• OsamŠest
    2.6k
    Štefulj i Bočkaj su i dalje u Dinamu, tak da ne vidim čemu panika. I Ljubičić je tu..
  • deda
    28k
    Rasprava koja je uzrokovala nesporazum je obrisana, a forumaši odbanirani. Svejedno birajte malo riječi nije ni nama u moderaturi lako, ne želimo da se pretvorimo baš u buvlju pijacu.
  • xyz
    840
    Dok sam prvi put cuo za moguci transfer ukrajinca naravno da sam prvo otvorio njegov profil na transfermarktu. I bio sam odusevljen! Vrijednost 4 miljuna eura, koja raste, a ak vrijednost na transfermarktu raste onda znaci da je imao dobru sezonu u prvaku ukrajine. Standardni igrac lige prvaka i povremeni reprezentativac ukrajine i to u najboljim godinama! Onda vidim da je odšteta 800k eura, mislio sam da bude onda sigurno veca placa ali negdje je pisalo da mu je placa 350k eura. Da mi netko ponudi takav tip profil igraca s takvom placom uzeo bih ga i platio ak treba i 2.5 miljuna eura taman i da nije lijevi bek. A on je i lijevi bek!! Pozicija koja je Dinamu rak rana vec puno godina unatrag. S njim vrlo vjerojatno dugorocnije rjesavas taj problem (valjda se nece dogoditi jos jedan Moubandje?!!!). Ak se mene pita dati belgijancima tih 1 milju eura vise i dovidenja, ovo bude za mene prvi veliki minus novoj upravi ak stvarno propadne jos i ovaj transfer...bbb medimurje

    Mi oko situacije s ukrajincem ne znamo ništa. Što je bilo dogovoreno, a što nije? Zašto je obavio liječnički kad transfer nije dogovoren? Koje su cifre u pitanju? Velika je vjerojatnost da bi bio pojačanje, ali to se nikada ne može sa sigurnošću tvrditi. Isto tako, ne treba dozvoliti da te netko pravi budalom i ucjenjuje sad bi ovako pa sad bi onako. Ono što zabrinjava je to da se nama ovaj prijelazni rok slične situacije događaju jedna za drugom i to je frustrirajuće. Pravo je pitanje zašto je to tako? U svim ovim poslovima su s jedne strane isti ljudi, a sa druge različiti. E sada, da li su stvarno svi ostali tako nepouzdani ili je problem u ovoj našoj strani koja je neodlučna što bi i kako bi?
  • ZGBhoy
    1.7k
    Razumijem, al meni se čini da se ove godine pravi još veća panika nego inače
  • Droljo
    5.1k
    Rasprava koja je uzrokovala nesporazum je obrisana, a forumaši odbanirani. Svejedno birajte malo riječi nije ni nama u moderaturi lako, ne želimo da se pretvorimo baš u buvlju pijacu.deda

    Uhh. Dobro je. Upecam se na post iznad, bacim foru i baaam! tri dana ban. Odma mi prediktor pao na pamet :lol:
  • Armagedon13
    958
    Cadiz je uzeo Brazilca sa opcijom obaveznog otkupa za 2,5M $ skuplji od Bogdana ,a upitnog karaktera
  • Beowulf112
    301
    A jel ima novosti oko japanca..neko je bio rekao da bise u zagrebu trebao danas pojaviti..meni taj japanac i ovaj ukrajinac na osnovu malo sto sam gledao djeluju kao prava pojacanja..napokon bi rijesili s njima desno krilo i problematicni lijevi bek...Mislim da je samo pitanje dana kad ce City potvrditi Gvardiola...ono sto Pep zeli to i dobije...samo je zapelo oko fiksne odstete..ovi hoce 100 milja eura ravno + eventualno neke bonuse...Od joska cemo dobiti skoro 20 milijuna pa love nece faliti (razlika+naknada za razvoj)
  • Dinaminjo
    513
    Ako je Anderlech to nspravio to je svinjarija, ali...

    Ili imas drugog na lageru drugi dan ili pregrizi ponos, nije veci od Dinama..
  • Droljo
    5.1k
    Netko je rekao da je dudu manager tome ukrajincu. Ako je tako bar sa te strane ne bi trebalo biti problema..
  • Orc123
    5.1k
    U ovom slucaju nije problem igrac vec klub...ne bi bio on u ZG da je problem on....ali Dinamo jos jednom, mora napraviti sve da ga potpise jer realno na trzistu nema puno boljih bekova dostupnih nama a da su za slicnu lovu...realno, da se nije pricalo o 800 tis eura, da se odmah reklo da ce nas kostati oko 2mil eura svi bi rekli super. Ipak nam je to kriticna pozicija a dobivamo reprezentstivnog stopera u najboljim godinama, koji je prosle godine igrao u LP standardno za Shahtar sto i nije mala stvar! Moramo to rijesiti....kolko nas je samo igraca odbilo radi neatraktivnosti, tesko da boljeg mozemo dovest, a ovaj nam je doslovno tu u zg vec ...
  • Droljo
    5.1k
    realno, da se nije pricalo o 800 tis eura, da se odmah reklo da ce nas kostati oko 2mil eura svi bi rekli superOrc123

    Bi. Ali ne smijemo dozvoliti nikome da nas ucjenjuje i radi budale od nas. Bio to miško, šikić ili neki belgijanac
    Znam da je to oko transfera ciganski posao ali riječ i ruka bi trebala biti dovoljno
  • Olmic
    2.7k
    problem je sta ocito svaka budala nas ucjenjuje
  • Orc123
    5.1k
    Ma sve to stoji, ali pa to svi rade u neku ruku, netko vise netko manje ali nekad treba malo i popustit a ne svakog od.ebat ! Pa zar cemo se pretvorit u klub kojem su stalno drugi krivi? Dogovor je uvijek tu negdje na sredini....800 tis je fakat malo i ni meni nije imalo smisla...ali vidjet cemo, nadam se pozitivnom ishodu....
  • Schpatz
    361
    Jeste vi svi svjesni, kaj se tice Ukrajinca, da su nasi mediji napisali glupost kaj se tice odstete od 800 000€, uopce pojma nemam otkud njima ta informacija da se radi o toj cifri.

    U danasnje doba interneta samo nase medije citat i ne otvorit malo strane medije i uz svu mogucnost prevodenja da se malo ne prosurfa po belgijskim stranicama prije nego sto se ude uopce raspravljat o tome svemu.

    Anderlecht online pise ovako:

    Otkupna klauzala Shakhtara je bila 4 milijuna eura. Ukrajinci je nisu htjeli aktivirat.
    Anderlecht smatra, posto ne igraju Europu, imati 3 beka u momcadi je previse i odlucili su prodat Ukrajinca koji je usao u posljednju godinu ugovora.

    Blizu zakljucenja je dogovor sa prvakom Hrvatske, zagrebackim Dinamom. Jos se zadnji detalji oko transfera moraju dogovorit, koja je odsteta dogovorena nije poznata.
    HRVATSKI MEDIJI nagadaju da se radi o 800 tisuca €.

    A svi znamo po cemu su poznati nasi mediji. Do petka nisu niti imali niti jednu informaciju o Ukrajincu, a za vrijeme tekme u petak su saznali i odstetu i placu i da se odjednom taj transfer nece dogodit… Kaj da se uopce veli na to?
    Niti jedan belgijski portal koji prati Anderlecht nije napisao da je ovaj posao blizu propasti nego bas suprotno…
    Ajde nemojte toliko vjerovat nasim medijima. Nasi mediji su ko turski. Jedino kaj se ovo ljeto jako zagrizlo na to da se srusi Dinamo s trona i da u Dinamu nista ne valja… Zakaj se to dogada, neka druga tema za raspravu.

    Dakle, mislim da stvarno nije bilo potrebe da se pise 10 stranica o Ukrajincu kak je propao, a prema „Anderlecht online“ uopce nije propao nego se dogovaraju zadnji detalji transfera.

    I stvarno ne vidim potrebu da se 10 stranica pisu prakticki isti upisi ali s upotrebom drugacijih rijeci.
  • Droljo
    5.1k
    Jel on uopće u zagrebu? Jel ga tko vidio?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.