• Vučko53
    177

    Pa majstore, evo npr Uremovic i Pjaca su za nase linije kakve su trenutacno, prakticki pa kapitalci, a obojica ce igrati samo HNL.
  • Juznjak
    3.1k

    Oni mogu igrat za Dinamo ali su jako daleko od kapitalaca.
  • Crni86
    1.3k
    ti ona objasni dvojici trenera koji su bivsi nogometas i imaju polozenu trenersku skolu da si ti pametniji od njih i da je Emreli spic.
  • Captain America
    14.6k
    Jel neko može zaljepit članak za tog lika iz Macambija?PlavaSlavonija86d

    Premium s 24 sata pa ne nalaziš. Ili je tu linkan ili sam vidio na Instagramu.
  • Juznjak
    3.1k

    Ako ćemo se ovako razgovarat onda ovaj forum nema smisla jer nitko od nas nema jaču nogometnu inteligenciju od ljudi koji se cijeli život bave nogometom. A možemo i okrenut stvari i reći da su onda baš naši treneri pametniji od svih do sad u Emrelijevoj karijeri jer su jedino oni njega odlučili stavljat na krilo a kod svih ostalih je igrao napadača.
  • Mihaljević
    8.4k
    Svi pišu Tolića dali , Jankovića dali ovo ono ... A niko da piše o Dilaveru , čovjek je prošle godine u ovo vrijeme odradio u playoff LP bez ikakvog problema protiv Boda (Bez neke prevelike minutaže prije) , ja vam kažem Dilaver bi trenutno u Dinamu igrao prvih 11 bez problema.
  • Crni86
    1.3k
    ja ti kazem da ga trener ne vidi kao spicu i da se zato trazi jos jedan napadac. Sa tim da po meni Emreli sa svojim stavom di nije igro vec kod vise trenera uopce nije igrac za dinamo vec je u rangu marina menala i slicnih… Jakir zeli fizicki mocnu i ubojitu spicu koju bi se uparilo sa Petkom u Hnlu i to se vec pisalo ovdje te zato tolko i skacu oko tog Miereza.
  • hardek
    1.5k
    Ljubo-Perić-Ristovski-Moha ili Miha-Dilaver-Ktc-Risto ova druga opcija mi sigurno zvuči bolje
  • Crni86
    1.3k
    plus dilaverov karakter koji svakako nebi dopustio onakve poraze protiv aeka, sparte i hajduka. Nikad necu zaboravit kak je primio onog lika cini mi se iz Astane i krenuo urlat na njega hahaha
  • Juznjak
    3.1k

    Shvaćam ja što mi ti govoriš i ja se slažem da nam to treba, pogotovo ako trener ima takvu viziju, ali moraš se složit da nam je puno puno veći prioritet dovest stopera i veznjaka.
  • Marcinko
    330
    zašto bi oni njega pustili, nekako mi je teško zamisliti da mi nekom najboljeg igrača uzmemo.
  • Crni86
    1.3k
    pa to sam i napisao u postovima prije
  • Marcinko
    330
    Dilaver bi bio dobar sa stanovišta energije u svlačionici, a Tolić i Janković nisu puno bolji od Marina i Špikića ako su uopće bolji. Mi s ovakvom ekipom moramo biti strogo disciplinirani i taktički savršeno posloženi ako mislimo pobjeđivati u jačim utkamica, izgubili smo dosta igrača koji mogu samo na konto kvalitete pobjeđivati utakmice.
  • Mihaljević
    8.4k
    Ipak sam za promjene , trebamo graditi momčad ako sad npr. vratimo Dilavera/Thea opet ćemo nagodinu tražit druga rješenja... Günter, nadam se da je on taj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.