da ćemo dobit još neko pojačanje, ja vjerujem da hoćemo, možda i 2 (lijevo krilo i desni bek). Jednostavno, mislim da su u upravi shvatili da ako ne osvojimo puno gubimo, pola sezona je prošlo, njih je isto stislo da će im džepovi bit manje popunjeni, tako da mislim da će se tražit još igrača sad.
  • Izet Hajrović
    932
    Za one koji se pitaju što je s posudbom Kačavende, Ničota kaže da smo produljili posudbu do siječnja 2025. pa ćemo onda odlučiti hoćemo li ga otkupiti.

    Izvor: https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/stojkovic-se-u-momcad-vraca-u-ozujku-kacavenda-pauzira-do-kraja-sezone/123979
  • Orc123
    5.2k
    Insajderi, dal se trazi zamjena za Brekala ili?
  • Jurki
    8.8k
    Vise Brekalo treba Dinamo nego Dinamo njega, a to bu se shvatilo vec krajem ove sezone.NitkoBitan

    Pocet ce to shvacati kad Dalic objavi popis.. a bit ce mu kristalno jasno kad ce u pevec po novi televizor da ima na cemu gledati Euro.
  • Laugreano
    1.3k
    Nisam insajder i neznam, ali bi volio da dovedu Yuya Asano. Moze dobro odigrat sve 3 ofenzivne pozicije
  • Taćini Serhio
    300
    Ne znam stvarno šta ima Brekalo u glavi, ali ako se boji konkurencije u vidu dečka iz Slaven Belupa, onda neka slobodno potraži angažman u Saudijskoj Arabiji jer definitivno nije za ozbiljan nogomet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.