• Facke
    2k


    a kaj bume znjim? Imal je previse ozljeda. Nit je za krile, niti za napad. Trom je, spor, nema brzine i nije za Dinamo. Ozljede su ga unistile. Po meni je jedva za te da igra HNL. Za europska natecanja je pre slab.
  • Ivdzo11
    3k
    Ne znam koliko nam je on od pomoci trenutno, prinova, istrpit ga ovu sezonu kao igraca s klupe i poneki start u HNL-u.... Mozda moze povratiti dobre igree i bit joker s klupe, ali trenutno u njemu msm nitko ne vidi pojacanje
  • DiddyGuela
    957
    Ne znam, nisam ga previse pratio nakon prve ozljede koljena (imao ih je dvije).

    Inace sam skeptican u vezi povratnika u Dinamo.
  • Captain America
    14k
    Trom je, spor, nema brzine i nije za Dinamo.Facke

    Za ove što imamo na klupi je zvijer da igra s jednom nogom. Odradio je 20ak utakmica u Serie A u obje zadnje sezone i kao takav ako dolazi za rotaciju je dobrodošlo pojačanje.
  • OsamŠest
    2.6k

    Ne želim se nadjebavat s drugima, al pišu se gluposti i ponižava se lik koji će radit razliku u svakom dodiru na terenu čim (ako) dođe.

    O njegovoj klasi i znanju neću uopće pričat, a ove sumnje zbog ranijih ozljede.. Možda je bolje da odma prekine karijeru onda?

    HNL sigurno nije liga gdje je opterećenje na zavidnoj razini..
  • Facke
    2k


    ja sam dosta utakmica pogledal Serie A. Nije pojacanje a bogme nije ni zver za nase igrace s klupe.
    Ak dojde bus videl kaj mislim. Nije ni 5 % onuga kaj je nekad bil.
  • superSantos
    2.6k
    Ide li ko dočekat Japanca večeras na aerodrom?
  • Captain America
    14k
    ove sumnje zbog ranijih ozljedeOsamŠest

    Josip Drmić je prešao igricu u HNLu kad je došao u Rijeku s možda i gorim zdravstvenim kartonom. Krovinović kakav je da je, ipak je u Hajduku ključni igrač nakon majmunčeta. Ljudi misle da je ovo Premier League, a ne HNL. I lani je Pjaca htio doći za rotaciju, sumnjam da ga Šimić sad vidi kao nasljednika Ivanušeca.
  • LovroZG
    1.3k
    Izgleda je prica sa Pjacom ozbiljna?
    Index prenosi kako smo u ozbiljnim pregovorima.
    DiddyGuela



    Znači, izvor je "more unreliable than reliable", al Index odma nakon članka i tweeta ide sa "ozbiljnim pregovorima".
  • Nino Bule
    11.5k
    Ide li ko dočekat Japanca večeras na aerodrom?superSantos

    Ima ih tu par koji su u napasti da ga docekaju, strpaju u gepek i iskrcaju u ured maksimirske 128 da potpise
  • Orc123
    5.1k
    Satriana su tu neki sprdali jer je zabio samo 2 gola u 35 utakmica a bio je suigrac Pjace koji je imao 17 utakmica i 0 golava...a zadnji gol zabio prije godinu i osam mjeseci. Zdrastveni karton mu je takav kakav je i ima 28g....Satriano ima 22npr.....mote doci ko 2/3 napadac jer krilo vise nije i za placu od 200-300tis max.....
  • OsamŠest
    2.6k
    Ima ih tu par koji su u napasti da ga docekaju, strpaju u gepek i iskrcaju u ured maksimirske 128 da potpiseNino Bule

    Ak Anderlecht jebe, zakaj i ja kao otmičar ne bi zatražio neku lovu prije nego ga dostavim?
  • Zagi
    5.1k
    Koju poziciju on igra u zadnje vrijeme uopče?
  • OsamŠest
    2.6k

    Ja ga vidim u špici ili polu špici.
    A ako ode Ivanušec, može opet lijevo. Jer ako je Ukrajinac ofenzivnije orijentiran, Pjaca može ulazit kao drugi napadač ili neka polu špica, a Ristovski ostat kao treći iza.. Puno je varijacija. Ak se Marko nudi, po mom mišljenju ga treba uzet.
  • CastAway1986
    853
    Pjaca sumnjam da ce doci a i sumnjam da bi bio pojačanje! Mi svoje igrače ne trebamo za mal novac svaki dan se šokiram koliko neki klubovi pretplacuju neke igrače evo danas neki napadač Sturma, Emanuel Emegha zabio lani za Sturm 9 golova u ligi prešao u Strasbourg za 13M!!I sad bi mi trebali Feyenoord dat Ivanuseca za nikakve novce pa nismo toliko ludi valjda
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.