• OsamŠest
    2.6k


    Ovo je špica. Njima je nakon odlaska Sinisterre rupa na lijevom krilu koju je prošle godine krpao Idrissi na posudbi iz Seville.
  • Orc123
    5.2k
    Znaci ovog od 6m po tm iste godine ko ivanusec platili 9m eura, a nama za Ivanuseca koji vrijedi 12m po tm i A rep. Hrv nude 8,5m eura ....daj nek se teraju u 3 krasne!
    Sta je s Titrauijem? Insjderi? Vec dolazi 3tj i nikako da dodje...jel ima tko neku konkretnu info ili ne? Ovaj Nicota najavio danas potpis? Dalje nikakve info.....svi govore od SN na dalje da dolazi dolazi, u sljedecih par dana....ovo je smijesno vise...jel dolazi ili ne? Ako ne bude predstavljen do petka onda treba to konacno prekriziti vise jer nema smisla...
  • OsamŠest
    2.6k


    On je desno krilo i desetka. Na pripremama im je također igrao te dvije pozicije. Lijevo su tanki..

    Moguće da će kemijat s njim ili Jahanbakhshom, al Ivanušec im je baš prioritet ovo ljeto.
  • Common Sense
    511
    Zadnje što sam ja čuo oko alžirca je da je potpisan predugovor i da se čeka dokumentacija kako bi dobio vizu za boravak i rad u RH. A što se Gvardiolovog transfera tiče, Dinamo dobiva 20% od profita, a ne od ukupne vrijednostri transfera.
  • Orc123
    5.2k

    Vizu je dobio, po svim Medijima jos prije par dana...ja mislim da definitivno bi morao biti predstavljen do petka....ako dolazi...
  • Common Sense
    511
    Kod nogometaša je specifično to što se prema pravilima naše porezne uprave se oni vode kao obrtnici koji "iznajmljuju" svoje usluge klubu za kojeg igraju, i onda ispostavljaju svoju fakturu klubu za izvršene usluge. Za sve to potrebno je ishoditi dosta opsežnu dokumentaciju. Zadnje što sam čuo (prošli tjedan) je da kompletna dokumentacija nije gotova.
  • Mihaljević
    8.2k
    Jbg, osvojili su Erdevisu imaju para sigurno... Lako ćemo mi za Titraouija , on je prinova... Mene brine to što se nikakvi kapitalci ne spominju sa nama već 2-3 tjedna... (Računam samo pouzdane izvore ne drm sajtove za Kamaru , Columabatta itd ...)
  • Šteco
    530

    Otvaraj šampanjac
  • scooniepenn
    1.9k

    Meni je prioritet do 50-te imati 10 milja u nekretninama, dionicama i u fondovima. Sad je li to bas do kraja realno mozemo razgovarati. Meni je taj Feyenoord bas ono smijesan, skoro kao ovi Turci. Nadam se da je Simicu i Upravi ovo najbolja potvrda da ih otkace i kazu nemate para za Luku, trazite dalje. Clanovi A reprezentacije Hrvatske, cak trenutno prvih 11 sto je Luka, davno su prerasli odlaske u Feyenoord. Luka je igrac za ozbiljne klubove Liga Petice (u Portugalu jedino Benfica i Porto) te vodece francuske klubove, to je pocetak i kraj price. Sve ostalo su gluposti.
  • OsamŠest
    2.6k

    Slažem se svakako. Međutim, isto je upitno postoje li interesi same kreme koju navodiš.

    Mislim da tu zapravo jedan skroz drugi faktor igra ulogu, a to je Lukino zasićenje. Ovdje je napravio maksimum i po pitanju ekipe i po pitanju individualnog napretka. Možda malo i škica te svoje vršnjake s kojima je igrao i ima želju iskusit to sve vani..
  • Common Sense
    511
    Nizozemska je sada 5. liga po jačini u europi, ispred francuske i portugala. Top klubovi plaćaju velike odštete, ali za top igrače koji su se dokazali u jakim ligama (jupiler liga, erdevisie, liga portugal i slično). HNL ne smatraju ozbiljnom ligom i ne mogu opravdati neko veće ulaganje za igrača koji igra u HNL-u, osim ako se radi o vrhunskom talentu. Bara je u jednom podcastu pričao dosta detaljno o tome.
  • scooniepenn
    1.9k

    Ako ne postoji interes kreme to je OK, no u tom slucaju su dvije opcije. Dokazivati se dalje pa ce prava ponuda doci ili ici u klub ranga Feyenoorda jer si zabrijao da ti je to iskorak, ali onda klub ima pravo biti adekvatno obestecen, a ne da te pusta za smijesne novce.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    hvala kurcu samo da ga ne gledam, panjinjo, ni tamo n će igrati zalizanko
  • scooniepenn
    1.9k

    Jedno je UEFA-in koeficijent, a drugo objektivna snaga Lige. Uzmi prvih 10 klubova u Francuskoj i prvih 10 u Nizozemskoj i mislim da je dosta jasno koja je liga jaca. Mozemo razgovarati o podjednakosti portugalske i nizozemske, ali usporedbe s francuskom ligom bas i nisu realne. Dinamo nije HNL, a to sto klubovi ne valoriziraju dovoljno Dinamo ne znaci da taj isti Dinamo ako mu ne gori mora prodavati ispod cijene. Dinamovi reprezentativci su dokazani na puno visim razinama nego je to nizozemska liga, Liga prvaka, Svjetsko i Europsko prvenstvo, Liga nacija. U krajnju ruku ako Mudryk moze otici iz ukrajinske lige onda je sve dalje deplasirano opravdavati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.