• Nino Bule
    11.6k
    Nadam se 10 milja za ivanuseca, mislio sam da moze jos napredovat i zadrzat formu iz proljeca i imat par jacih europskih nastupa, ali on je opet krenuo s losijom formom, u dvije utakmice s hajdukom sveukupno među nasa dva/tri najlosija igraca
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Jedna možda kontroverzna, ali možda je bolje da Ivanušec ode. Mislim da ako ostane da će opet biti košmar u glavi i neće igrat kako treba. A možemo ga sad solidno unovčit. Sad jesam li u krivu ili ne, ne znam.
  • Droljo
    5.1k
    Samo ću reći da je oršić za ivanušeca doktor nogometa. Krivo smo izabrali
  • dinon7
    469
    Da budem potpuno iskren, Ivanusec po meni nikad nije opravdao hype koji se dizao oko njega. Po meni je ostao veliki dužnik Dinamu i navijačima. Pogotovo zadnjih godinu dana
  • Captain America
    14k
    Nakon ovakva 2 sramotna nastupa mi nije bilo ni najmanje žao što sam prije par dana saznao da su pregovori u odmakloj fazi. Baš se vidi razlika u mentalitetu Šutala, Livija i Petka s Ivanušecom. Oko sve četvorice se motaju razni klubovi. Prva trojica i dalje ginu i ponašaju se kao da će ovdje bit još par godina, a na Ivanušecu se vidi da jedva čeka otići. Široko mu polje, ovakve amplitude će mu samo Dinamo tolerirati. Možda nas i uprava iznenadi s još jednim krilom...
  • CastAway1986
    853
    Da imao je dva nastupa lošija na početku sezone Al isto tako za mene je uvijek bio i biće bolji igrač od previše ishvaljenog Majera!! Drugi dio sezone je bio najbolji igrač HNL-A to se ne smije zaboraviti!!Ako baš je izgubio svu motivaciju ovdje onda nek mu je sretno!!
  • criticus
    1.3k
    Možda nas i uprava iznenadi s još jednim krilom...Captain America

    Ako Bišćan nastavi sa praksom iz U21 to krilo je ovaj Ukrajinac.
  • NitkoBitan
    12.4k
    Ja bi zadrzao Ivanuseca barem do zime, nemremo odmah ubacit Stojkovica u vatru. Kad je poslozen u glavi Ivanusec nam je top, valjda mu je ovaj poraz od tovara bio hladan tus.
  • Zagi
    5.2k
    Dobro dajte najte, pa Orša je redovito svake sezone bio najgori igrač na terenu prvih 4-5 tekmi nakon priprema pa bi poslije eksplodirao.
  • Laugreano
    1.3k
    Meni se cini da ce to biti Stojkovic i Pjaca
  • Lynx17
    2.6k
    Ivanusec povezan sa Feyenoord, OM, i jos neki.

    Mozda Rennes proda Majer i dovede Ivanuseca.
  • Jaro
    5.7k
    Ivanusec proslih 6 mjeseci je daaaaaleko najigrac HNLa unazad ohohoho... problem je sto je to nazalost iznimka bila...
  • San Lorenzo
    11.8k
    Neznam koja korist od Pjace, nije za krilo, nemože igrati presing na centarforu...prije cca tri godine imao opciju povratka, pa odabrao Anderlecht kao pravu stepenicu za oživljavanje karijere, a meni je puna kapa likova koji se sjete da su Dinamovci tek kad iscrpe sve inozemne opcije...kao što se Ćorluka htio vratit nakon epizode u Lokomotivu...ajde...sva sreća da više ne ovisimo o takvima.
  • Infinity
    15.3k
    Ne znam tko je ludji, vi sto ste u dva dana napisali 40 stranica ili ja koji dva dana nisam bio bas prisutan, pa sam sad procitao svih 40 :lol:

    Drago mi je da su konacno dosli igraci na pozicijama na kojima nam gori. Nadam se da ce se pokazati pojacanjima.

    Netko napisa da je narkoman dobio dozu, ali ce traziti jos :rofl: Hoce. Sad kad bi trebalo da imamo startnih 11, nadam se da cemo dobiti jos par igraca koji ce malo zaostriti konkurenciju i pruziti nam toliko zeljenu sirinu. Necu za njima plakati kao za bekom i krilom, mogu ih strpljivo cekati.

    Sto se tice Pere. Ako je ukrajinac konacno rjesenje, ne znam zasto Pero ne bi ostao za rotaciju, ako je on za tu opciju i ako mu placa nije malo prevelika za rotacijskog igraca. Ne mozemo ostati na jednom lijevom beku i uzdati se da ce ga po potrebi mijenjati igrac koji takodjer igra u prvih 11.
  • Ali
    1.9k

    Neznam od kuda ste progutali ove fore da Ivanušec nije motiviran ???
    Odličan dečko, šuti i trpi, činjenica da ga se gura na krilo, a on je vezni igrač. Po mom mišljenju najbliži Kovačiću po stilu.
    To da nije motiviran se vidjelo kad lupa glavom u stativu i grize se radi glupog gola iz kornera prošli petak.
    A Luka Stojković mora pojest još puno žganaca da može sa imenjakom u istu rečenicu. Ne kažem da neće jednog dana ga dostići ili prestići, alo danas su kilometrima udaljeni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.