• Lynx17
    2.6k
    ovo mi se cini realnije nego Ivanusec u Feyenoord.
  • Patak
    2.2k
    Sad si mislim da kad je Perić rekao prije utakmice da ga nešto zateže i ne može, Boško isto tako već neko vrijeme nikako da se riješi ozljede, Bišćan u tom trenutku nije htio krenuti sa Bernauerom već je uz Šutala stavio Ristovskog na stopera. Kaj onda Bernauer nije ni druga opcija nego neka tek treća?!?
  • Bosskovitz
    7.5k
    Koliko god prijelazni rok bio loš, mislim da ga se još uvijek da ispraviti. — dinamo vitez

    Rijetko komentiram na ovoj temi zbog toksične količine defetizma, ali što je toliko loše oko ovog prijelaznog roka da se, eto, mozda moze ispraviti? Osim kaj ponešto kasnimo s nekim dolascima, a i to možda jer najbitniji su nam playoff i skupina? Nitko bitan nije otišao, očito se radi na igračima koji po svemu sudeći izgledaju kao pojačanja, a prijelazni rok traje još mjesec i pol - punih 47 dana.

    Propustili smo radi natezanja dovesti neke ozbiljne igrače koji su nam bili 'pred nosom' (Beljo/Brekalo/Frigan/Oršić/Faye) — dinamo vitez

    Nismo nikog od njih propustili zbog natezanja i nisu nam bili pred nosom: Beljo je otišao još u prošlom prijelaznom roku i Osijek ga nije htio prodati nama, Brekalo uz to što mu je Fiorentina ponudila duplo veću plaću od one koju bismo mi mogli - on naprosto nije htio doći u Dinamo i to nije ni skrivao, Rijeka je za Frigana dobila 100% veću ponudu od naše i mislim da nitko ovdje ne smatra da je trebalo iskeširati 6 milijuna eura za njega, Oršić je bio preskup i imamo odlično pokrivenu njegovu poziciju, a Faye nikad nije ni bio realna opcija u kontekstu Dinama.

    neki s kojima smo bili u pregovorima su propali (Ukrajinac/Tunižanin/Vipotnik) — dinamo vitez

    Ne znam od kud ti da je Ukrajinac propao, osim iz napisa jednog medija koji njje ni znao za taj transfer dok čovjek nije došao u Zagreb, a i oni nisu rekli da je propalo nebo da je Anderlecht navodno povisio zahtjev? Jedino kaj je propalo oko Tunižanina i Vipotnika je to kaj su informacije izašle u javnost. Dam ruku u vatru da je barem još 20-ak igrača jednako “propalo” ovog prijelaznog roka - samo mediji nisu saznali za njih. To je mercato: pregovara se, nudi i interesira za desetke igrača istovremeno i velika većina njih neće doći kod nas a da nikad za to nećemo saznati.

    Nemojte biti toliki negativci.
  • Sajla
    3.5k
    uz Šutala stavio Ristovskog na stoperaPatak

    Rile se već dokazao u čuvanju Livaje, ja sam baš i očekivao da će to igrati. Novog igrača tipa Bernauer prije očekujem protiv Istre, Gorice, Rudeša, a ne na otvaranju lige s Hajdukom. Duga je sezona. Da 3 od 4 reprezentativca nisu imali blackout u presudnim momentima ne bi o ovome pričali
  • Dinaminjo
    513


    Samo nam jos fali strajk kontrolora
  • dinon7
    456
    xgdthqy0yfcqar3o.png
    Tko tu koga
  • Orc123
    5.1k
    To nisu prave karte nego napravljene, ali pricao sam sa njegovim fanom koji je jucer pricao s njim i potvrdio je da mu je rekao da danas leti za HR. I slikao se sa njime za oprostaj... Onda valjda je tako....po svemu on bi tek navecer oko 23h trebao doc jer mislim da ide iz Tokiya u DE pa onda za HR....jedno 18h .....
  • San Lorenzo
    11.7k
    Koliko je vremena prošlo od finiširanja transfera do njegovog dolaska u Zagreb, ne da je mogao naučit hrvatski, nego je mogao svladati i Fackeov dijalekt.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Hrvatski još možda, ali ovo drugo ni ja još nisam uspio pohvatati. :rofl:
  • emilperska
    3.1k

    Svaka cast na trudu
  • Facke
    2k


    :lol: Fala na lepi reci hahaha :lol:
  • mali M
    3.5k
    Da malo previše mudrujemo oko "6 obrambenog" a Perić i Boško su stakleni, Joža je na izlaznim vratima... Nije on bezveze dopeljan. I da Rile je specijalac za Livaju i znao sam 1/1 da će igrati stopera na Livaju.. to je tak
  • Rex Ramae
    2.5k
    po svemu on bi tek navecer oko 23h trebao doc jer mislim da ide iz Tokiya u DE pa onda za HR....jedno 18hOrc123

    https://www.flightradar24.com/data/flights/lh717#3142cd57

    Nadam se da je u ovom, trenutno iznad Crnog mora, a večeras u 22:05 kreće let iz Frankfura za Zagreb.
  • DiddyGuela
    957
    Izgleda je prica sa Pjacom ozbiljna?
    Index prenosi kako smo u ozbiljnim pregovorima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.