• Dinamosaur
    986
    ostavio bi ga za rotaciju al ne na beku nego na krilu. Ono kad ekipu ne mozes probit sat vremena pa pero bombardero ulazi da im uputi koju dalekometnu
  • Zagi
    5.2k
    Upravo je na liječničkom igrač sličnih kvaliteta.
  • xyz
    840
    Ni Stojković ni Kačavenda trenutno ne mogu u istu rečenicu s Ivanušecom. Hoće li ikada moći ovisi o njima... Ivanušec je bio naš najbolj igrač na proljeće i dvije lošije utakmice mu se ne trebaju uzimati kao grijeh. Ja se nadam da će ostati i uhvatiti formu da opet dominira u hnl-u.
  • Dinamosaur
    986
    koji to? milijun ih je..
  • Rizvo
    22


    Bježat od takvih kao šfo je Pjaca,Brekalo...

    Kad se pjaci nudilo...tad je druge izabrao...ćao đaci...
  • Zagi
    5.2k
    Kaneko će terorizirati HNL bekove u duplom bloku.
  • NitkoBitan
    12.4k
    Kaj se tice Pjace imamo stvarno dobrih iskustva sa igracima sklonim ozljedama :monkey:
  • Keyser Soze
    8.2k
    Zar nije receno da nista od Pjace
  • CastAway1986
    853
    Pjaca nam ne treba!!Ako se ciljalo na neke povratnike trebalo je Badelja uzet ili Benkovica jer da ga jebes nije gori od Francuza!
  • Benito
    598
    Sad je Ivanušec došao na red za hračkanje nakon dvije slabije utakmice, do prije mjesec i pol je izmislio nogomet za Oršu po nekima
  • Šteco
    530

    Prema ovima, danas je potpisan 4-godišnji ugovor, a sutra će zatražiti vizu. Tri potpisa u jednom danu. Ajmo to samo službeno da bude objavljeno
  • Dinamosaur
    986
    neka, nadao sam se da ce i ranije sletit. Ako nista drugo -trebali bi se poboljsat i nasi jer ce morati jace gristi. Sad izgledaju kao da su malo upali u komfor zonu
  • xavier
    11.1k


    Baš komentiram na drugom mjestu...jučer sam na Zoni saznao da Livaković "nije loš, ali nije ni nešto posebno i bolje nek ide". Danas vidim da je Ivanušec "prosjek i bolje nam je bez njega"...sve logično :vomit:
  • Benito
    598


    To za Livija je i više nego žalosno...
  • Droljo
    5.1k
    Meni je bilo čudno dizanje ivanušeca u nebesa nakon dobre polusezone hnl-a i kao ne treba nam orša. I tad sam govorio da ivanušec mora još žganaca pojest i odlučiti koju jaku europsku tekmu da bi stao u istu rečenicu sa oršom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.