• Zagi
    5.2k
    Sobzirom kaj je napravio od generacije 03, potpuno ti vjerujem.

    Nemam pojma kaj je sad ali prije ili kad je dobio otkaz, priča je išla kak je on najtrofejniji trener u našem sustavu (ok, činjenica, juniori) i da zna sve mlade igrače od Konavla do Sv. Marina.

    Ne znam, jedva sam dočekao da ga ne gledam na klupi juniora.

    Takva ekipa ne dobije pravi otkaz. Uhljeb je prekvalitetan.
  • Eduardo
    17.6k
    U slučaju da je ovo istina to uopće ne zvuči loše. Dapače, s obzirom na Pjacino stanje proteklih sezona ovo mi izgleda kao mudar i oprezan potez. Mogli bi na zimu ozbiljno tržiti i na kraju složiti zanimljivu ekipu za KO Konferencije i novu sezonu za pohod na LP.

    Iako je Sergej Jakirović želio Pjacu, klub je odlučio da je trenutačno bolja varijanta forsirati mlađe igrače na toj poziciji. Pjaca će za to vrijeme formu ganjati u Rijeci, ugovor ima do ljeta 2026. godine, a u ugovoru, kako doznajemo, ima odštetnu klauzulu od oko milijun i pol eura koja Dinamu neće biti problem ako Pjaca na Rujevici eksplodira.

    Nije tajna da je Dinamo njegov klub i da ga u Maksimiru prate. No ovog ljeta je bio loš trenutak za njegov povratak, što ne znači da se situacija u budućnosti neće promijeniti. Što se financija tiče, Pjaca u Dinamu ne bi imao veliku plaću, već ugovor u gabaritima prve momčadi i tu problema u pregovorima ne bi bilo.
  • vjeko1701
    5.9k
    I baš kako sam pisao, ako u Rijeci pokaže kontinuitet, ovih milijun i pol nije puno za platiti a dotle ti se profiliraju mladi.
  • marcio amoroso
    32.5k
    I on bi kao Drmić ubrzo mogao biti Juda :rofl:
  • DiddyGuela
    971


    Gavrnovic,Ristovski,Drmić,Jakirović. Sve su to bivsi heroji a sada Jude.
    Rijecani mi se gade vise od tovara. Oni su jedna totalno druga dimenzija seljavštine.
    Od atmosfere na Gnojevici, zvizdanja Arijanu na oprostaju, Miskovica, pakta sa Mamićem... fuj.
  • NORTE
    9.3k
    Ne bi bilo isto jer je ime stvorio u dinamu i otišao u Juventus u velikom transferu.
    Oni imaju sreće što im je uopće došao takav igrač.
  • OsamŠest
    2.6k
    Ako je netko voljan javit Antoniu Marinu da vrlo brzo mijenja broj. :smile:
  • sanjinlego
    2k
    Kontaktiran Bukvić! Želi ga i Hajduk. Prema zadnjim informacijama ima ponudu i Osijeka za novi ugovor, ali ako ne pristane ide na prodaju!
  • Zagi
    5.2k
    To bi već bio posao.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Odakle Hajduku para? Pa Zapera su uzeli na milion rata
  • Nino Bule
    11.6k

    Pa prodat ce vuskovica, nesto novaca ce imat
  • NitkoBitan
    12.3k
    Bukvic iduce ljeto ulazi u zadnju godinu ugovora. Ukoliko ne potpise novi za njega mogu dobit max 2-3 milje.
  • Mihaljević
    8.2k
    To bi bio posao , on je najbolje desno krilo HNL-a po meni. Al' sa obzirom ko je insajder , ne treba se odma hvatati.
  • sanjinlego
    2k
    Može se desiti da kupimo Bukvića (zima), ali da ostane na posudbi u Osijeku do kraja sezone. Jedna od opcija!
  • Georg Koch
    3.7k
    ukoliko NE POTPISE 2-3 miliona?
    Pa koliko ce dobiti AKO POTPISE po tome? 7-9?
    Sta vam je ljudi, nije Bale u najboljim danima, kakva 2-3m.ako ne potpise.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.